Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kwmb N kwi 16, 2017 6:18  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Wszyscy mają ten sam sygnał i te same graficzki. Ostatni raz własne grafiki miało BBC w 2009. Na drugim przekazie jest chyba jeszcze podgląd alei.
Nawet Lance Stroll jest lepszym ambasadorem F1, niż Lewis Hamilton.
kwmb

Postprzez yorg N kwi 30, 2017 13:51  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Czy działa wam dziś transmisja w eleven przez www? Bez problemu działają mi streamy 11sprorts, 11extra a tam gdzie F1 tnie jak cholera. Cały rok opłacony :/

// edit // na szczęście na start zdążyli ogarnąć
yorg

Postprzez slipstream Pt maja 12, 2017 22:13  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

W sumie nie wiadoma jak to wrzucić, ale ptaszki ćwierkają że już od przyszłego roku może zostać uruchomiona usługa online F1. Znaczy oglądanie (płatne rzecz jasna) przez internet z wyborami kamer i tym podobnymi dobrodziejstwami internetowej transmisji.
slipstream
moderator

Postprzez FM WMR So maja 13, 2017 0:51  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

No w końcu,mam nadzieję,że opcja wyłączenia komentatorów też będzie dostępna. :wink:
F1 jest jak życie.Jedni mają talent,drudzy kasę.
FM WMR

Postprzez Voo N maja 14, 2017 14:59  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Oglądacie dzisiaj wyścig na Eleven bez problemów?

Ja mam Cyfrowy Polsat i dzisaj wszystkie kanały Eleven wariują. Zastanawiam się czy to wina dekodera czy też inni też tak mają.
Voo

Postprzez FM WMR N maja 14, 2017 15:01  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

U mnie ok ,ale do 12 z hakiem miałem czarny ekran na wszystkich trzech kanałach
FM WMR

Postprzez Michal2_F1 N maja 14, 2017 18:11  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Sokół wykonuje świetną robotę, miażdży kolegów po fachu w Polsce. Zorientowany w tym co się dzieje na torze, spora wiedza, nie mówi co chwila o MotoGP/silniku Hondy/celebrytach w padoku. Gdy go nie ma poziom natychmiast spada do poziomu niewiele lepszego niż Polsatu, gdzie nie ogarniają akcji i nie zauważają wielu momentów.
Michal2_F1

Postprzez Gie N maja 14, 2017 18:19  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Drażni mnie troszku to podawanie informacji że sędziowie czymś tam się zajmą i po chwili, kiedy ta informacja pojawia się na ekranie to ją powtarzają. Nie mogą chwilę poczekać?
Gie

Postprzez --- Pn maja 15, 2017 19:31  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

@Voo
Mam Vectrę i zarówno wyścig jak i wieczorne mecze La Ligi i Serie A bez ani jednego problemu.
---

Postprzez Saruto Wt maja 16, 2017 11:47  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Voo napisał(a):Oglądacie dzisiaj wyścig na Eleven bez problemów?

Ja mam Cyfrowy Polsat i dzisaj wszystkie kanały Eleven wariują. Zastanawiam się czy to wina dekodera czy też inni też tak mają.

Ja mam Toye. Tylko raz podczas wyścigu był przywias i pojawił się zielony ekran.
Saruto

Postprzez Karol24 Pn maja 29, 2017 21:18  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Michal2_F1 napisał(a):Sokół wykonuje świetną robotę, miażdży kolegów po fachu w Polsce. Zorientowany w tym co się dzieje na torze, spora wiedza, nie mówi co chwila o MotoGP/silniku Hondy/celebrytach w padoku. Gdy go nie ma poziom natychmiast spada do poziomu niewiele lepszego niż Polsatu, gdzie nie ogarniają akcji i nie zauważają wielu momentów.

Nie porównuj komentatorów Eleven (poza Sokołem), bo obrażasz Polsat. Wiedza Kapicy i Gąsiorowskiego jest mizerna, nie znajda podstawowych faktów, nie kojarzą nawet nazw zakrętów w Monaco. Nie mówiąc już o braku jakiegokolwiek klimatu w komentarzu, braku emocji i przykrywaniu własnej niewiedzy żartami, zwykle nieśmiesznymi. DO tego słynny #ElevenF1 jest fikcją bo zwracają uwagę od święta na to co piszą do nich ludzie, a już na pewno nie wtedy gdy ich poprawiają.
Karol24

Postprzez Saruto Wt maja 30, 2017 0:39  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Karol24 napisał(a):Nie mówiąc już o braku jakiegokolwiek klimatu w komentarzu, braku emocji i przykrywaniu własnej niewiedzy żartami, zwykle nieśmiesznymi. DO tego słynny #ElevenF1 jest fikcją bo zwracają uwagę od święta na to co piszą do nich ludzie, a już na pewno nie wtedy gdy ich poprawiają.

Czyli tak jak na Polsacie było ;) i jest też na Eurosporcie ;)
Saruto

Postprzez Karol24 Wt maja 30, 2017 21:14  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Co by nie mówić o Polsacie to w dwóch ostatnich latach interakcja była, Jędrzejewski reagował na wszystko co ludzie pisali. A Borowczyk zapewniał klimat swoimi opowieściami i wstępami do transmisji.
Karol24

Postprzez bartoszcze Wt maja 30, 2017 21:50  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Karol24 napisał(a): słynny #ElevenF1 jest fikcją bo zwracają uwagę od święta na to co piszą do nich ludzie, a już na pewno nie wtedy gdy ich poprawiają.

Ich zasadniczą funkcją jest komentowanie wyścigu, a nie czytanie tweetów. Czytają o tyle o ile, fizycznie niemożliwe żeby czytali wszystkie.
"Robert is clearly in Death Star mode: in other words, fully armed and operational"
Serdeczności dla troskliwego moderatora i wszystkich zablokowanych trolli!
(nie dać się wciągnąć w bezsensownego flejma... może się uda...)
bartoszcze

Postprzez FM WMR Wt maja 30, 2017 21:57  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Czy czasami właśnie podczas GP Monaco nie były wyświetlane na ekranie tweety ludzi?Nie bronię nikogo ,ale są jeszcze prawie jak debiutanci,przypomnijcie sobie piwrwsze relacje,a w szczegòlności studio.
FM WMR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach