GP Brazylii 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kordas Pn lis 28, 2011 20:29  Re: GP Brazyli 2011

beret napisał(a):Przepraszam, moze troche nie na temat, ale mam pytanie, mianowicie czy w tym sezonie dozwolony byl Team Orders, czy tez nie?
Bardzo prosze o odpowiedz, wazne dla mnie.
Dziekuje.

Tak, zapis o zakazie team orders został skasowany po sezonie 2010. Niemniej FIA ciągle może ukarać, jeżeli byłoby to przeprowadzane w sposób, który mógłby zaważyć na wizerunku sportu.
Kordas

GG: 13734510

Postprzez beret Pn lis 28, 2011 20:44  Re: GP Brazyli 2011

Serdecznie dziekuje. Pozdrawiam.
beret

Postprzez dekadent Pn lis 28, 2011 21:03  Re: GP Brazyli 2011

Jasne, dajmy wszystkim zakazy na wszystko, pamiętajcie czasami że kierowcy F1 lubią dobrą zabawę, lubią pokręcić bączki przed własną publicznością (co było bardzo fajnym pomysłem), lubią bez powodu odpalić gaśnicę, lubią skoczyć do basenu czy też lubią czasem kogoś potraktować tulipanem, bo to chyba ich tak trzyma w świecie wyścigów, takie coś co się nazywa emocje. Zawsze można się przerzucić na równie emocjonujące dyscypliny jak no nie wiem, łyżwiarstwo figurowe, gdzie szczytem radości jest uśmiech.
dekadent

Postprzez Mariusz Wt lis 29, 2011 9:29  Re: GP Brazyli 2011

Obrazek

Cieszy mnie zwycięstwo Webbera, szkoda tylko że jedyne w tym sezonie.
Mariusz

GG: 1111640

Postprzez Endrju Szopen Wt lis 29, 2011 9:48  Re: GP Brazyli 2011

A dla mnie, przepraszam za moją stronniczość i brak obiektywizmu w tej chwili, ale zwycięstwo Webbera na koniec sezonu 2011 jest dla mnie mocnym prztyczkiem w nos, nieprzyjemnym akcentem - kierowca, który strasznie mocno odstawał od kolego zespołowego, sprawował się raczej słabo doprowadzając mnie do irytacji zdobywaniem wyższych pozycji tylko dzięki temu, że dostał taką okazję i nic więcej specjalnie od siebie nie dodawał (a jest w stanie, co pokazywał kilka razy w 2010). A do tego będzie mógł dalej to robić w 2012... No ale cóż, nic na to nie poradzę i jeszcze raz przepraszam za moją stronniczość w stosunku do Marka :)

Dopiero wczoraj wieczorem obejrzałem wyścig i bardzo spodobała mi się jazda Sutila - pokazali go w telewizji głównie tylko wtedy jak walczył z Rosbergiem bezpośrednio, ale cały czas śledziłem jego pozycję i straty czasowe na pasku na dole, na początku miałem nadzieję, że uda mu się zawalczyć z Massą, no ale ostatecznie niestety okazało się to być niemożliwe. Tak czy siak - brawo dla niego. Napisałbym coś więcej na temat wyścigu jeszcze, ale spieszę na zajęcia, więc tymczasem na tym zakończę :)
Endrju Szopen

GG: 5318636

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2011