Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mandy1971 Pn lip 17, 2017 16:43  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

FAJNY BRELOCZEK FERRARI W MOJEJ KOLEKCJI...Obrazek

-- Pn lip 17, 2017 15:47 --

Obrazek
mandy1971

Postprzez Europejczyk Pn lip 17, 2017 21:30  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

hmm a co dokładnie kolekcjonujesz ? :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Wt lip 18, 2017 22:33  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

U mnie taka mała aktualizacja - prawdopodobnie przedostatnia aż do momentu powrotu z Hungaro. Nadal nie wiem czy zostanę na testach - na razie takie 50/50 ale do końca tygodnia się pewnie wyjaśni. W każdym bądź razie "pracuję nad pewnym projektem :razz: "

Wszystko mam praktycznie gotowe. Mam jeden album ze zdjęciami (80 sztuk) z kierowcami z obecnej stawki - po 4 zdjęcia na kierowcę, oraz około 200 zdjęć poprzypinanych w koło-zeszycie wszystkich innych byłych kierowców f1 których jest jakieś prawdopodobieństwo spotkania podczas tego weekendu - wychodzi 2-4 zdjęć na kierowcę w zależności od stopnia prawdopodobieństwa :-D np. di Resta , Chandhok czy chociażby Surer który był w tamtym roku - ich spotkanie jest bardziej prawdopodobne od np. Alesiego. Mam też 12 całkowicie białych zdjęć dla kierowców których przy sobie nie będę miał (też tak się może wydarzyć, nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć),

Co do aktualizacji tym razem trochę kart:

1x Loic Duval
- Karty Red Bulla - po mailu, niepodpisane
- Karty Mercedesa - podpisane :podniecony: :podniecony: :podniecony: :podniecony: po mailu.

Zapraszam

http://motorsport-autographs.weebly.com/new.html
Europejczyk

Postprzez Jimmy0555 Śr lip 19, 2017 1:43  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Europejczyk napisał(a):U mnie taka mała aktualizacja - prawdopodobnie przedostatnia aż do momentu powrotu z Hungaro. Nadal nie wiem czy zostanę na testach - na razie takie 50/50 ale do końca tygodnia się pewnie wyjaśni. W każdym bądź razie "pracuję nad pewnym projektem :razz: "

Wszystko mam praktycznie gotowe. Mam jeden album ze zdjęciami (80 sztuk) z kierowcami z obecnej stawki - po 4 zdjęcia na kierowcę, oraz około 200 zdjęć poprzypinanych w koło-zeszycie wszystkich innych byłych kierowców f1 których jest jakieś prawdopodobieństwo spotkania podczas tego weekendu - wychodzi 2-4 zdjęć na kierowcę w zależności od stopnia prawdopodobieństwa :-D np. di Resta , Chandhok czy chociażby Surer który był w tamtym roku - ich spotkanie jest bardziej prawdopodobne od np. Alesiego. Mam też 12 całkowicie białych zdjęć dla kierowców których przy sobie nie będę miał (też tak się może wydarzyć, nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć),

Co do aktualizacji tym razem trochę kart:

1x Loic Duval
- Karty Red Bulla - po mailu, niepodpisane
- Karty Mercedesa - podpisane :podniecony: :podniecony: :podniecony: :podniecony: po mailu.

Zapraszam

Czy to oznacza, że mam wysłać jeszcze jednego maila? ;) Dziwna sprawa z nimi... nie chcę być zachłanny, no ale podpisy chciałoby się mieć, zwłaszcza, ze można je zdobyć w tak prosty sposób. Myślisz, że oni jakkolwiek weryfikują, czy komuś w ostatnim czasie wysyłali karty? ;)

A z RB nic nie dostałem :( Podobnie jak i z innych teamów (tylko do Ferrari nie mogłem znaleźć kontaktów, ale z nimi sprawa od wielu lat jest chyba ta sama). Tym razem starałem się do każdego teamu pisać indywidualne, poinformować co w danym teamie lubię itp (wbrew pozorom każdy za co innego, nie musiałem ściemniać). Jak widać przedobrzyłem, ale nie tracę nadziei, może coś przyjdzie poza tym nieszczęsnym Mercedesem. A zwłaszcza zależy mi na Renault i McLarenie. Ci pierwsi słyszałem, że wysyłaja po mailu... zobaczymy!
ObrazekObrazek
Jimmy0555

Postprzez Europejczyk Śr lip 19, 2017 8:37  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wiesz co, ja zawsze piszę email i na FB... W sumie nie wiem czy dostałem po emailu czy po wiadomości na FB. Ja bym na twoim miejscu też tak spróbował ;) .

Czy weryfikują... Myślę, że tak. Nie przypominam sobie abym dostał 2 komplety od Mercedesa po napisaniu email. Owszem, raz dostałem dwa ale jeden komplet był po wysłaniu listu.
Europejczyk

Postprzez Arturo_R30 Pt lip 21, 2017 13:30  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

U mnie w tym tygodniu :

Karty ByKolles - autografy Dodo Kraihamera, Marco Bonanomi i Oliver Webb, szkoda że nie dorzucili Jamesa Rossitera i Kubicy, ale fajnie że przysłali :)
Karty Mobil 1 HSV Racing z Australii z V8 Supercars - karta Jamesa Courtneya, czysta bez podpisu
Karty z Team Penske (IndyCar) - odpowiedź na mój list, po miesiącu przysłali, pisałem przede wszystkim o Montoyę, ale jego akurat nie wysłali, pozostałych już tak :)
To by było tyle na ten tydzień :)
Arturo
Arturo_R30

Postprzez Europejczyk Pt lip 21, 2017 21:34  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No to nadszedł przedwcześnie ostatni wpis :) Piszę go już teraz, ponieważ do czasu wyjazdu na nic więcej nie oczekuję - przesyłki zdążyły dojść dzisiaj. Tak więc około 2-3 tygodni przerwa na mojej stronie - ale nie w kolekcjonowaniu :) Tak jak wspomniałem już w innym temacie - zostaję również na testach i wracam dopiero w piątek do domu. Mam przygotowanych około 300 zdjęć ale na testy muszę dodrukować jeszcze ze 100 :???: Jeżeli wrócę z około 100 podpisanymi zdjęciami/kartami to będzie to dla mnie ogromny sukces. Strasznie nie mogę się doczekać, odliczam dni :lol:

Co do wpisu. Dostałem dzisiaj list z wymiany o której wspominałem kilka tygodni temu - że będzie to perełka w mojej kolekcji. TOP3 jeśli chodzi o najbardziej cenne autografy... ale tak sobie na niego patrzę i stwierdzam, że to zdecydowanie najbardziej wartościowy autograf w mojej kolekcji. Złożony on został na urywku z gazety. Sam urywek mocno zżółkł, jest niemalże pomarańczowy, lecz na zdjęciu z telefonu tego dokładnie nie widać. Został on złożony prawdopodobnie w 1970 roku (moich rodziców jeszcze nie było na świecie :hmm: ) przez samego Grahama Hilla. Stweirdzam to po tym, że w nawiasie jest napisany jego wiek - 41 lat więc wypada to w 1970 roku. Kosmos. Wypytałem kilku kolekcjonerów z polski jak i zaufanych zza granicy i wszyscy byli zgodni, że autograf jest jak najbardziej autentyczny. Jestem w szoku ;)

Co do innych, zrobiłem wymianę adresy za autografy. I tym sposobem wpadło do mnie :( warto zaznaczyć, że wszystkie zdobyte osobiście przez kolekcjonera z którym robiłem wymianę):

3x Jacques Villeneuve
1x Damon Hill - na kartce zdobyte podczas GP Monaco 2017
2x Jules Bianchi - zdobyte podczas wyścigu na Monzy w 2014 roku. Jeden z autografów troszkę niewyraźny, ale dostałem go "gratisowo" więc lepiej mieć niż nie mieć.

Zapraszam

Europejczyk

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1