Zobacz wątek - 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011) • Forum Wyprzedź Mnie!

01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Moderatorzy: Figo, Crow, pyciek, Rubiq, LiGNA administratorzy

Postprzez hideto N lut 06, 2011 22:16  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Raczej musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo jak mawiał klasyk, niektórzy nie zauważą ironii nawet jak podejdzie i im na twarz nasika :)

Po prostu jak zaczynasz marudzić i gadać i atakować ludzi którzy mają jakiś problem, to leją się takie litry hipokryzji, że trudno powiedzieć ile to metrów sześciennych na sekundę. Tyle. Przestań robić z siebie bóg wie kogo, zacznij jeździć i przestań za przeproszeniem wstawiać swoje 3 grosze wszędzie tam gdzie jest to najmniej potrzebne. Zwłaszcza jak ludzi krytykujesz albo obrażasz za coś co sam robisz.

Over and out.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
hideto

Postprzez MITSUBISHI_WRC N lut 06, 2011 22:29  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Człowieku ale o czym ty piszesz (bredzisz), to ty ciągle masz coś do powiedzenia prowokatorze. Kogo obrażam ciebie (to ty obrażasz), a czym cie tak uraziłem (obraziłem). Jak masz napisać coś głupiego to lepiej nic nie pisz, idź się przewietrz może coś pomoże.
Obrazek
MITSUBISHI_WRC

Postprzez hideto N lut 06, 2011 22:51  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

MITSUBISHI_WRC napisał(a):Może jeszcze zupkę pod jadaczkę postawić?

PS: Dla chcącego nic trudnego, jak ktoś chce to szybciutko znajdzie info o której ma być wyścig.

To jest jeden z twoich postów, który aż zionie hipokryzją i jest kompletnie zbędny i póki będziesz takie pisał, to musisz się liczyć z moimi krytycznymi uwagami wobec ciebie, niezależnie jak irytować cię będą i niezależnie jak długo zajmie ci zrozumienie faktu, że po moim poście powinieneś zamilknąć, zastanowić się do czego się odnosił a później wyciągnąć z tego wnioski.

@Figo, dziękuję za brak restartu bo tym jak bodaj matis stanął na FL i zabrał ze sobą 4 innych kierowców. Peace.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
hideto

Postprzez magnevox N lut 06, 2011 23:06  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Yo. Ile ludzi bylo na starcie?
magnevox

Postprzez MITSUBISHI_WRC N lut 06, 2011 23:12  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

hideto napisał(a):że po moim poście powinieneś zamilknąć

Zaraz a za kogo ty się masz, forum jest po to żeby się wypowiadać a ty nie będziesz mi ''mówił'' kiedy mam przestać. No cóż twoje chamstwo jest niewiarygodne i podejście do innych. A to co zacytowałeś było jak najbardziej na miejscu ( bardziej łagodnie napisał to Cube). Jakoś nikt nie czepia się tylko zawsze ty idziesz na pierwszą linie frontu, brak słów do takiego zachowania.

-- N lut 06, 2011 23:13 --

magnevox napisał(a):Yo. Ile ludzi bylo na starcie?

17
http://ligna-f1.venc.pl/
Obrazek
MITSUBISHI_WRC

Postprzez Kojot N lut 06, 2011 23:22  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

No dobra to była moja ostatnia próba jazdy w F1. Na test race miałem podobną historię i też się nie udało przejechać. Tym razem rfactor zupełnie mi zwariował po dołączeniu smylasa (sprawdziłem w logach serwera). Nie mam zamiaru poświęcać więcej czasu na trenowanie i oczywiście administrator wspaniałomyślnie powie potem, no cóż jedziemy bez ciebie. Jechałem z wami przed wyścigiem nie było problemów, dopiero od dołączenia smylasa wszystko się posypało. Prosiłem go by na chwilę opuścił serwer ale najwyraźniej mówiłem w jakimś obcym języku (choć to dziwne, bo co prawda uczyłem się niemieckiego i angielskiego,ale jestem raczej kiepski) bo najwyraźniej mnie nie zrozumiał. Trudno była dobra okazja sprawdzić co powoduje błędy, teraz już raczej takiej nie będzie i problem raczej nie zostanie rozwiązany, co uniemożliwia mi starty.
Takich historii to ja jeszcze na rfactor nie miałem. Normalnie wywalało jakiś runtime error, masę artefaktów i wywałka do windowsa, natomiast w trybie offline bez najmniejszego zacięcia. Wydaje mi się że to jakiś problem z którymś z bolidów. Choć smylas nie miał wysokiego pinga, był raczej w normie 30-50 ms. Gorsze czasy miał marcin388 bo około 300ms, to nie wiem wszystko zaczęło się sypać po wejściu smylasa.

PS.
Ciekawe czy się przyzna ten Robert Kubica, który to na Qualu wywołał zamieszanie na torze włącznie z opluwaniem monitorów przez niektórych i przestrzeleniami. Ja wiem kim jest :) sprawdziłem
Obrazek
Obrazek
Kojot

GG: 9208651

Postprzez Matis131 N lut 06, 2011 23:23  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Kurcze ja to zawsze jestem skazany na pecha :/

Najpierw na FL mi błąd wyskoczył w windzie (sory za to) i mnie wywaliło z rF... Jak wróciłem do rF to już nie miałem tylnego skrzydła. Szybko ESC i w picie czekać na zielone światło. Jechałem tak szybko jak się dało. Przy okazji zawiesiłem się na tarce, ale później szło lepiej. Wykręciłem prawie z pełnym bakiem 1:25.8 (byłem w szoku, że potrafię tak szybko jechać). Później jechałem zaraz za LUKE, którego obróciło na tej szybkiej szykanie. Nie za bardzo wiedziałem z której strony omijać. Zdecydowałem, że z prawej jest więcej miejsca no i tam pojechałem. W tym samym momencie znalazł się tam Luke. Bolid rozwalony (zaczęło ściągać). Naprawa w picie nic nie pomogła no i koniec jazdy :/ Jedyne co cieszy to to, że udawało mi się bardzo szybko jechać mimo prawie zerowego przygotowania do wyścigu :)
Matis131

GG: 8044618

Postprzez Figo N lut 06, 2011 23:55  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

hideto napisał(a):@Figo, dziękuję za brak restartu bo tym jak bodaj matis stanął na FL i zabrał ze sobą 4 innych kierowców. Peace.

Nie wiem jakim prawem miałbym to robić? Nikt nie zgłosił błędu gry, więc nie mogłem podjąć takiej decyzji.
Peace.
Figo

Postprzez Marcin388 N lut 06, 2011 23:59  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Gorsze czasy miał marcin388 bo około 300ms, to nie wiem wszystko zaczęło się sypać po wejściu smylasa.

Zauważyłem właśnie, że podczas gdy na serwer weszło więcej osób mój ping nie był już zbyt rewelacyjny. Muszę sprawdzić ustawienia łącza w rF czy czasem tam coś się nie pochrzaniło.

Co do wyścigu - setup prawie default ze zmienionymi skrzydłami i innymi ważniejszymi rzeczami. P5 w kwalu, jednak na starcie cała trójka przede mną chyba zaspała i znalazłem się tuż za Figo. Jechałem absolutnie sam dublując tylko któregoś z McLarenów. Po zmianie opon mocno naciskał mnie Sobczak, który był odrobinę szybszy. Popełniłem mały błąd i mnie wyprzedził. Później spokojna jazda i dowiezione P3 do mety. :)
Marcin388

GG: 485880

Postprzez Cube Pn lut 07, 2011 0:02  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Wyniki :arrow: KLIK
Let There Be Rock
Cube

GG: 9801401

Postprzez kaczy Pn lut 07, 2011 0:05  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Matis131 miał problemy z gra jak pisze wyżej,chyba nie zatrzymał się za zakrętem specjalnie.
Po za tym jeśli by uszkodził auto ze swojej winy na pewno by nie prosił o restart.A tak 4 auta,a przede wszystkim 4 osoby które w jakimś stopniu przygotowywały się do wyścigu.Tak więc można było zrestartować wyścig i myślę że nie było by większego sprzeciwu
kaczy

Postprzez LUKE Pn lut 07, 2011 0:24  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Mi jakoś się udało ominąć Matisa i już wbitych w niego kierowców, ale rzeczywiście miejsce w jakim stali było prawie najgorsze ;] Matis na tej szybkiej sekwencji niestety nie mogłem nic zrobić. Dałem kontrę to mnie obróciło w drugą mańkę i tak wpadłeś na mnie, szkoda :(
LUKE

GG: 214550

Postprzez Figo Pn lut 07, 2011 0:34  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Proszę wysyłać wypowiedzi na moje pw. Tradycyjnie do newsa :)

Kwalifikacje zepsułem, ale na PP starczyło. Start dobry, Sobczak zaspał i tak sobie jechałem na P1 tocząc w końcówce walkę na hotlapy z LUKE i tomaszem ;-) Tyle.
Figo

Postprzez l00kers Pn lut 07, 2011 10:46  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Niestety nie mogłem się pojawić. Strasznie u mnie wczoraj wiało i miałem awarie radiówki.
l00kers

GG: 9474518

Postprzez kaczy Pn lut 07, 2011 11:13  Re: 01. Grand Prix Australii (Sezon 2011)

Może wieczorem wyścig dla tych co nie rozpoczęli,nie skończyli,lub nie byli obecni :-)
kaczy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LiGNA F1