Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez downforce So lip 15, 2017 21:51  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Jak już narzekamy to dorzucę trzy grosze.Mnie irytuje te podniecanie się błahostkami,tak jak dzisiaj podczas Q.Normalnie ogarnięty kibic wie,że jak po padało to naturalną rzeczą jest ,że tor w miarę upływu czasu zacznie przesychać i każde kolejne kółko będzie szybsze,szybsze,szybsze,itd.A tu co Gąsiorowski podnieta jak przy o....mie,że to Alonso pierwszy,Kvyat wow,Ver och itd,itp,a koniec końców tabela bez zmian.Po za tym to ujdzie,nawet ciekawie się słucha jego duetu z Sokołem.
downforce

Postprzez kermit01 N lip 16, 2017 9:03  Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Najlepszy duet to był by gutowski/sokół. Ale nie wiem, moze gutowski za drogi ;)
kermit01

Postprzez kwmb N lip 16, 2017 11:27  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Gutowski? Oł maj gad.

Nie, nie byłby. No, chyba, że jedyne co się dla Ciebie liczy to częstotliwość mówienia o RK. Wtedy tak, byliby najlepsi razem.

A poza tym, Czaruś z Sokołem się już nie lubią.
Nawet Lance Stroll jest lepszym ambasadorem F1, niż Lewis Hamilton.
kwmb

Postprzez kermit01 N lip 16, 2017 14:14  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Ja lubie gutowskiego. Ma spora wiedzę i lekkie pióro. A o co poszło z sokołem?
kermit01

Postprzez downforce N lip 16, 2017 16:09  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

O RK.
downforce

Postprzez bartoszcze N lip 16, 2017 23:37  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

downforce napisał(a):Jak już narzekamy to dorzucę trzy grosze.Mnie irytuje te podniecanie się błahostkami,tak jak dzisiaj podczas Q.Normalnie ogarnięty kibic wie,że jak po padało to naturalną rzeczą jest ,że tor w miarę upływu czasu zacznie przesychać i każde kolejne kółko będzie szybsze,szybsze,szybsze,itd.A tu co Gąsiorowski podnieta jak przy o....mie,że to Alonso pierwszy,Kvyat wow,Ver och itd,itp,a koniec końców tabela bez zmian.Po za tym to ujdzie,nawet ciekawie się słucha jego duetu z Sokołem.

Weź poprawkę, że komentarz jest także dla mniej ogarniętego kibica, i ma go przyciągnąć/utrzymać przed telewizorem.
"Robert is clearly in Death Star mode: in other words, fully armed and operational"

nie dać się wciągnąć w bezsensownego flejma... może się uda...
bartoszcze

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach