Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk Pt wrz 15, 2017 12:26  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Ricciardo chyba zmienił wzór swojego autografu :-D

Obrazek
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez Mexi Pt wrz 15, 2017 22:40  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Widać, że ku*as w zeszycie (zdjęciu) kolegi zawsze bawi :D
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Mexi

GG: 3539392

Postprzez Kulfon00 So wrz 16, 2017 6:50  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Nie wiem czy można być pewnym tego "kolegi". Oni się chyba przecież nie lubią...
Kulfon00

Postprzez --- So wrz 16, 2017 11:04  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Kulfon00 napisał(a):

Nie wiem czy można być pewnym tego "kolegi". Oni się chyba przecież nie lubią...

Definicja słowa "kolega" się kłania. Kolega to niekoniecznie to to samo co przyjaciel - to słowo może również oznaczać po prostu towarzysz pracy lub nauki. Dlatego jak np. wszyscy ludzie w twojej klasie to twoi koledzy i koleżanki, nawet jak kogoś z nich nienawidzisz, tak jak i w F1 każdy zawodnik na gridzie to kolega każdego kierowcy, nawet jeśli niekoniecznie jest przyjacielem.
---

Postprzez Europejczyk Wt wrz 19, 2017 23:21  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Szybka aktualizacja. Kolejna myślę że minimum za 2 tygodnie ponieważ nie będzie mnie przez kilka dni w domu :)

W ciągu kilku ostatnich dni wpadło :

1x Timo Glock - Dostałem paczkę od BMW (standardowo kurierem DHL ! ) ze wszystkimi kartami wraz z podpisami kierowców DTM. Na stronę wrzucam tylko autograf Glocka.
1x Sebastien Buemi - karta z wymiany, brakowało jej w mojej kolekcji
1x Czysta karta Renault

Zapraszam

http://motorsport-autographs.weebly.com/new.html
Europejczyk

Postprzez Arturo_R30 So wrz 23, 2017 13:03  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Po przerwie u mnie :
Karty Audi z DTM, fajne karty jednak tym razem dostałem nie komplet tylko 3 kierowców - Loic Duval, Rene Rast oraz Mattias Ekstrom :)
Wcześniej jak napisałem do nich po karty to zapytali których bym kierowców autografy chciał, wymieniłem tą trójkę oraz kierowców z Formula E, dostałem DTM :)
Niestety trochę koperta zamokła i karty lekko się zdefasnowały, jednak autografy autentyczne i nie naruszone :)
Arturo
Arturo_R30

Postprzez Europejczyk Pn paź 02, 2017 8:59  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witajcie, przez ostatnie kilka dni 0 nowości.
Nadszedł czas posuchy ale to nic, może przyda się chwila przerwy bo i tak ostatnio nie mam za wiele czasu ale niedługo powinno się to zmienić.

W ostatnim czasie wysłałem 30 listów - 10 do zespołów, 10 do kierowców do których jeszcze nigdy nie wysyłałem listu oraz do 10 od których otrzymałem odpowiedzi ale zostało mi się ich autografów mało z powodu wymian/ lub są już bardzo starzy i lepiej mieć zapas na przyszłość. W tym miesiącu planuję jeszcze wysłać około 15 listów. (mam jeszcze 11 IRC i 10 dolarów więc teoretycznie 16 listów z tego powinno wyjść)

W sumie to są 2 nowości ale jeszcze nie mam ich fizycznie. Jeden znajomy zdobył dla mnie autograf osobiście na moim selfie z Loic'em Duval'em a drugi znajomy (który był ze mną na Węgrzech) zrobił mi niespodziankę i wysyłając list do Montagny'ego dołączył również moje selfie, które Frank podpisał wraz z dedykacją :) Gdy będę je już miał to wrzucę na stronę.
Europejczyk

Postprzez Europejczyk So paź 07, 2017 15:57  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No i mamy pierwsze odpowiedzi na moje listy :)

Jak na razie od zespołów F1:

McLaren - karty kierowców. Tym razem niepodpisane ale dobre i to. Vandoorna już jedną miałem (podpisaną) i brakowało mi Alonso więc jest ok.
Renault - 3 karty w tym 2 "niby" podpisane - "niby" bo od dawna Renault jak i wcześniej Lotus wysyłali autografy podrobione. Szkoda, że nie dorzucili karty Sirotkina,
1x Olivier Beretta - znajomy zdobył dla mnie osobiście podczas Ferrari Days na Silverstone :) Cieszie się, bo miałem tylko 1 autograf tego keirowcy z wymiany w dodatku na kartce jakby z jakiegoś magazynu o formacie A4.

Zapraszam:

https://motorsport-autographs.weebly.com/new.html
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Cz paź 12, 2017 22:55  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Szybka aktualizacja w środku tygodnia :)

Dostałem ostatnio :

Karty Red Bulla - po wysłaniu listu, niestety są niepodpisane :/
2x Kenneth McAlpine
1x Christian Klien
1x Bruce Kessler

Dzisiaj wysłałem kolejne 15 listów i zaczynam szykować następne i z resztą na pewien czas ostatnie 10 listów.
Da to nam około 55 listów wysłanych w ciągu około półtora miesiąca i myślę, że na jakieś 2-3 miesiące czyli mniej więcej do końca roku zaprzestane wysyłać listy... Będę czekał w tym okresie na odpowiedzi ;) Mam nadzieję, że następne tygodnie będą bardzo owocne w autografy :) Co prawda będzie bardzo dużo autografów kierowców których już mam, ale tak jak pisałem już wcześniej - te listy służą jako uzupełnienie kolekcji bo mam sporo braków z powodu wymian oraz chce zrobić zapas kierowców którzy są już po prostu starzy.

Zapraszam

Europejczyk

Postprzez Europejczyk So paź 21, 2017 0:38  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Przez ostatni tydzień 2 odpowiedzi na moje listy oraz małe wykopaliska w kolekcji :)

7x Thierry Boutsen - 6 moich podpisanych zdjęć + dołączył podpisaną kartę.
5x David Piper - Wszystkie moje zdjęcia podpisane

Przeszukałem też autografy "spoza F1" z myślą, że może znajdę coś ciekawego i wpadły w moje ręce:
2x Lucas Auer - niepodpisane karty... ale zawsze coś
1x Brendon Hartley

Zapraszam

Europejczyk

Postprzez Europejczyk Śr lis 01, 2017 23:52  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

W ciągu kilku ostatnich dni wpadło kilka nowości

Kurt Ahrens - podpisał wszystkie moje zdjęcia oraz dołączył 2 takie same od siebie. List ten wysyłałem już jakiś czas temu, gdy nie było jeszcze wiadomo kto zostanie mistrzem. Zadałem pytanie komu kibicuje, to podkreślił nazwisko Hamilton :)
Gaetano Starrabba - Podpisał wszystkie zdjęcia, dodatkowo napisał coś od siebie tylko nie ma szans abym to odczytał. Jakby ktoś umiał język włoski to będę wdzięczny za rozszyfrowanie, ja tam widzę tylko "Hamilton" :lol: Swoją drogą wysłał list prawie miesiąc od napisania tej notki...

Obrazek

Dostałem też odpowiedź na list z biura Stirling Mossa, że jest po ciężkiej chorobie i odpoczywa w domu i w tym momencie nie ma szans otrzymania autografu.

Zapraszam

Europejczyk

Postprzez bartoszcze Wt lis 07, 2017 9:20  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

"Robert is clearly in Death Star mode: in other words, fully armed and operational"
Serdeczności dla troskliwego moderatora i wszystkich zablokowanych trolli!
(nie dać się wciągnąć w bezsensownego flejma... może się uda...)
bartoszcze

Postprzez Europejczyk Pn lis 13, 2017 23:09  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Kilka nowości z ostatnich dni i kilka spraw organizacyjnych :)

1x Franck Montagny - na selfie ze mną, znajomy zrobił mi niespodziankę i do swojego listu dołożył moje zdjęcie :)
1x Daniil Kvyat - Z wymiany na karcie której jeszcze nie miałem.
8x Ernesto Tino Brambilla - odpowiedź na mój list, 6 moich oraz dołożył 2 gratisowo od siebie,

Zapraszam

I to tyle jeśli chodzi o nowości... co do spraw organizacyjnych to jestem na finiszu wybierania kolejnego wyścigu w przyszłym sezonie na którym wybiorę się ze znajomym który pomagał mi poprzez FB zgadnąć którym samolotem leci Robert do Budapesztu w tym roku :) Wybór padł na Francję, lecz bilety jeszcze nie są w sprzedaży. Był konkurs i do wygrania było 20% rabatu na 2 bilety dla zwycięzcy (a w zasadzie losowanie na 2000 biletów łącznie) i niestety nie udało się wygrać. Były podane ceny tylko nie wiem czy była to lista przed czy już po rabacie... No ale nic, wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni, ale raczej na pewno będzie to już Francja

Czyli mój "mini kalendarz" będzie wyglądał raczej tak:

19 Maj - Formula E, Berlin
22-24 czerwca - GP Francji
27-29 lipca - GP Węgier

Raczej się nic nie zmieni, chyba że na prawdę przesadzą z cenami biletów we Francji.

W związku z tym będzie trzeba trochę zbastować z listami i odłożyć trochę na wyścigi... Doszedłem do wniosku, że lepiej zdobyć przykładowo 100 autografów osobiście niż 300 czy tam ileś po listach :) I taki głównie będzie mój cel na przyszły rok - skupić się na autografach zdobywanych osobiście, bo to jednak co innego niż po liście,

Swoją drogą w grupie na FB na temat wyjazdów na wyścigi Roberta Kubicy już teraz wybiera się sporo Polaków na Hungaro... Oj może być bardzo biało czerwono w przyszłym roku :) Oby !
Europejczyk

Postprzez Woolf Wt lis 14, 2017 21:23  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Liczymy więc na obszerne relacje z Francji i Węgier!

Europejczyk napisał(a):Ricciardo chyba zmienił wzór swojego autografu :-D

Nie podpuszczam Cię, ale nie zdobędziesz od niego takiego autografu :twisted:
"What if, as a dream he was capable of driving again in this type of circumstance?"
Woolf

Postprzez Europejczyk Wt lis 14, 2017 22:06  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Ja nie dam rady ? Przytrzymaj moje Martini i patrz... :-D

I jasne, relacje będą... Planuje wziąć laptopa więc będzie wszystko opisane nieco dokładniej bo teraz na telefonie sprawiało to po prostu za dużą trudność i było czasochłonne.

Swoją drogą ktoś już planuje wybrać się na Hungaro ? Można by pomyśleć o jakimś małym forumowym spotkaniu na torze ;)
Europejczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1