Zobacz wątek - Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji. • Forum Wyprzedź Mnie!

Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kwmb Wt sty 16, 2018 20:53  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Le Mans ciężko się ogląda, a co dopiero coś, co pewno będą oglądali pierwszy raz w życiu...
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb

Postprzez Europejczyk Wt sty 16, 2018 21:21  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ja tam Le Mans lubię oglądać na Eurosporcie... Zawsze są jakieś jajca :D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez bartoszcze Wt sty 16, 2018 21:23  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

SebaRacer napisał(a):Daytona 24 na Eurosporcie. Będą transmitować początek i koniec. Wow

Trwa sezon sportów zimowych, kończy się Australian Open.
Tak tylko przypominam.
"w ubiegłym tygodniu w telewizji pokazywano Grand Prix z 1990 i 1989 roku, gdzie zdublowane nie zostały tylko cztery bolidy. Dzisiaj i tak myślimy o tym okresie jak o złotej erze z wielkimi nazwiskami" /F.Alonso, 2018/
bartoszcze

Postprzez SebaRacer Wt sty 16, 2018 23:52  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

@bartoszcze W sumie to moją wypowiedź można odebrać na dwa sposoby :D
No ale jak by nie patrzeć to 3 godziny z wyścigu, który trwa 24 to trochę mało. No ale jak wspomniałeś - Eurosport pokazuje też sporty zimowe i Australian Open, a Daytona 24h to tylko "jakiś" amerykański wyścig. W sumie to i tak się cieszę, że coś pokażą (pomijając fakt, że całość będzie można obejrzeć za free na imsatv.imsa.com), ponieważ wystartuje kilku kierowców F1 - obecnych i byłych (i może przyszłych :D ). Główną atrakcją jest tu Alonso, który po raz drugi spróbuje swoich sił za oceanem. Będę mu kibicować tak jak podczas Indy500 :)
SebaRacer

Postprzez Sar trek Śr sty 17, 2018 11:07  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Daytona też by mnie ucieszyła. Lubię oglądać wyścigi na telewizorze, nie musząc martwić się, że w najwązniejszym momencie coś się zatnie. A komentarz Gaca jest nawet całkiem fajny. Zwłaszcza na Le Mans. Czuć to, że są na miejscu i się dobrze bawią i mi też udziela się ta atmosfera.
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Sar trek

Postprzez SebaRacer Pt sty 19, 2018 1:23  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Z twittera Grzegorza Gaca można się jeszcze dowiedzieć, że w sierpniu (dokładnie 26 sierpnia) na Eurosporcie będzie pokazany 10-godzinny wyścig na torze Suzuka. Będzie to trzecia runda serii Intercontinental GT Challenge.
SebaRacer

Postprzez cichy So lut 24, 2018 17:48  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Obrazek
wizualizacja tego co czeka nas w tym roku... :-?
ObrazekDC|MW|JEV|VER|HAR|ALG|SAI|EVANS
cichy

Postprzez Woolf So lut 24, 2018 18:01  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Jak RK będzie zjeżdżać do boksów na 8 okrążeniu w GP Hiszpanii, to biorę w ciemno!
"Badania przeprowadza się na studentach, bo jest ich dużo, oraz na szczurach, bo są inteligentne."
Woolf

Postprzez Pavlos Le Paul So lut 24, 2018 18:12  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

28 okrążeń? Czyżby testowali dwa wyścigi w weekend :wink:
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Pavlos Le Paul

Postprzez mr_bean2000 So lut 24, 2018 18:48  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Strasznie pstrokato, jeszcze sweet brokaciku brakuje do pełni szczęścia. Ale wstrzymam się z hejtami aż do zobaczenia tego w praktyce, bo może się okazać że nowe grafiki będą rzeczywiście czytelniejsze :-)
Idol rajdów formuły pierwszej.
mr_bean2000

Postprzez Gie So lut 24, 2018 19:09  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ta grafika to chyba czyjaś radosna twórczość. W prawym dolnym rogu jest jakieś logo a samo zdjęcie jest sprzed 2 lat.
https://youtu.be/pBCDgSsBiqU?t=9s
Gie

Postprzez cichy So lut 24, 2018 19:38  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Nie chodziło mi o grafikę a o Halo, mogłem doprecyzować :)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|HAR|ALG|SAI|EVANS
cichy

Postprzez Europejczyk Wt mar 13, 2018 22:49  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

SebaRacer, w rozpisce została pominięta Formuła E w najbliższy weekend.
Europejczyk

Postprzez SebaRacer Śr mar 14, 2018 19:31  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Rozpiska na najbliższy weekend jest wciąż "work in progress". Dodam jak znajdę trochę czasu
(pewnie dzisiaj wieczorem :))
SebaRacer

Postprzez Europejczyk Śr mar 14, 2018 21:04  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Spoko. Myślałem, że przypadkowo ci umknęła.
Europejczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach