Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk So lis 18, 2017 22:05  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Czas na małą aktualizacje :)

W ciągu kilku ostatnich dni same odpowiedzi na moje listy

6x Richard Attwood - z tego listu się szczególnie cieszę mimo tego, że już kiedyś mi odpisał na moją prośbę. Znalazłem kilka zdjęć któe chciałem mieć podpisane.
6x Robin Widdows
6x Chris Craft

Tak więc pomału otrzymuje odpowiedzi na moje listy i wszystko idzie w dobrym kierunku.

Zapraszam
https://motorsport-autographs.weebly.com/new.html

Co do wyścigów w przyszłym roku, organizator GP Francji życzy sobie aż 380 euro za bilet na srebrną trybune... Dołączając do tego transport, nocleg itd wyszłoby naprawdę sporo. Uznałem z kolegą, że to GP nie jest warte tych pieniędzy i zaczęliśmy zastanawiać się nad czymś nawet w podobnych pieniądzach. Byliśmy w stanie nawet ciutkę dołożyć, ale żeby było na wypasie. Szybko nam w sumie poszło - po 24h mieliśmy już kupione bilety, opłacony lot w obie strony oraz zarezerwowany nocleg - padło na GP Azerbejdżanu w Baku :)
Mój mały kalendarz uległ zmianie i już zmian nie przewiduje.... Ehh Ale będzie autografów :) :)

27-29 Kwiecień - GP Azerbejdżanu
19 Maj - Formula E, Berlin
27-29 Lipiec - GP Węgier
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Cz gru 07, 2017 12:49  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Mały zastój z wpisami ale jestem ostatnio zapracowany a i od konsoli wieczorami się nie mogę oderwać :-D

Ostatnio:

- Odpowiedź na mój list Mercedesa - przysłali karty z nadrukowanymi autografami z których się cieszę, ponieważ nadrukowanych wcześniej nie miałem.
- Odpowiedź na mój list Saubera - podpisane karty
- Odpowiedź na mój list Bob Bondurant - 5 zdjęć
- Odpowiedź na mój list Paolo Barilla - 6 zdjęć
- Sebastien Buemi - nadrukowany autograf na ulotce którą miałem w zestawie do kontrolera do konsoli. Postanowiłem go dodać do kolekcji, ponieważ może zdobędę autentyczny w przyszłym roku na tej ulotce.

Zapraszam

Europejczyk

Postprzez Arturo_R30 Wt gru 19, 2017 20:45  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

W ostatnim czasie u mnie :
Karty BMW DTM - w końcu podpisane :) (Timo Glock, Bruno Spengler, Maxime Martin, Augusto Farfus, Tom Blomqvist,Marco Wittmann)
Karty z e.dams Renault - Nicolas Prost i Sebastien Buemi
Karty z Teecheetah Formula E - Andre Lotterer i Jean-Eric Vergne
Więc całkiem fajne łupy się trafiły :)
Arturo
Arturo_R30

Postprzez Europejczyk Wt gru 19, 2017 22:55  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

U mnie ostatnio dosyć spokojnie.

Dodałem na stronę małą aktualizacje:

6x Ken Kavanagh
2x Mario Andretti - Super, bardzo się cieszę z tego listu. Mario lubi nie odpisywać na listy gdy się doda za dużo zdjęć do podpisania dlatego wysłałem tylko 2.

Zapraszam

Ostatnio kupiłem również bilet na Formułę E w Berlinie. Niedawno trafiły do sprzedaży w dodatku w promocji więc fajnie było skorzystać. Miałem problem którą trybunę wybrać i w sumie myślałem nad tym ładnych kilka dni. Ogólnie strasznie wielka szkoda, że Formuła E w Berlinie w tym roku będzie trwać tylko 1 dzień :( . W tym roku w pierwszy dzień byłem na trybunie A2. Dosyć fajna trybuna, widać z niej start... Za to Niestety bolidy FE nie są zbyt szybkie co naprawdę bardzo na tej trybunie widać. Jest uczucie jakby bolidy wlekły się jak muchy w smole. W dzień drugi miałem bilet na trybunę C1. W sumie nie było wad. Super miejsca, Super widok na zakręt i naprawdę sporo się działo. Od początku chciałem wypróbować za rok trybunę C2 ale pomyślałem również o B1, ponieważ jest tam fajny widok na pit lane... Jednak odstraszyły mnie właśnie prędkości bolidów. Ostatecznie padło na C2 :) Ktoś może się wybiera na FE ?

Obrazek
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Wt sty 02, 2018 11:37  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Kurcze, dodałem nowości na stronę a zapomniałem o tym napisać na forum :razz:

5x Gerard Larrousse - To była trzecia próba otrzymania autografu, w końcu dorwałem działający adres :)
5x Roberto Guerrero
6x Johnny Herbert - Podobnie jak w przypadku Larrousse. Z tą różnicą, że Johnnyego dorwałem kiedyś z wymiany

Zapraszam

W ciągu kilku dni dodam coś specjalnego :) Znajomy zrobił mi ogromny noworoczny prezent. Już do mnie ten autograf dotarł, nie mam tylko jak wrzucić na stronę bo chwilowo internet mam tylko w pracy :-D
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Pn sty 08, 2018 21:36  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Szybki wpis, bo tylko z 1 autografem. Jest to dla mnie bardzo cenny autograf + trochę ostatnio nie mam czasu a dodanie reszty nowości. Postaram się resztę jakoś w tygodniu dodać.

Chodzi o Pana Mário de Araújo Cabral. Ma on już 83 lata i jest straszliwie trudno zdobyć jego autograf. Nie ma szans aby odpisał na list. Można zdobyć tylko i wyłącznie osobiście co jak każdy się domyśla też nie jest łatwe... bo niby jak ? Otóż, jakby to nie brzmiało - mój znajomy ma znajomego który miał możliwość go odwiedzić i był tak miły, że dał mi jeden autograf. Podsumowując naprawdę rzadki autograf, mało kto ma jego autograf w kolekcji.
Poniżej zdjęcie jak je dla mnie podpisuje

Obrazek

Zapraszam

Europejczyk

Postprzez Europejczyk N sty 14, 2018 19:17  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witajcie :D

18 autografów od mojego znajomego za to, że dałem mu adresy właśnie do tych kierowców i dostał od nich odpowiedzi :detektyw: :dobrze:

2x Jo Vonlanthen
2x Brian Henton
2x Max Jean
2x Gijs van Lennep
2x Tony Trimmer
2x Kurt Ahrens
2x Dieter Quester
2x John Rhodes
2x David Piper

Zapraszam

W niedalekiej przyszłości będzie kilka naprawdę cennych autografów. Rok zaczynam na grubo :) Nie mogę się doczekać aż dojdą !
Europejczyk

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1