Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez cwiek N wrz 03, 2017 21:08  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Aplikacja Eleven Sports. Tyle tylko, że chyba nie ma tej apki na Smart TV.
cwiek

GG: 8420620

Postprzez slipstream N wrz 03, 2017 21:12  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

To ja bym proponował nie napalać się na oglądanie na TV przez aplikację bo to ogranicza opcje, tylko zwyczajnie w takim układzie podpiąć laptopa pod telewizor...
slipstream
moderator

Postprzez bartoszcze N wrz 03, 2017 22:22  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Iplę sprawdź.
"Robert is clearly in Death Star mode: in other words, fully armed and operational"
Serdeczności dla troskliwego moderatora i wszystkich zablokowanych trolli!
(nie dać się wciągnąć w bezsensownego flejma... może się uda...)
bartoszcze

Postprzez Mariusz Śr wrz 06, 2017 7:20  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Jako ciekawostkę do mojego wcześniejszego wątku załączam screen z odpowiedzią Playera na moją reklamację.

Obrazek
Mariusz

GG: 1111640

Postprzez Arnulf Pt wrz 22, 2017 13:20  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Dla wszystkich narzekających (w tym mnie) na nowe, wyższe ceny pakietów na Player.pl. Otrzymałem dzisiaj maila, że jako stały klient mogę przedłużyć subskrypcję na starych zasadach.

Obrazek
Arnulf

Postprzez xdomino996 N paź 22, 2017 22:05  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Dobry gest, ale i tak dla mnie są skończeni, ciągle zmiany zasad
Polsat ma teraz bardzo przystępny abonament z eleven w pakiecie, w Smart dom można to uciąć na pół, a o nagrywanie kwalifikacji i wyścigów poproszę ojca i mam gdzieś Playera :)
xdomino996

GG: 11458697

Postprzez bartoszcze N paź 22, 2017 23:18  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Sprawdzałem ostatnio, że cały czas Eleven chomikują w najdroższym pakiecie, więc płacę Eleven bezpośrednio i chyba mam stabilniej (a tylko nie mam opcji VOD).
"Robert is clearly in Death Star mode: in other words, fully armed and operational"
bartoszcze

Postprzez kwmb N paź 22, 2017 23:30  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Chyba na ich stronie widziałem niedawno ofertę Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleveny za 29,99
Nawet Lance Stroll jest lepszym ambasadorem F1, niż Lewis Hamilton.
kwmb

Postprzez cwiek Pn paź 23, 2017 1:15  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

bartoszcze napisał(a):Sprawdzałem ostatnio, że cały czas Eleven chomikują w najdroższym pakiecie, więc płacę Eleven bezpośrednio i chyba mam stabilniej (a tylko nie mam opcji VOD).

Można też dobrać Eleveny do każdego pakietu za 15 zł miesięcznie.
cwiek

GG: 8420620

Postprzez bartoszcze Pn paź 23, 2017 8:07  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

cwiek napisał(a):Można też dobrać Eleveny do każdego pakietu za 15 zł miesięcznie.

Tylko ja nie potrzebuję od Playera nic poza Elevenami, więc nie zamierzam płacić za niepotrzebny pakiet na oglądanie Magdy Gessler przez internet, kiedy gdzie indziej dostanę Eleveny bez dodatkowych badziewów.
bartoszcze

Postprzez bartoszcze N lis 05, 2017 11:06  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Oj, jak płakłem ogladając WEC, kiedy komentator Eurosportu zaczął analizować szanse załogi jadącej na P3 w LMP2 na dogonienie P2 (czterdzieści sekund straty na kwadrans do końca), ignorując fakt, że ta załoga musiała właśnie bronić tego P3 :D
(zresztą stracili je w ciągu paru minut)
No, ale skoro ważniejsze od orientowania się w wydarzeniach na torze, i to takich mocno rzutujących na klasyfikację generalną, jest odpowiadanie na antenie na tweeta sprzed kwadransa...
bartoszcze

Postprzez SebaRacer N lis 05, 2017 12:39  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ja już daaaawno nie oglądałem żadnego wyścigu z polskim komentarzem, bo zwykle zaczyna mnie irytować. Szczególnie ten z Eurosportu omijam szerokim łukiem. I takie kwiatki jak napisał wyżej @bartoszcze mnie nie dziwią. Jakby nie mieli przed oczami tego, co widzi każdy widz na ekranie swojego telewizora. Serio, niech odłożą live timing i inne rzeczy na bok, i skupią się na tym co pokazuje realizator. Myślę, że komentarz byłby o wiele lepszy. Nie raz były sytuacje typu "samochód A wyprzedza samochód B", a komentator po kilku chwilach mówi "samochód B broni się przed samochodem A", a B już sobie powoli odjeżdża od A i tu zdziwienie "jak to??". Także jak ogarniacie angielski w jakimś stopniu i jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej to polecam (np. na Eurosporcie).
A jak komuś nie podoba się komentarz na Eleven podczas wyścigów F1, to polecam brytyjski kanał Sky Sports F1 (w tym przypadku nie oceniam, bo mało ostatnio oglądam Eleven).
SebaRacer

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach