Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk So lis 18, 2017 22:05  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Czas na małą aktualizacje :)

W ciągu kilku ostatnich dni same odpowiedzi na moje listy

6x Richard Attwood - z tego listu się szczególnie cieszę mimo tego, że już kiedyś mi odpisał na moją prośbę. Znalazłem kilka zdjęć któe chciałem mieć podpisane.
6x Robin Widdows
6x Chris Craft

Tak więc pomału otrzymuje odpowiedzi na moje listy i wszystko idzie w dobrym kierunku.

Zapraszam
https://motorsport-autographs.weebly.com/new.html

Co do wyścigów w przyszłym roku, organizator GP Francji życzy sobie aż 380 euro za bilet na srebrną trybune... Dołączając do tego transport, nocleg itd wyszłoby naprawdę sporo. Uznałem z kolegą, że to GP nie jest warte tych pieniędzy i zaczęliśmy zastanawiać się nad czymś nawet w podobnych pieniądzach. Byliśmy w stanie nawet ciutkę dołożyć, ale żeby było na wypasie. Szybko nam w sumie poszło - po 24h mieliśmy już kupione bilety, opłacony lot w obie strony oraz zarezerwowany nocleg - padło na GP Azerbejdżanu w Baku :)
Mój mały kalendarz uległ zmianie i już zmian nie przewiduje.... Ehh Ale będzie autografów :) :)

27-29 Kwiecień - GP Azerbejdżanu
19 Maj - Formula E, Berlin
27-29 Lipiec - GP Węgier
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Cz gru 07, 2017 12:49  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Mały zastój z wpisami ale jestem ostatnio zapracowany a i od konsoli wieczorami się nie mogę oderwać :-D

Ostatnio:

- Odpowiedź na mój list Mercedesa - przysłali karty z nadrukowanymi autografami z których się cieszę, ponieważ nadrukowanych wcześniej nie miałem.
- Odpowiedź na mój list Saubera - podpisane karty
- Odpowiedź na mój list Bob Bondurant - 5 zdjęć
- Odpowiedź na mój list Paolo Barilla - 6 zdjęć
- Sebastien Buemi - nadrukowany autograf na ulotce którą miałem w zestawie do kontrolera do konsoli. Postanowiłem go dodać do kolekcji, ponieważ może zdobędę autentyczny w przyszłym roku na tej ulotce.

Zapraszam

https://motorsport-autographs.weebly.com/new.html
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1