Dakar 2015

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez KuraF1 Cz sty 15, 2015 18:13  Re: Dakar 2015

Alrajhi miał awarie przed startem dzisiejszego odcinka i prawdopodobnie musiał wycofać się z rajdu. Hołek wskakuje na podium :-D
KuraF1

GG: 8914691

Postprzez phildoon Cz sty 15, 2015 18:38  Re: Dakar 2015

Wciąż jeszcze sporo do przejechania. Zarówno kilometrów oesowych jak i dojazdówek. Nie cieszmy się przedwcześnie a mocno trzymajmy kciuki za Hołka i Pana Sera. Oby bez awarii i przygód Panowie!
-"If you ever do that again, I'll drive you in a wall" (Montoya)
-"Oh yeah? Then I'll drive you into tree"(Villeneuve)
-"Yeah, bet you got some experience with that. You already killed someone this season"
phildoon

Postprzez Sar trek Cz sty 15, 2015 19:27  Re: Dakar 2015

Kto by się spodziewał, że z dwójki Al-Rajhi/Toyota zawiedzie Toyota
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Sar trek

Postprzez corinthiano Pt sty 16, 2015 17:54  Re: Dakar 2015

corinthiano

Postprzez Tomski So sty 17, 2015 15:09  Re: Dakar 2015

No i mamy Rafała na P1i Krzyśka P3!!!!
Obrazek
Tomski

Postprzez Saruto So sty 17, 2015 15:21  Re: Dakar 2015

Hołek jeszcze jedzie, ale Sonik już pewny :) Można powiedzieć, że druga wygrana w Dakarze stała się faktem. Teraz jeszcze Kuba i Krzysiek muszą popracować nad wygraną.
Saruto

Postprzez Voo So sty 17, 2015 18:14  Re: Dakar 2015

Zaczynało się dość dołująco, w połowie zrobiło się wręcz tragicznie ale ostatecznie, pod względem sportowym zakończyło się wspaniale. Każdy z naszych zawodników zasłużył na słowa uznania, nie tylko Sonik i Hołek ale i ekipa w ciężarówce z chorym Robinem, Marek Dąbrowski jadący "bez pilota", Kuba Przygoński startujący po kontuzji i także ekipa Beaupre/Lisicki na 33 miejscu, co przecież też jest znakomitym wynikiem dla amatorów.

Autentycznie podziwiam Sonika za to jak łączy biznes ze sportem, za to jakim jest sympatycznym i zaangażowanym facetem, w ilu projektach go widać, jaki ma kontakt z kibicami i ogólnie jaki buduje wokół siebie klimat luzu, sukcesu i przebojowości. Pewnie jak ktoś go zna osobiście to wylałby zaraz łyżkę dziegciu (jak to zwykle bywa) ale pewnie tylko taką malutką ;) Całkowite przeciwieństwo pana Sołowowa (z całym szacunkiem, oczywiście!), który sprawia wrażenie po prostu bawiącego się bogacza. Natomiast Sonik to dla mnie taki gość zaangażowany na maksa we wszystko za co się bierze.

Ciekawe o czym Kaczmarski mówił wczoraj w studio Eurosportu, o tych swoich planach - może po kontuzji przesiądzie się do rajdów płaskich?
Voo

Postprzez Tomski So sty 17, 2015 19:41  Re: Dakar 2015

Pytałem Gaca na twitterze o te plotki co do Martina i odpisał mi że chodzi o RallyCross
Obrazek
Tomski

Postprzez Sar trek So sty 17, 2015 21:44  Re: Dakar 2015

Wielkie gratulacje, nie tylko dla Sonika, który osiągnął najlepszy możliwy wynik jak i Hołowczyca za podium, ale dla wszystkich Polskich reprezentantów, także tych, którzy nie dotarli w tym roku do mety.

Często mówi się, że samo ukończenie tego rajdu jest sukcesem, ale ja uważam, że samo pojawienie się na starcie Dakaru jest dużym osiągnięciem i dla wielu spełnieniem marzeń.

Jedyne co mnie bawi w tej imprezie, to nie nazwa bo to już można zaakceptować, jako nie nazwa miasta, w którym rajd się kończy, lecz nazwę rajdu. Bawią mnie te statuetki beduinów za rajd w Ameryce Południowej. Równie dobrze mogli by dawać eskimosów.
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Sar trek

Postprzez Voo Śr sty 21, 2015 13:18  Re: Dakar 2015

http://terenowe.autoklub.pl/news/buggy- ... aidu,59257

Zgodnie z przypuszczeniami. Niech to nakryją jakąś ładną skorupą bo w tej postaci to jest paskudne.
Voo

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe