Skoki narciarskie

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Duif N gru 11, 2016 18:12  Re: Skoki narciarskie

Dziś już rozczarowania nie ma. Za to jest duża radość z wyniku! ;)

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka
Duif

Postprzez slipstream N gru 11, 2016 19:01  Re: Skoki narciarskie

Stoch dobrze że tym razem utrzymał formę w drugiej serii, dla Kota jeszcze lepiej że w drugiej serii się poprawił. To może być istotny przełom dla obu chłopaków.
slipstream
moderator

Postprzez cwiek N gru 11, 2016 22:20  Re: Skoki narciarskie

Jeśli chłopaki utrzymają formę, to możemy mieć najlepszy sezon w historii. Już teraz w Pucharze Narodów depczemy po piętach liderom - Niemcom. Brakuje nam 13 pkt :)
cwiek

GG: 8420620

Postprzez Kamikadze2000 Wt gru 13, 2016 14:38  Re: Skoki narciarskie

Hannu Lepistoe wierzy, że Kamil jest w stanie sięgnąć po kryształową kulę. I ja także! To klasowy zawodnik, doświadczony i obyty. Fajnie byłoby, gdyby powtórzył sukces sprzed czterech lat. Późniejsza kontuzja zahamowała Polaka, ale teraz nie ma już po tym śladu, natomiast naciągnięcie mięśnia w okolicach kolana okazało się niegroźne. W Maćku od dawna widzę kontynuatora sukcesów Kamila. Mam nadzieje, że oboje się będą napędzać. Czas podbić TCS, ale przede wszystkim liczę na sukcesy w Lahti i sukces w generalce. Według mnie to najważniejsze. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000

Postprzez fordern Wt gru 13, 2016 22:05  Re: Skoki narciarskie

Kamikadze2000 napisał(a):Hannu Lepistoe wierzy, że Kamil jest w stanie sięgnąć po kryształową kulę.

To już się stało :wink:
Obrazek
fordern

GG: 1411891

Postprzez Kamikadze2000 Śr gru 14, 2016 11:50  Re: Skoki narciarskie

fordern napisał(a):
Kamikadze2000 napisał(a):Hannu Lepistoe wierzy, że Kamil jest w stanie sięgnąć po kryształową kulę.

To już się stało :wink:

Chodzi mi o ostatni wywiad. ;)
Kamikadze2000

Postprzez Phaedra Śr gru 14, 2016 18:59  Re: Skoki narciarskie

Kamikadze2000 napisał(a): oboje

:zakrywa: on i ona to oboje a on i on to obaj. Chyba że jesteś z tęczowej krainy Gender, to sorry.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Phaedra

Postprzez AleQ N gru 18, 2016 16:55  Re: Skoki narciarskie

Co ten Domen :-o Niesamowita sprawa, że idzie jak burza, cieszy dobra forma Kamila, może czas wygrać TCS :twisted:
Obrazek
AleQ

GG: 34206631

Postprzez Patrick N gru 18, 2016 23:41  Re: Skoki narciarskie

Domen niczym Schlieri i Nieminen swego czasu poczynia sobie na skoczni. Potrzebna była świeża krew w czołówce.

Wysłane z mojego VIC-20
#28 #5 #2 #33 #55

Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick

Postprzez Kamikadze2000 So gru 24, 2016 15:34  Re: Skoki narciarskie

Phaedra napisał(a):
Kamikadze2000 napisał(a): oboje

:zakrywa: on i ona to oboje a on i on to obaj. Chyba że jesteś z tęczowej krainy Gender, to sorry.

Będę pamiętać na przyszłość. :P

Domenator szaleje, ale mam nadzieje, że Kamil swym doświadczeniem na przestrzeni go pokona. Bo wierzę, że to On będzie głównym kandydatem do zwycięstwa w TCS, złota w Lahti oraz w końcu kolejnej kryształowej kuli. :)
Kamikadze2000

Postprzez Kamikadze2000 Śr sty 04, 2017 11:39  Re: Skoki narciarskie

Stoch w drugiej serii odpalił rakietę i pokazał, na co go stać. Zadomowił się na podium i myślę, że jak już zacznie wygrywać, to regularnie. O jego zwycięstwo w TCS jestem dziwnie spokojny, ale nie zapeszajmy. Najważniejsze, by był zadowolony z każdego swojego skoku. Domen(ator) już się nieco wyeksploatował. Albo wróci w najbliższym czasie, albo to już koniec. To jednak młody organizm. Schlierenzauer czy Ahonen też kapitulowali po pierwszej części sezonu jako nastolatkowie. Kamil Stoch ma ogromne szanse na zgarnięcie wszystkich trofeów - Peter Prevc w dołku, Freund odczuwa teraz braki w przygotowaniach, jak przed dwoma laty nasz Kamil. Daniel Andre Tande skacze świetnie, ale zdrowie doskwiera, o czym informowano. Hayboeck nierówny. Pozostaje na dobrą sprawę w moim odczuciu Stefan Kraft i to On prawdopodobnie będzie największym rywalem Stocha w kontekście całego sezonu.
Kamikadze2000

Postprzez Duif Śr sty 04, 2017 14:54  Re: Skoki narciarskie

A teraz wszyscy myślę drżymy o zdrowie Kamila. Oby to nie było nic groźnego, co przeszkodziłoby w starcie.
Hayboeck i Freund poza T4S - grypa. Kraft na silnych lekach będzie skakać.
Loteria wietrzna.
Nie tak sobie chyba wszyscy wyobrażali ten konkurs ;)
Duif

Postprzez Patrick Pt sty 06, 2017 20:23  Re: Skoki narciarskie

Powiem bardzo zwięźle - POZAMIATANE. Brawo!

Wysłane z mojego VIC-20
#28 #5 #2 #33 #55

Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick

Postprzez cwiek Pt sty 06, 2017 21:15  Re: Skoki narciarskie

Co za sezon Polaków. Mogliśmy się spodziewać, że tak źle jak w ubiegłym roku już nie będzie, ale konia z rzędem temu kto przewidziałby taką dominację Polaków. Oby utrzymać formę do MŚ i jedziemy po pierwsze drużynowe złoto. Austriacy i Niemcy skaczą w kratkę, Norwegowie kompletnie bez formy poza D.A.Tande, Słoweńcy też szukają dobrej dyspozycji. Do mistrzostw grubo ponad miesiąc, ale możemy patrzeć z optymizmem w przyszłość :)
cwiek

GG: 8420620

Postprzez Shaitan So sty 07, 2017 10:28  Re: Skoki narciarskie

Osobiście najbardziej przed sezonem liczyłem na dobry TCS dla naszej ekipy, na czele ze Stochem oczywiście. Właściwie co sezon, odkąd sięgam pamięcią, Polacy mieli słabe otwarcie sezonu i forma na turnieju nigdy nie była najwyższa (wyjątkiem był Małysz, który odpalił tylko raz w 2001 przy jeszcze 3 innych sezonach okraszonych kryształową kulą, ale bez końcowego sukcesu w TCS). Chciałem po prostu zobaczyć drużynę świetnie wchodzi w sezon, a na samym turnieju jej zawodnicy nie stanowią tła, ale należą do głównych aktorów. Wszystko to się spełniło :dobrze: .

Nie jest to już ten poziom emocji, co podczas "Małyszomanii", ale były to wówczas inne czasy, w których posucha sukcesów !jakichkolwiek! była ogromna. Małysz spadł na polską scenę sportową obfitym deszczem sukcesów, w ilości tak ogromnej, że przez długi czas nie była ona w stanie jej całkowicie wchłonąć. W jednowymiarowym świecie, to Małysz został władcą wymiarów. Kolejne otworzyły się dopiero po pewnym czasie.

Dalszy sukces na MŚ w tym sezonie, stanowiłby rzecz jasna bardzo miły i pożądany akcent, jednak nawet bez tego ten sezon będzie przeze mnie wspominany jako w pełni spełniający pokładane w nim nadzieje.

Brawo Horngacher, brawo Polacy! Kto by przypuszczał :wink: .
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Shaitan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu