Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez manieq So lip 23, 2016 19:49  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Pisałem do nich, ale zero odzewu... Przed aktualizacją Silverighta nie śmigało Chrome i FF, po napisaniu posta zauważyłem, że na FF zaczęło działać. Problem rozwiązany, ale niestety nie jest to rozwiązanie satysfakcjonujące, bo powinno śmigać na obu.
SAUBER FTW!
manieq

Postprzez SebaRacer So lip 23, 2016 20:54  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Czy ten player na Playerze jest taki sam podczas transmisji live jak i podczas oglądania darmowych nagrań? (Pytam bo nie mam wykupionego dostępu.) Jeśli tak to on nie działa na Silverlighcie tylko raczej na Flashu, bo u mnie na Chrome wszystko śmiga bez problemu (na Chrome Silverlight nie jest już obsługiwany).

Swego czasu miałem problem z odtwarzaniem transmisji live na platformie Twitch i bardzo wtedy pomogła mi zmiana ustawień Flasha. Chodzi o "Globalne ustawienia przechowywania" i ustawienie paska w pozycji "Bez ograniczeń"

https://www.macromedia.com/support/docu ... ger03.html

Polecam jeszcze zaktualizować Flash Playera :)
SebaRacer

Postprzez bartoszcze N lip 24, 2016 16:12  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Raczej taki sam, bo nie zauważyłem różnicy.
Wczoraj i dziś bez problemu na Chrome. Przy czym Chrome powinien samodzielnie sobie aktualizować wtyczki, w tym Flasha.
In Daniił we trust. #26

nie dać się wciągnąć w bezsensownego flejma... może się uda...
bartoszcze

Postprzez Europejczyk So wrz 24, 2016 12:40  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Jakby ktos miał stream Eurosportu działajacy na telefonach byłbym baaardzo wdzięczny :) niestety jestem w takiej sytuacji ze inaczej nie dam rady :(((
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez wogx So wrz 24, 2016 12:47  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

https://www.youtube.com/watch?v=BzJwntYe_Wo stream na kanale Renault Sport na YouTube
wogx

Postprzez Europejczyk So wrz 24, 2016 14:49  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ok dzieki wielkie 8-)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez SebaRacer N sty 01, 2017 23:44  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Rok 2017 czas zacząć. Również w tym planuję tworzyć wraz z użytkownikiem @Kondzio motorsportowe rozpiski na każdy tydzień. Utworzyłem już nowy dokument. Można zaktualizować na stronie głównej F1WM :) Link tu i w opisie.
https://docs.google.com/document/d/1SsGiBbbNL9zXbE3_XQivb5Ztzz6QXmU1Xt_KpKDF8Yg/edit?usp=sharing

W środku znajdziecie już conieco na następne tygodnie oraz plan na cały rok (z sortowaniem wg. daty oraz na poszczególe serie wyścigowe). jest ich ze 130 :p

Tak swoją drogą bardzo mnie ciekawi ile osób z tego korzysta. Może w przyszłości zrobię jakąś ankietę :D
SebaRacer

Postprzez Gie Pn sty 02, 2017 14:56  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Chętnie bym zobaczył coś na wzór takiego kalendarza tylko ze sportem.
http://www.pogdesign.co.uk/cat/
Wybieram sobie dyscypliny i mam przegląd co kiedy będzie pokazywane i na jakim kanale. Zrobić taką stronę to pewnie duże przedsięwzięcie ale może na kalendarzu Google można zrobić namiastkę?
Gie

Postprzez rolnik sam w dolinie Pn sty 02, 2017 19:27  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Na racingfor.me jest taki kalendarzyk z zaznaczonymi seriami:
Obrazek
Nie da się tam wybierać serii, ale i bez tego jest czytelnie (wyścigi to nie seriale, nie ma 1000 serii)
Ale to strona na zaproszenie tylko (dzięki Igor :D )
rolnik sam w dolinie

GG: 8274891

Postprzez FOLLY Pn sty 09, 2017 18:24  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ale tam się trzeba logować, po sam kalendarzyk tyle kombinacji. Może ktoś podesłać linka? Ja zawsze miałem kalendarz od andyblacmoredesign.
Dla przykładu 2013
Obrazek
Obrazek
FOLLY

Postprzez kwmb Pn sty 09, 2017 21:19  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Akurat Andy Blackmore to pewno gdzieś koło początku lutego wypuści
kwmb

Postprzez konchma So sty 21, 2017 15:40  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Dzisiaj live z Miami ROC (Sport1)
:smile:

-- So sty 21, 2017 15:40 --

Zapomiałem czas 21:00
konchma

Postprzez SebaRacer Cz sty 26, 2017 23:42  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Świetna wiadomość dla posiadaczy kanału Motors TV. Wszystkie wyścigi IMSA WeatherTech SportsCar Championship będą pokazywane tam na żywo. Już w ten weekend 24h Daytona. Jeśli ktoś nie ma to zawsze może oglądać tę serię w interecie. Wszystkie linki znajdziecie w rozpisce.
Obrazek
Apropo jeszcze rozpiski - póki co zostaję na GoogleDocs. Może w przyszłości coś się zmieni, aktualnie mam zbyt mało czasu (studia :P).
SebaRacer

Postprzez SebaRacer Pt lut 03, 2017 21:53  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

O 21:15 na Mount Panorama zaczynają się wyścigi serii pobocznych startujących przy okazji 12h Bathurst. Wszystkie godziny i linki do streamów znajdziecie oczywiście w planie z opisu. Idealna propozycja na wieczór (i całą noc :) ).
SebaRacer

Postprzez SebaRacer So lut 04, 2017 2:06  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Razem z @Kondzio postanowiliśmy dowiedzieć się nieco od Was, co sądzicie do tej pory o naszych rozpiskach. Prosimy również o ocenę planowanych przez nas nowych rzeczy. Oto link do ankiety > https://goo.gl/forms/tvgsMokntHVYEDrr2
Pomoże to nam w dostosowaniu planu dokładnie tak, jak tego chcecie :)

I przepraszam, że tak post pod postem, ale inaczej się nie dało :P
SebaRacer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach