Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2007

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez W Pt lut 02, 2007 15:38  Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2007

10 marca 2007 odbędzie się pierwsze Grand Prix 2007 roku.
Przed nami sezon zmian ze zmniejszeniem pojemności silników w klasie MotoGP do 800 ccm na czele.
Testy na Sepang i Phillip Island pokazały, że czasy spadły nieznacznie, a więc sytuacja analogiczna do zmniejszenia pojemności w F1. Nie ma dramatu na torze, ale pewnie był w warsztatach.

Czekają nas powroty do ścigania i migracje do wyższych klas.
Myślę, że czeka nas sezon conajmniej równie ciekawy jak miniony.
W

Postprzez TobaccoBoy Pt lut 02, 2007 17:12  

Nowa pojemność- nowa jakość

Widać, iż nowe malowanie Ferrari nie było wymysłem Todta:
Ducati Desmosenici GP7:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stoner i Capirossi na Wroom:

Obrazek
Obrazek

Biaggi radzi całkiem, całkiem w WSBK:
Obrazek

Elison znalazł jednak robotę po rozstaniu z Tech3 w Ama SBK:
Obrazek
TobaccoBoy

Postprzez slipstream Pt lut 02, 2007 17:58  

TobaccoBoy napisał(a):Widać, iż nowe malowanie Ferrari nie było wymysłem Todta:

A kto powiedział kiedyś że było? Zresztą Marlboro miało spójną linię F1 z MotoGP już od dłuższego czasu jak się dobrze przyjrzycie.
slipstream
moderator

Postprzez TobaccoBoy Pt lut 02, 2007 18:05  

slipstream Philip Morris jest sponsorem Ducati od 2003. Wcześniej sponsorowało Yamahę. Linia barw jest podobna, ale akcja promocyjna inna (ostatnio latem była akcja X2, w której można było wygrać pobyć półroczny w fabrycznej ekipie Ducati Marlboro i jednego z ich rumaków).
TobaccoBoy

Postprzez slipstream Pt lut 02, 2007 19:08  

Chodziło o linię, jakby to powiedzieć, stylistyczną. A to że MotoGP jest bardziej otwarte dla kibiców od F1 to nie dziwota że PhillipMorris ma lepsze atrakcje dla kibiców dwóch kółek bo i z chęcią by zorganizował coś podobnego z Ferrari. I na tym koniec OT
slipstream
moderator

Postprzez cocco So lut 03, 2007 22:57  

macie jakies inne foty motorow z mto gp na sezon 2007 honde kawaskai yamahe ??
Obrazek
cocco

Postprzez TobaccoBoy So lut 03, 2007 23:05  

cocco, gratuluję przede wszystkim idola :-D . Z fotami próbuję być na bieżąco, ale cholera najlepsze są we flashu i takim cholerstwie, że ręce opadają. Radzę, by w miarę możliwości kupować abonament na www.motogp.com. Zawsze najświeższe i najlepsze foty i filmy. o newsach nie wspominam. Ja tak robię. Jesli nie możesz to szukaj na zagranicznych forach fanów klasy GP, tam zawsze cos się upoluje. :-)
TobaccoBoy

Postprzez cocco So lut 03, 2007 23:09  

wlasnie przed chwila odwiedzilem te stronke ale tam jest tylko nowa honda, rossi z yamaha jest ale tylko takie zdjecie gdzie maszyna nie jest zbytnio widoczna :/ ale musze powiedzie cze te nowe maszyny wygladaj fajnei ducati wyglada pieknie honda tez (tak futurystycznie) juz nie moge sie doczekac startow
Obrazek
cocco

Postprzez TobaccoBoy So lut 03, 2007 23:14  

czekaj, czekaj... :-) Honda z tą obskurną jedynką u Haydena jest blee, ale nigdy za bardzo za Hondą nie przepadałem. Ja jestem ciekaw czy Suzuki czymś nas zaskoczy (w tamtym roku maszyny nie wytrzymywały dystansu całego wyścigu). O Yamahę się nie martwię. Martwi mnie jedynie Kawasaki. W końcu Japońce pójdą po rozum do głowy jeśli zespół nic nie wskóra następny rok z rzędu.
TobaccoBoy

Postprzez Pieczar So lut 03, 2007 23:58  

Tutaj jest sporo zdjęć :)
Obrazek
Pieczar

Postprzez kuba So lut 03, 2007 23:59  

Ja Repsol Honde lubię jeszcze od czasów Michaela Dohana i Alexa Criville'a :-D To był czasy. W tamtym roku kibicowałem troche Suzuki za sprawą Vermeulena ,bo go jeszcze pamietam z SuperSportów 600 :D
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
kuba

Postprzez TobaccoBoy N lut 04, 2007 0:06  

pytanie: Ktoś oglądał którąś z części filmu "Faster" lub "Faster2"? Chciałbym porozmawiać o tym genialnym dokumencie o MotoGp.
TobaccoBoy

Postprzez T-Mobile N lut 04, 2007 8:04  

Ma moze ktos inne fotki z tymi motorami na ten sezon'??
T-Mobile

Postprzez 5cuderi4 N lut 04, 2007 11:02  

Oto kilka fotek:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Malowania Hondy Kennego Robertsa, Suzuki, D'Antin Ducati i Yamahy nie jest jeszcze zatwierdzone, ale malowanie satelickiego zespołu Yamahy, Honda Repsol, Kawasaki, Ilmor no i Ducati są pewne. Fortuna Honda będzie najprawdopodobniej w takim samym/podobnym malowaniu jak w poprzednim sezonie.

A tutaj kilka artworków Yamahy:
ObrazekObrazekObrazek

Mi osobiście najbardziej podobają się: Ducati, Kawasaki i Yamaha. Honda Kennego Robertsa przypomina trochę motory z czasów 500cc, co mi się niezbyt podoba, ale miejmy nadzieję, że osiągi będą lepsze niż wygląd. :-D Co do malowania fabrycznego zespołu Yamahy, to najbardziej prawdopodobne jest malowanie Fiata. Tylko szkoda, że taka Yamaha wygląda bardziej jak motor Fiata. :D
5cuderi4

GG: 1551549

Postprzez cocco N lut 04, 2007 11:45  

ta czerwona yamaha jeszcze nawet fajnie wyglada no i movistar tez spoko bo ta biala fiatowska to jakas lipa
Obrazek
cocco

Następna strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe