Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pieczar Pt sty 12, 2018 22:16  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Ale w czym ma im niby pomóc Kubica skoro nie będzie prawie wcale jeździł? Skąd ma mieć feedback dla inżynierów?
Obrazek
Pieczar

Postprzez patgaw Pt sty 12, 2018 22:29  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Brac rezerwe w ktoryms teamie a do tego starty w innej serii wyscigowej (cos z open wheel jeszcze jest realne?) tylko nie rozwijac bolidu i nie ustawiac setupow zoltodziobom bo potem bedzie ze dobrze jezdza a to gorzej dla Roberta.
Niki Lauda - naczelny jasnowidz formuły pierwszej.
patgaw

Postprzez bartoszcze Pt sty 12, 2018 22:43  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

maciotacio napisał(a): Łaskawcy zgodzili się dać kilka piątków za które RK będzie jeszcze musiał pewnie zapłacić

Trochę wątpię, czy sponsorzy RK będą płacić za status testowego.
(nie dać się wciągnąć w bezsensownego flejma... może się uda...)
bartoszcze

Postprzez Sikorex Pt sty 12, 2018 22:51  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Jeżeli miałby płacić to absolutnie nie, i bez płacenia tylko jeżeli nie ma alternatywy. Z tych drobnych newsów mam z tyłu głowy HAAS , czy 3 w Renault, w 2019 mogą być nocne roszady.
Oczywiście Robert zrobi Co uważa za sluszne i trzeba uszanować
Sikorex

Postprzez Phaedra Pt sty 12, 2018 23:04  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

bartoszcze napisał(a):
maciotacio napisał(a): Łaskawcy zgodzili się dać kilka piątków za które RK będzie jeszcze musiał pewnie zapłacić

Trochę wątpię, czy sponsorzy RK będą płacić za status testowego.

Dotarłeś do jądra ciemności albo streściłeś "clou"(sedno sprawy) całej tej sytuacji.
SPONSORZY decydują nie Kubica. To po co nam taka Kubica. Czy On coś może? Bez sponsorów pozostanie Mu kontynuowanie rowerowego hobby z nadzieją wśród Jego wyznawców, że za nagle objawi nam się jako cudowne dziecko dwóch pedałów.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Phaedra

Postprzez zobq Pt sty 12, 2018 23:10  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Phaedra napisał(a):SPONSORZY decydują nie Kubica. To po co nam taka Kubica. Czy On coś może? Bez sponsorów pozostanie Mu kontynuowanie rowerowego hobby z nadzieją wśród Jego wyznawców, że za nagle objawi nam się jako cudowne dziecko dwóch pedałów.

Ktoś tu odkrył koło? Wiadomo, że bez sponsorów Kubica do Williamsa nie miałby podejścia. Później każdy liczył, że RK pokaże, że ciągle wymiata i znowu byłby pożądany na rynku w kolejnych sezonach. Taki był plan od początku.
zobq

Postprzez Phaedra Pt sty 12, 2018 23:14  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Nikt nie odkrył koła tylko Ja ciągle mam przed oczami Kubice który przebojem wchodzi do F1. A sponsorzy brrr..
A dzisiaj Kubica =Sponsorzy i są ludzie na tym forum którzy to akceptują. :? :? :? :?
Ci sponsorzy próbują wypełnić to czarną dziurę po skillu jaki miał a.d. 2010 r
Ostatnio edytowano Pt sty 12, 2018 23:16 przez Phaedra, łącznie edytowano 1 raz
Phaedra

Postprzez zobq Pt sty 12, 2018 23:15  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Phaedra napisał(a):Nikt nie odkrył koła tylko Ja ciągle mam przed oczami Kubice który przebojem wchodzi do F1. A sponsorzy brrr.. A dzisiaj Kubica =Sponsorzy i są ludzie na tym forum którzy to akceptują. :? :? :? :?

Cóż, proponuję mniej bujać w obłokach ;) Myślę, że jeśli nie jedyny, to jesteś jednym z nielicznych, którzy tak widzieli sytuację.
zobq

Postprzez Phaedra Pt sty 12, 2018 23:23  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Różnica pokoleń, nie dogadamy się. Ty jesteś skłonny dać przysłowiowej "dupy" byle Kubica był w F1, ja nie. Zakładając że testy wyszły na poziomie Sirotkina który dekadę temu płacił by żeby nosić ręcznik za Kubicą.
Phaedra

Postprzez zobq Pt sty 12, 2018 23:25  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Phaedra napisał(a):Różnica pokoleń, nie dogadamy się. Ty jesteś skłonny dać przysłowiowej "dupy" byle Kubica był w F1, ja nie.

No rzeczywiście różnica pokoleń, szczególnie widać po kulturze wypowiedzi ;)
zobq

Postprzez cravenciak Pt sty 12, 2018 23:26  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Kwestią jest, czy Robert tej dupy da. Więc możecie już nie krzyczeć o swoje grabki i dalej budować domki w tej piaskownicy :)
ObrazekObrazek
cravenciak

Postprzez zobq Pt sty 12, 2018 23:31  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Myślę, że kwestią nie jest to co zrobi RK, tylko jakie RK ma pole manewru. Bo wiadomo, że RK będzie się kierował maksymalizacją możliwości powrotu do F1, nie w tym, to w kolejnym sezonie.
zobq

Postprzez Phaedra Pt sty 12, 2018 23:36  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

cravenciak napisał(a):Kwestią jest, czy Robert tej dupy da. Więc możecie już nie krzyczeć o swoje grabki i dalej budować domki w tej piaskownicy :)

Wiesz że jak da (wybaczcie mój rynsztokowy język) pardon "pupy" to wyląduje na śmietnikach typu Kwejk itp.
Phaedra

Postprzez narturo Pt sty 12, 2018 23:37  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Phaedra napisał(a):Nikt nie odkrył koła tylko Ja ciągle mam przed oczami Kubice który przebojem wchodzi do F1. A sponsorzy brrr..
A dzisiaj Kubica =Sponsorzy i są ludzie na tym forum którzy to akceptują. :? :? :? :?
Ci sponsorzy próbują wypełnić to czarną dziurę po skillu jaki miał a.d. 2010 r

Przebój był i to wielki! Duża część osób do dzisiaj nie zdaje sobie z tego sprawy jak bardzo wielki.... Zauważ tylko, proszę jedną ważną rzecz.... Robert wtedy ten przebój mógł pokazać jako testowy kierowca.... A teraz? To bardzo dużo zmienia według mnie... Ale może być też tak jak mówił RK, że ludzie się wypowiadają ale nie mają pojęcia o czym mówią.... I mogę być właśnie jedną z nich.... ;)
narturo

Postprzez psz Pt sty 12, 2018 23:43  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Znowu szambo wybija na tym forum. Zamiast konkretów, jest dyskusja o niczym.

Tymczasem ciekawe jest, w jakich zespołach RK może jeszcze załapać się na trzeciego i czy rzeczywiście jakimś cudem Haas mógłby być opcja na wyścigowy fotel? W końcu jego powrót byłby w iście amerykańskim stylu, tak różnym od europejskiej geriatrii ;)

No ale tu się tego nie dowiem. Co najwyżej mogę sobie poczytać o dupach i pupach.
psz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica