Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez AutoryteT N lip 16, 2017 16:22  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

To fakt, natomiast dodał do tego, że "będzie to powtarzał przy okazji każdego następnego GP".
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
AutoryteT

Postprzez forman N lip 16, 2017 19:44  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

wiadomo czy Robert wraca w tym sezonie?
forman

Postprzez bartoszcze N lip 16, 2017 23:27  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Refleksja ogólna: jezujezu nieczyt., co tu się wyrabia. Nawet nie próbuję komentować zdecydowanej większości tego wszystkiego (tydzień urlopu bez hasła do serwisu, czytałem, nie mogłem pisać).
Natomiast ponownie przypominam: do superlicencji potrzebne są jazdy samochodem nie starszym niż 2013. Dlatego informacja o kolejnym teście w celu zaliczenia tego wymogu zupełnie mnie nie dziwi.
Stwierdzenie, że superlicencja nie będzie problemem, może oznaczać że konsultowano z FIA ocenę czy RK nadal prezentuje wysokie umiejętności w single-seaterach.
Dla zapominalskich ściąga:
http://bartoszcze.blox.pl/2017/06/Super ... ubicy.html
Poblokowane trolle mogą się nie wysilać.
(nie dać się wciągnąć w bezsensownego flejma... może się uda...)
bartoszcze

Postprzez viper-ek Pn lip 17, 2017 19:41  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

viper-ek

Postprzez patgaw Pn lip 17, 2017 20:27  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Tak w sumie ogladajac ten filmik przypomnial mi sie dzien wypadku i jak pojawila sie na szczescie nie prawdziwa informacja o tym ze amputowali reke Robertowi :???: :-?
Niki Lauda - naczelny jasnowidz formuły pierwszej.
patgaw

Postprzez Mexi Pn lip 17, 2017 21:15  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Fajnie, ale pewnie dodałbym dla dramatyzmu trochę więcej z onboardu tamtych Włochów, wywalił hymn (hmm, po co tu? kompletnie nie pasuje) i pewnie jakieś wstawki z rajdów od 2013. Ale fajny trailer ;)
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Mexi

GG: 3539392

Postprzez silly boy Pn lip 17, 2017 21:27  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

kilka ciekawych wypowiedzi na temat powrotu Roberta

https://www.youtube.com/watch?v=6iaeCHwaNLo
silly boy

Postprzez Europejczyk Cz lip 20, 2017 10:03  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Tak myśląc zupełnie luźno - patrzę sobie na to całe HALO i naszła mnie myśl - Czy jest możliwość aby te stringi przeszkadzały Robertowi w wysiadaniu z bolidu w ciągu 5 sekund ? Tak, temat poruszany tysiące razy i sam go już miałem dość ale jednak przez to HALO mam jakieś pewne wewnętrzne obawy o to...
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez bartoszcze Cz lip 20, 2017 10:11  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Halo jest szersze niż kokpit, a poza prawą ręką w pewnym zakresie RK jest ultrasprawny.
bartoszcze

Postprzez Shaitan Cz lip 20, 2017 10:33  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Jeśli RK ma wracać, to jestem przekonany, że odzyska superlicencję jeszcze w tym roku.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Shaitan

Postprzez Rami Cz lip 20, 2017 10:44  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Ja jestem przekonany na 99%, że odzyska w przeciągu dwóch tygodni.
Rami

Postprzez bartoszcze Cz lip 20, 2017 12:21  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Skoro publicznie deklarował że nie jest to problem...
(tylko IMHO wciąż nie ma wyjeżdżonych kilometrów, Budapeszt mógłby to załatwić).
bartoszcze

Postprzez maciotacio Cz lip 20, 2017 12:51  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Na jakiej zasadzie odbywają się testy opon deszczowych Pirelli? Czy Renault przysługuję taki dzień testowy? Przyznam się bez bicia, że nie śledzę F1 z taką intensywnością jak kiedyś.
W kontekście RK taki test byłby niezwykle wartościowy. Po pierwsze jazda na mokrym i wyczucie nowych opon, po drugie test aktualnego bolidu.
maciotacio

Postprzez bartoszcze Cz lip 20, 2017 14:24  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

maciotacio napisał(a):Na jakiej zasadzie odbywają się testy opon deszczowych Pirelli? Czy Renault przysługuję taki dzień testowy?

Regulamin przewiduje Pirelli do 25 dni testowych na warunkach uzgodnionych z FIA i zespołami. Być może ktoś ma szczegółowy harmonogram kto i kiedy ma jeszcze jeździć (oprócz Pirelli i FIA, oczywiście)
bartoszcze

Postprzez Woolf Cz lip 20, 2017 17:01  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Czy to nie Robert ma dobre układy z Pirelli, które to swego czasu dostarczało opony w WRC jedynie jemu, a obecne rajdowe mieszanki oznaczone są jego inicjałami (czy to przypadek)?
"What if, as a dream he was capable of driving again in this type of circumstance?"
Woolf

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica