Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mandy1971 Pn lip 17, 2017 16:43  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

FAJNY BRELOCZEK FERRARI W MOJEJ KOLEKCJI...Obrazek

-- Pn lip 17, 2017 15:47 --

Obrazek
mandy1971

Postprzez Europejczyk Pn lip 17, 2017 21:30  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

hmm a co dokładnie kolekcjonujesz ? :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Wt lip 18, 2017 22:33  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

U mnie taka mała aktualizacja - prawdopodobnie przedostatnia aż do momentu powrotu z Hungaro. Nadal nie wiem czy zostanę na testach - na razie takie 50/50 ale do końca tygodnia się pewnie wyjaśni. W każdym bądź razie "pracuję nad pewnym projektem :razz: "

Wszystko mam praktycznie gotowe. Mam jeden album ze zdjęciami (80 sztuk) z kierowcami z obecnej stawki - po 4 zdjęcia na kierowcę, oraz około 200 zdjęć poprzypinanych w koło-zeszycie wszystkich innych byłych kierowców f1 których jest jakieś prawdopodobieństwo spotkania podczas tego weekendu - wychodzi 2-4 zdjęć na kierowcę w zależności od stopnia prawdopodobieństwa :-D np. di Resta , Chandhok czy chociażby Surer który był w tamtym roku - ich spotkanie jest bardziej prawdopodobne od np. Alesiego. Mam też 12 całkowicie białych zdjęć dla kierowców których przy sobie nie będę miał (też tak się może wydarzyć, nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć),

Co do aktualizacji tym razem trochę kart:

1x Loic Duval
- Karty Red Bulla - po mailu, niepodpisane
- Karty Mercedesa - podpisane :podniecony: :podniecony: :podniecony: :podniecony: po mailu.

Zapraszam

http://motorsport-autographs.weebly.com/new.html
Europejczyk

Postprzez Jimmy0555 Śr lip 19, 2017 1:43  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Europejczyk napisał(a):U mnie taka mała aktualizacja - prawdopodobnie przedostatnia aż do momentu powrotu z Hungaro. Nadal nie wiem czy zostanę na testach - na razie takie 50/50 ale do końca tygodnia się pewnie wyjaśni. W każdym bądź razie "pracuję nad pewnym projektem :razz: "

Wszystko mam praktycznie gotowe. Mam jeden album ze zdjęciami (80 sztuk) z kierowcami z obecnej stawki - po 4 zdjęcia na kierowcę, oraz około 200 zdjęć poprzypinanych w koło-zeszycie wszystkich innych byłych kierowców f1 których jest jakieś prawdopodobieństwo spotkania podczas tego weekendu - wychodzi 2-4 zdjęć na kierowcę w zależności od stopnia prawdopodobieństwa :-D np. di Resta , Chandhok czy chociażby Surer który był w tamtym roku - ich spotkanie jest bardziej prawdopodobne od np. Alesiego. Mam też 12 całkowicie białych zdjęć dla kierowców których przy sobie nie będę miał (też tak się może wydarzyć, nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć),

Co do aktualizacji tym razem trochę kart:

1x Loic Duval
- Karty Red Bulla - po mailu, niepodpisane
- Karty Mercedesa - podpisane :podniecony: :podniecony: :podniecony: :podniecony: po mailu.

Zapraszam

Czy to oznacza, że mam wysłać jeszcze jednego maila? ;) Dziwna sprawa z nimi... nie chcę być zachłanny, no ale podpisy chciałoby się mieć, zwłaszcza, ze można je zdobyć w tak prosty sposób. Myślisz, że oni jakkolwiek weryfikują, czy komuś w ostatnim czasie wysyłali karty? ;)

A z RB nic nie dostałem :( Podobnie jak i z innych teamów (tylko do Ferrari nie mogłem znaleźć kontaktów, ale z nimi sprawa od wielu lat jest chyba ta sama). Tym razem starałem się do każdego teamu pisać indywidualne, poinformować co w danym teamie lubię itp (wbrew pozorom każdy za co innego, nie musiałem ściemniać). Jak widać przedobrzyłem, ale nie tracę nadziei, może coś przyjdzie poza tym nieszczęsnym Mercedesem. A zwłaszcza zależy mi na Renault i McLarenie. Ci pierwsi słyszałem, że wysyłaja po mailu... zobaczymy!
ObrazekObrazek
Jimmy0555

Postprzez Europejczyk Śr lip 19, 2017 8:37  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wiesz co, ja zawsze piszę email i na FB... W sumie nie wiem czy dostałem po emailu czy po wiadomości na FB. Ja bym na twoim miejscu też tak spróbował ;) .

Czy weryfikują... Myślę, że tak. Nie przypominam sobie abym dostał 2 komplety od Mercedesa po napisaniu email. Owszem, raz dostałem dwa ale jeden komplet był po wysłaniu listu.
Europejczyk

Postprzez Arturo_R30 Pt lip 21, 2017 13:30  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

U mnie w tym tygodniu :

Karty ByKolles - autografy Dodo Kraihamera, Marco Bonanomi i Oliver Webb, szkoda że nie dorzucili Jamesa Rossitera i Kubicy, ale fajnie że przysłali :)
Karty Mobil 1 HSV Racing z Australii z V8 Supercars - karta Jamesa Courtneya, czysta bez podpisu
Karty z Team Penske (IndyCar) - odpowiedź na mój list, po miesiącu przysłali, pisałem przede wszystkim o Montoyę, ale jego akurat nie wysłali, pozostałych już tak :)
To by było tyle na ten tydzień :)
Arturo
Arturo_R30

Postprzez Europejczyk Pt lip 21, 2017 21:34  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No to nadszedł przedwcześnie ostatni wpis :) Piszę go już teraz, ponieważ do czasu wyjazdu na nic więcej nie oczekuję - przesyłki zdążyły dojść dzisiaj. Tak więc około 2-3 tygodni przerwa na mojej stronie - ale nie w kolekcjonowaniu :) Tak jak wspomniałem już w innym temacie - zostaję również na testach i wracam dopiero w piątek do domu. Mam przygotowanych około 300 zdjęć ale na testy muszę dodrukować jeszcze ze 100 :???: Jeżeli wrócę z około 100 podpisanymi zdjęciami/kartami to będzie to dla mnie ogromny sukces. Strasznie nie mogę się doczekać, odliczam dni :lol:

Co do wpisu. Dostałem dzisiaj list z wymiany o której wspominałem kilka tygodni temu - że będzie to perełka w mojej kolekcji. TOP3 jeśli chodzi o najbardziej cenne autografy... ale tak sobie na niego patrzę i stwierdzam, że to zdecydowanie najbardziej wartościowy autograf w mojej kolekcji. Złożony on został na urywku z gazety. Sam urywek mocno zżółkł, jest niemalże pomarańczowy, lecz na zdjęciu z telefonu tego dokładnie nie widać. Został on złożony prawdopodobnie w 1970 roku (moich rodziców jeszcze nie było na świecie :hmm: ) przez samego Grahama Hilla. Stweirdzam to po tym, że w nawiasie jest napisany jego wiek - 41 lat więc wypada to w 1970 roku. Kosmos. Wypytałem kilku kolekcjonerów z polski jak i zaufanych zza granicy i wszyscy byli zgodni, że autograf jest jak najbardziej autentyczny. Jestem w szoku ;)

Co do innych, zrobiłem wymianę adresy za autografy. I tym sposobem wpadło do mnie :( warto zaznaczyć, że wszystkie zdobyte osobiście przez kolekcjonera z którym robiłem wymianę):

3x Jacques Villeneuve
1x Damon Hill - na kartce zdobyte podczas GP Monaco 2017
2x Jules Bianchi - zdobyte podczas wyścigu na Monzy w 2014 roku. Jeden z autografów troszkę niewyraźny, ale dostałem go "gratisowo" więc lepiej mieć niż nie mieć.

Zapraszam

Europejczyk

Postprzez Europejczyk Pn lip 24, 2017 17:18  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Zmiana planów, jadę do Budapesztu juz jutro. Stwierdziłem z kolegą że fajnie by było już w środę wypatrywać kierowców na lotnisku. Będę codziennie pisał podsumowanie dnia, może kogoś to zaciekawi :) 10 dni w Budapeszcie czas start :-o
Europejczyk

Postprzez downforce Pn lip 24, 2017 17:34  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No to powodzenia.
downforce

Postprzez Europejczyk Wt lip 25, 2017 20:24  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wstęp

Jeszcze nie zaliczę tego wpisu jako do dnia w Budapeszcie,ponieważ... Jeszcze tam nie dotarłem :???: Rano musiałem dodrukować jeszcze kilka zdjeć - około 80 sztuk - kierowców którzy beda brali prawdopodobnie udział na testach. Dodatkowo o godzinie 12 dostałem list oś znajomego z Niemiec który przysłał mi moje 4 karty Kubicy. Wysłałem mu je kiedyś gdy Robert miał jeździć w WEC i była szansa, .ze zdobył by autografy na tych kartach osobiście... ale jakoś nie żałuje ze to nie wypaliło :-P w każdym bądź razie listonosz trafił idealnie bo o 15 wyjechałem do Warszawy a od 17:45 jestem w drodze do Budapesztu. Powinienem tam dojechać o jakiejs 5-6 rano. Forza RK
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Cz lip 27, 2017 0:32  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dzień 1

