Sebastian Vettel

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kulfon00 Pn lip 17, 2017 17:16  Re: Sebastian Vettel

Vettel zaczyna mi się niepodobać - coraz częściej widzi tylko problemy u innych, a żadnych błędów we własnym postępowaniu nie dostrzega. Np to wymachiwanie łapkami na Maxa, gdy ten (twardo, ale czysto) jechał swoją linią jazdy.
Kulfon00

Postprzez Luca Śr lip 19, 2017 6:30  Re: Sebastian Vettel

Vettel był taki cały czas.
Obrazek
Luca

GG: 25875941

Postprzez tomek evo Śr lip 19, 2017 15:30  Re: Sebastian Vettel

IceMan11 napisał(a):Powrót Maksa był głupi i niebezpieczny - zresztą jak większość jego manewrów. To samo zrobił dzisiaj Kvyat i cieszę się, że VER nie wyeliminował dzisiaj Vettela. Tak samo głupio wracał Maldonado i schrzanił wyścig Lewisowi. Walą mnie jakie były przepisy wtedy. Niebezpieczeństwo jest takie samo, przepisy nie.

Nie podzielam Twojego zdania. Większość jego manewrów jest precyzyjnie skalkulowana tylko lubi robić dużo rzeczy na limicie i to może wyglądać niebezpiecznie tak jak ten powrót na tor ale w rzeczywistości było wszystko pod jego kontrolą. Gdyby było inaczej to lament Vettela byłby wielki oj wielki. :D
tomek evo

Postprzez Aeromis So paź 07, 2017 11:05  Re: Sebastian Vettel

https://www.youtube.com/watch?v=fAWMzEF ... e=youtu.be
To chyba rozwiewa ewentualną winę Strolla. Oj Seba, Seba. Oto jak inne kamery potrafią przekłamać sytuację ;)
Aeromis

Postprzez sneer So paź 07, 2017 15:46  Re: Sebastian Vettel

Z drogi śledzie, bo pan jedzie. Nawet po skończonym GP :D
Podpis odjechał
sneer

Postprzez IceMan11 N paź 08, 2017 11:06  Re: Sebastian Vettel

IMO lepiej przegrać tak, niż w ostatnim wyścigu przez kilka punktów.
IceMan11

Postprzez Diego N paź 08, 2017 12:11  Re: Sebastian Vettel

IceMan11 napisał(a):IMO lepiej przegrać tak, niż w ostatnim wyścigu przez kilka punktów.

Chyba w takiej sytuacji łatwiej się z tym pogodzić. Jak masz 3 tak katastrofalne weekendy z rzędu to zaczynasz rozumieć, że po prostu tym razem nie dasz rady i to najwyraźniej nie jest sezon, w którym miało ci się udać. Vettel robi dobrą minę, pociesza zespół, bo w końcu za rok będzie pracował z tymi samymi ludźmi, ale wiadomo, że jest przybity. Z drugiej strony wie, że w dużej części to jednak nie jego wina i nie ma sensu się tym zadręczać. Na pewno inaczej się też czujesz w sytuacji Hamiltona w Abu Dhabi rok temu, kiedy wiesz, że próbowałeś wszystkiego i po prostu nie wystarczyło. Najgorzej pewnie pogodzić się z przegraniem tytułu w ostatnim wyścigu po jakimś swoim błędzie, gdzie czułeś, że można, ale sam zawaliłeś. To ostatnie Vettelowi chyba w tym sezonie nie grozi.
Diego

Postprzez sneer N paź 08, 2017 22:08  Re: Sebastian Vettel

Po tytule. Na własną prośbę, ale wspólną zespołu i kierowcy.
Podpis odjechał
sneer

Postprzez J.P.S. N paź 29, 2017 21:15  Re: Sebastian Vettel

Baby Schumacher pasuje jak ulał ;)
J.P.S.

Postprzez patgaw Pn paź 30, 2017 11:25  Re: Sebastian Vettel

Dla mnie ten Vettel to jest jakis jezdziec bez glowy :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=_z82oard5n8
Spojrzcie na onborad, najpierw wypycha VER, potem wjezdza mu skrzydlem w kolo a potem wjezdza skrzydlem w kolo HAM xD Gosc jest beznadziejny a pomyslec ze ma tyle tytulow. Zwlaszcza te wjechanie w Hamiltona wygladalo na celowe.
Niki Lauda - naczelny jasnowidz formuły pierwszej.
patgaw

Postprzez cravenciak Pn paź 30, 2017 11:33  Re: Sebastian Vettel

Według mnie nie wyglądało.
Obrazek
cravenciak

Postprzez barthezz Pn paź 30, 2017 11:35  Re: Sebastian Vettel

Moim zdaniem walka z Verstappenem była w porządku, na granicy. Z kolei w przypadku Hamiltona sądzę, że to był odruch jak zobaczył Lewisa przed sobą. Vettel przegrał tytuł przez gorącą głowę.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
barthezz

Postprzez Diego Pn paź 30, 2017 11:44  Re: Sebastian Vettel

Moim zdaniem z Verstappenem po prostu obaj poszli ostro i żaden nie odpuścił. Wiedzieli, że ten, który wyjedzie z tej sekcji zakrętów jako pierwszy będzie miał mocno z górki w kwestii zwycięstwa w wyścigu. W sytuacji z Hamiltonem po prostu zrobiło się tam gęsto. Był na wewnętrznej, musiał szukać szerokiego wyjazdu, żeby nabrać prędkości. W powtórkach widać jak walczy z nadsterownością i lekko go wynosi w stronę Hamiltona. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Hamilton musiał lekko odpuścić na wyjściu, żeby nie wpakować się w tył Verstappena i to wtedy Vettel na niego wpadł.
Diego

Postprzez baron Pn paź 30, 2017 11:56  Re: Sebastian Vettel

Vettel słabo wystartował więc byłem pewien, że nie da sobie w "kaszę dmuchać". Szkoda. Liczyłem na ciekawą walkę o zwycięstwo.

Ciekawe że Seb przebił oponę Hamiltonowi, a Maxowi już nie. Przecież też wjechał w prawe tylne koło bolidu Holendra

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
"Kolejny sezon dla Mercedesa, gratuluję tytułu Hamiltonowi. Zdobędzie mistrzostwo na cztery wyścigi przed końcem sezonu." GP Australii 2017
baron

Postprzez marrak Pn paź 30, 2017 13:45  Re: Sebastian Vettel

Tylko w LH wjechał już uszkodzonym, ostrym skrzydłem.
press the red button...
marrak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły