Kaski kierowców F1

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kazik Cz mar 23, 2017 20:37  Re: Kaski kierowców F1

exxxile napisał(a):Mnie też zawiódł - liczyłem, że zielony wygra głosowanie.

Ale napis "Hulk" jest fajny i to "27" też jest fajne bo charakterystyczne. Może i na zielonym tle faktycznie byłoby lepiej ale generalnie może się to podobać tak jak jest.
Obrazek
Kazik

Postprzez rocque Pt mar 24, 2017 19:39  Re: Kaski kierowców F1

Strasznie podobał mi się zeszłoroczny kask Hulka (chociaż po zobaczeniu rendera przed sezonem jakoś nie byłem przekonany) i raczej będzie to dla mnie niedościgniony wzór. Ten nie jest brzydki, ale "to nie to" i też żałuję, że nie zielony.
Chociaż z drugiej strony może nawet być różowy, byleby coś Hulkowi w końcu wychodziło :)
rocque

Postprzez FOLLY Wt mar 28, 2017 0:47  Re: Kaski kierowców F1

baron napisał(a):Trochę z innej beczki, ale kombinezony Renault wyglądają tragicznie. Hulk robił sobie podśmiechujki z malowania Force India, a tu się okazało, że mimo tego różu na bolidzie, kombinezony Force India wyglądają 100 razy lepiej niż te żółte portki. :shock:

Ostatnio jak widziałem Palmera wkładającego kierownicę, to pierwsze co myślałem, to że zdjął już górę od kombiaka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
FOLLY

Postprzez rocque Pt kwi 28, 2017 12:50  Re: Kaski kierowców F1

Danił z humorem, z kolei Fernando ku pamięci chłopca, który zginął niedawno na jego torze kartingowym.
Obrazek
Obrazek
rocque

Postprzez Van_Helsing So sie 12, 2017 12:54  Re: Kaski kierowców F1

Kask Grosjeana na GP USA:
Obrazek
JB#17
Van_Helsing

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1