Właśnie wróciłem do hotelu, a praktycznie pierwszy raz zajrzałem do pokoju. Do Budapesztu dojechaliśmy około godziny 6, na szybko zostawiliśmy bagaże w recepcji, zjedliśmy coś i od razu na lotnisko aż do teraz. Do godziny około 13 kompletnie nic sie nie działo... Humory były straszne, aż sie chwilami zastanawiałem czy tego wszystkiego nie pier... i wyjechać w Bieszczady. Na szczęście po 13, kilka godzin wiedzenia i patrzenia sie w wejście na lotnisko ujrzeliśmy Gunthera Steinera - szefa zespołu Haas. Rzadki autograf, ,podpisał mi sie na białym zdjęciu bo innego dla niego nie miałem No i zrobiłem selfie. Humory były juz lepsze a i kierowcy zaczęli przylatywać. Poznałem pewnego kolekcjonera z Węgier z którym do tej pory pisałem tylko naFB ze dzisiaj przylatuje większość kierowców, ale ci najlepsi typu Vettel Hamilton Alonso itd przylatują jutro rano na drugim lotnisku. Co sie w sumie sprawdziło. Około godziny 14 spotkałem Sergio Pereza, do każdego kierowcy rzucały sie tłumy kibiców i trzeba było sie niezle przepychać. Ogólnie dzisiaj złapałem i dostałem 3-4 podpisów i zrobiłem sobie zdjęcie z:

Gunther Steiner
Sergio Perez
Anthony Davidson
Estaban Ocon
Jolyon Palmer
Pascal Wehrlein
Marcus Ericsson
Kevin Magnussen
Stoffel Vandoorne
Franz Tost
Sergey Sirotkin
Antonio Giovinazzi
Danil Kwiat

Podobno gdzieś był jeszcze Bottas ale nie dorwałem go. Spotkałem Arrivabene, ogólnie uznawałem go za bardzo miłego człowieka ale sie przeliczyłem. Zachowywał sie jak totalny cham, nie zwracał na żadne prośby uwagi, tylko szedł i odburkiwal pod nosem ze nic nie bedzie podpisywał... Z samego rana wstaje i jadę na lotnisko do reszty kierowców oraz na sesje autografow która odbywa sie po południu. Ogólnie świetny dzień i bardzo dobrze zrobiliśmy ze przyjechaliśmy wcześniej.
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Pt lip 28, 2017 0:54  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dzień 2

Dosyć wczesna pobudka i od razu wędrówka na mniejsze lotnisko znajdujące sie w Budapeszcie. Gdy tam dotarliśmy już było sporo fanów ale jakos wcisnęliśmy sie w 1-2 szereg :grin: Wygladalo to tak, ze przed lotniskiem stały barierki oddzielające kibiców od całego wejścia na lotnisko. Około 11 pojawił sie sam Lewis Hamilton. Niesamowite przeżycie zobaczyć pierwszy raz na żywo swojego ulubionego kierowcę. Oczywiście wyskoczył tez Roscoe :grin: podpisał mi 2 zdjęcia i zrobiłem sobie selfie co przeżywałem potem cały dzień :-D To w sumie było takie największe kolekcjonerskie marzenie Wiec ten dzień zapamiętam na zawsze. Lewis był jednym z najmilszych kierowców z jakimi miałem do czynienia, chyba najdłużej czasu poświecił na podpisywanie zdjeć fanom, bez problemu tez pozował do zdjeć :) Następnie pojawił sie Kimi który od razu wsiadł do auta i po prostu pojechał. Tyle go widzieli. Po chwili powitaliśmy Ricciardo, podpisał 4 zdjęcia i również było selfie :) jako czwarty pojawił sie Alonso podpisujac mi 2 zdjęcia (swoją droga straszne szlaczki ale to normalne u Alonso). Mam tez zdjęcie z nim ale Kurcze nie patrzy w mój telefon... ale ważne ze jest. Swoją droga to było ostatnie zdjęcie z kierowca z tegorocznej stawki.

Było juz dosyć późno bo po 12 i nie było szans aby zdarzyć na 14 na sesje autografow (trzeba być sporo wcześniej aby miec dobre miejsce) dojechaliśmy tak za pomocą taksówki i staliśmy kolejne 2h. W międzyczasie kupiłem czapkę Lewisa na której również zdobyłem autograf podczas sesji :) Sesja autografow to istna walka z innymi kibicami którzy sie przepychają ciągną rozpychają itd. Po ponad godzinie miałem juz dosyć. Za to zdobyłem od prawie każdego kierowcy chociaż 1 autograf na karcie lub zdjęciu a od Grosjeana nawet 3. Bardzo udana sesja autografow chociaż niektórym kierowcom zabrakło kart i np Raikkonena jak i całego Toro Rosso nie mam kart w ogóle. Do tej pory z obecnej stawki nie mam tylko Sainz Massa Stroll . Massa i Stroll rozdawali autografy dosłownie 3 minuty i sobie poszli... Chociaż z Verstappenem tez było ciekawie. Całkowicie mnie olał i sobie poszedł ale zobaczyła mnie jedna pani co pracuje w RBR, wzięła ode mnie 1 zdjęcie i po chwili przyniosła podpisane :)

Po sesji autografow przeszliśmy sie aleja serwisowa oraz prosta startowa. Super sprawa. Spotkaliśmy tam jeszcze raz Giovinazziego który podpisał mi sie na bilecie oraz Zsolta Baumgartnera który był zdziwiony ze miałem jego zdjęcia przy sobie i z przyjemnością je podpisał. Poleciało tez selfie :)Rano pobudka i atak na hotele
Europejczyk

Postprzez Arnulf Pt lip 28, 2017 7:46  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Europejczyk, super sprawa :-). Ja nawet przez moment nie wpadłem na to, żeby pójść na lotnisko czy coś w tym stylu. Niestety nie zdążyłem też nawet na zwiedzanie boksów w czwartek, ale nie wiem czy była tam wielka szansa na dorwanie któregoś z kierowców.
Ale jak wszystko ułoży się po mojej myśli to za rok pojadę znowu i będę już lepiej przygotowany ;-). Chociaż chyba nie będę miał odwagi walczyć z innymi ludźmi o autografy - poprzestanę na zdjęciach z dystansu.
Arnulf

Postprzez Europejczyk Pt lip 28, 2017 9:56  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

W tym samym czasie co było zwiedzanie boksów była sesja autografow, ale zeby miec szanse na podpisy trzeba było zająć miejsce około 2h przed. Podczas samego zwiedzania boksów można było dorwać Baumgartnera, Giovinazziego i Strolla który wszystkich olewał. Nagrałem tez filmik jak stado Polaków stoi przy garażu Renault i śpiewa piosenkę o Kubicy... mechanicy stali jak wryci ale było widać ze im sie podobało :-D
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Pt lip 28, 2017 20:43  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dzień 3

Dzisiaj jeszcze wcześniejsza pobudka i szybka wyprawa pod jeden z hoteli gdzie spali kierowcy. Po dłuższej chwili jako pierwszy z hotelu wyszedł Christian Horner. Bez problemu podpisał mi zdjęcia i zapozował do selfie :) Następnie Derek Warwick którego sie w ogóle nie spodziewałem Wiec podpisał mi tylko czyste zdjęcie. Oczywiście tez selfie musiało być :) Po Dereku pojawili sie Max Verstappen który dal ze 3 autografy i szybko uciekł (mnie nic nie podpisując)i jego tata Jos który był jeszcze szybszy od syna i nawet nie zauważyłem ze to był on :-D Po nich wyskoczył gwiazdor Lance który jak zwykle wszystkich olał nie zatrzymując sie nawet na sekundę... Myśle ze jego autograf w ten weekend jest juz niemożliwy do zdobycia. Potem wyszedł z hotelu Magnussen któremu juz dzisiaj daliśmy spokój oraz Grosjean który podpisał mi 1 zdjęcie. Zrobiłem sobie z nim selfie ale nie patrzał w stronę aparatu, szkoda. W międzyczasie wyszedł tez Massa który w końcu podpisał mi 1 zdjęcie i dał zrobi sobie selfie, super :) Na końcu spotkaliśmy Toto Wolffa który bez najmniejszych problemów podpisał zdjęcia i oczywiście selfie. Ze znajomym zamienił nawet kilka słów po polsku. Arrivabene, ucz sie kultury :). Pod hotelem dzisiaj to na tyle, jutro odwiedzimy inny w którym nocują podobno Alonso i Raikkonen. Bedzie ciekawie :D

Na torze prawie cały dzień polegał na koczowaniu i wypatrywaniu byłych kierowców. Udało sie złapać, wziac kilka autografow i zrobic zdjęcie z:

Franck Montagny
Karun Chandhok
Ivan Capelli
Christian Danner
Pedro de la Rosa
Marc Surer
Davide Valsecchi

Cóż, kolejny bardzo udany dzień :) Na torze podobno są jeszcze miedzy innymi di Resta, Van der Garde, Wurz, Glock... Bedzie co jutro robić :)

Co do trybuny Silver4 nad która sie tak zastanawiałem i miałem obawy...jest po prostu mega ! Mam miejsce po prawej stronie, wysokość jest w sam raz a bardzo sie bałem ze bedzie za wysoko, mam widok na 2 telebimy i widzę spory kawał toru... aż sie zastanawiam czemu to jest Silver a nie jakis Gold :-D
Ostatnio edytowano Pt lip 28, 2017 21:59 przez Europejczyk, łącznie edytowano 1 raz
Europejczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1