Komputerowe problemy

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kibic sribic N cze 18, 2017 12:23  Re: Komputerowe problemy

Sam nie wiem. Myślę, że coś po prostu w systemie się popsuło i przy restarcie się wysypał.
Wujek Boguś 23.12.1962 - 1.10.2015
kibic sribic

Postprzez leni93 Pn cze 19, 2017 17:40  Re: Komputerowe problemy

Mam problem ze złączem USB do wyświetlacza LED. Wyświetlacz znajduje się na dworze no i niestety warunki pogodowe sprawiły, że złącze USB już nie działa tak jak powinno. Da się jakoś wymienić końcówkę USB? Albo może ktoś ma jakies sprawdzone sposoby do wyczyszczenia styków w środku?
leni93

GG: 7937112

Postprzez cwiek Pt cze 30, 2017 13:01  Re: Komputerowe problemy

Mam problem z padem w grze Fifa 17. Po wielu latach przerwy postanowiłem zakupić Fifę 17, odkopałem starego pada(ma jakieś 5-6 lat), zadowolony usiadłem przed monitorem i kicha. Nie działają mi przyciski RT i LT. W innych grach te przyciski działają, w ustawieniach w panelu sterowania też są aktywne :)
Bez nich raczej gry nie ma, sprint nie działa, spore ograniczenie możliwośći ;) Pytanie, czy miał ktoś coś takiego i czy mam gwarancję, że jak kupię nowego pada to będzie wszystko działało?

Pad to Speedlink XEOX Gamepad :)
cwiek

GG: 8420620

Postprzez cwiek Wt lip 04, 2017 13:25  Re: Komputerowe problemy

Chciałbym oglądać filmy w TV w słuchawkach. Cały problem w tym, że TV mam jakieś 4m przed sobą, nie chcę też podłączać i odłączać słuchawek przy okazji pojedynczego filmu, tylko zrobić w miarę możliwości stałą instalację(nie przez środek pokoju, a w listwie przy ścianie). Wtedy kablowo droga wydłuża się do jakichś 8-9 m.

Największym problemem jest tutaj mój budżet, bo mam na to mniej więcej 70-80 zł. Myślałem o słuchawkach bluetooth, ale mój TV nie obsłuży takich słuchawek, a zakup dodatkowego nadajnika bluetooth to koszt ok. 150 zł :D

Myślałem też nad czymś takim, ale po przeczytaniu opinii szybko zrezygnowałem:

http://allegro.pl/sluchawki-bezprzewodo ... 49372.html

Czy zwykła przedłużka jack ok. 10 m załatwi sprawę? Nie będzie zbyt dużych strat na tak długim kablu? Ew. ktoś może polecić coś lepszego, a mieszczącego się cenowo w moim budżecie? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dźwięk przy takich kombinacjach nie będzie najwyższej jakości, ale też chciałbym w miarę komfortowo móc oglądać filmy, a nie słyszeć trzaski albo jakiś przytłumiony dźwięk :)
Ostatnio edytowano Cz lip 06, 2017 21:53 przez cwiek, łącznie edytowano 1 raz
cwiek

Postprzez exxxile Wt lip 04, 2017 17:42  Re: Komputerowe problemy

Przy słuchawkach za 70-80 zł (które same w sobie niestety szczególnie wysokiej jakości nie będą), gdzie źródłem dźwięku będzie TV, długość kabla nie będzie miała znaczenia. Szczerze mówiąc, nawet przy budżetowym wzmacniaczu i kolumnach audio (nie mówimy o high endzie), te 10 metrów spokojnie daje radę, choć w tym wypadku warto już kupić konkretny kabel audio, o nieco większym przekroju, ekranowany... Ale tak to bez obaw.

PS. Link do allegro nie działa.
exxxile

Postprzez cwiek Cz lip 06, 2017 21:53  Re: Komputerowe problemy

Ok, dzięki za odpowiedź :)
cwiek

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na dowolne tematy