WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kuba Pn lut 13, 2017 20:59  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Tylko że nigdzie nie wspomniałem o IOM :wink: Użyłem określenia Wyspa Filipa do otwierajacej sezon rundy WSBK w Australii na Philip Island właśnie :) Nie ma to nic wspólnego z IOM. Wszystko wyjaśnione. Podsumowując : Brookes startuje z dziką kartą w Australii na tym samym motocyklu na którym w 2015 roku zdobył tytuł mistrza w BSB :-D
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
kuba

Postprzez kwmb Pn lut 13, 2017 22:16  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Dobra, dobra, ledwo wstałem wtedy, więc mi się wszystko pomieszało. Moja bardzo wielka wina :dusi:
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb

Postprzez kuba Cz lis 09, 2017 14:49  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Dobra. W tym roku nie skomentowaliśmy wspólnie tutaj ani jednego wyścigu sezonu 2017. Z kronikarskiego obowiązku odnotuję jednak fakt, że w tym sezonie padł rekord punktów zdobytych w jednym sezonie. Wcześniej przez 15 lat rekord należał do Colina Edwardsa i wynosił 552 pkt zdobytych w fantastycznym sezonie 2002. W zakończonym niedawno sezonie Jonathan Rea zdobył 556 punktów a co za tym idzie trzeci z rzędu tytuł mistrza świata.
Od przyszłego roku znacząco zmieniają się przepisy w celu zniwelowania przewagi 2 fabrycznych ekip, także może będzie o czym znowu pisać :P Będą także nowe zespoły, a stawka będzie liczyć 22 zawodników.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
kuba

Postprzez Voo N lis 12, 2017 18:05  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Naprawdę trudno być niedzielnym kibicem tej dyscypliny w epoce Jonathana Rea. Zawsze tracę zainteresowanie sportem, w którym z góry znane jest rozstrzygnięcie ;)
Voo

Postprzez Kamikadze2000 Cz lis 23, 2017 8:34  Re: WSBK, AMA SBK, SuperSport i serie podobne

Przydałoby się zacieśnienie stawki. Przez odejście Aprilii, traktowaniu po macoszemu serii przez Hondę oraz Yamahę, "słabe" Kawasaki i niefabryczne Ducati dzielą i rządzą. Miejmy nadzieję, że będzie ciekawiej. Nie dość, że dominacja dwóch zespołów, to w 3/4 okupowana przez wyspiarzy. ;)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe