Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez tuba So lut 24, 2018 14:51  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Używałem kilka razy appki Eleven na telefonie (Android) i było w porządku.
"So you thought it was end of the story..."
tuba

Postprzez Europejczyk Cz mar 08, 2018 22:51  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Jest season pass na player.pl za 110 zł na F1... Jednak zostaje przy playerze :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez Mariusz Śr mar 14, 2018 9:47  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Alternatywy dla Eleven na ten sezon? Jak oglądać F1 w tym roku (nie koniecznie po polsku)?
Mariusz

GG: 1111640

Postprzez bodi Śr mar 14, 2018 17:10  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Mimo że mam E11 to tak będę oglądał Sky przez Ace z linkami z redditu.
bodi

Postprzez SebaRacer Śr mar 14, 2018 19:27  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Ja również polecam Acestream. I to nie tylko do oglądania F1 :)
SebaRacer

Postprzez luki Pt mar 16, 2018 15:59  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Witam wszystkich. Ja również zastanawiam się gdzie oglądać f1 w tym sezonie. Dlatego chciałem się zapytać, gdzie najlepiej kupić dostęp do E11. Myślę nad playerem, wp pilot lub mobilna apka E11. Która z tych platform jest najstabilniejsza? Nie chcę, aby mi jakieś errory wyskakiwały w trakcie transmisji.
luki

Postprzez Arnulf Pt mar 16, 2018 16:45  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Mi najlepiej się oglądało na player.pl . Aplikacja Eleven ma gorszą jakość, a w czasie oglądania transmisji skoków na Wp Pilot potrafiło mi ciąć transmisję.

Dodatkowo na player.pl mamy możliwość oglądania wyścigów z odtworzenia (a przynajmniej była w poprzednim sezonie).

Jedyny minus playera, który wystąpił na moim telefonie. To od jakiegoś czasu oglądanie transmisji na telefonie na żywo jest niemożliwe bo strasznie "tnie". Głos jest cały czas a transmisja bardzo klatkowana. Nie jest to wina zasięgu. Albo aplikacja gryzie się z moim telefonem albo coś zepsuli przy aktualizacji.
Arnulf

Postprzez luki Pt mar 16, 2018 17:02  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

No właśnie, na google play strasznie jadą ostatnio po tej aplikacji, zresztą każda tego typu apka ma słabe oceny. A na innych urządzeniach dobrze śmiga?
luki

Postprzez Arnulf Pt mar 16, 2018 19:01  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Na komputerze przez przeglądarkę bardzo dobrze, żadnych problemów. Jakość jak w TV, czasami trochę przypikseluje ale dzięki temu nie przycina. Ale to też pewnie zasługa oglądania na kabelku a nie Wi-Fi :-).

Parę razy zdarzyło się jednak przez WiFi, nawet gdy za router robił telefon i wszystko wzorowo :-).
Arnulf

Postprzez Mariusz N mar 18, 2018 19:50  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Co do playera to mam bardzo niemiłe doświadczenia. Tak się złożyło, że skusiłem się na to rozwiązanie rok temu, bo stosunkowo tanie było w perspektywie roku i do tego jeszcze powtórki sesji plus mobilność. Mogłem oglądać F1 w domu na telewizorze i w pracy na laptopie. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Minusów było jednak więcej i pojawiły się gdzieś w połowie sezonu i tak było już do końca. Zdarzało się, że jakość była słaba, bardzo słaba. Zdarzało się, że aplikacja na tv wcale nie chciała się uruchomić. Zdarzało się, że transmisja była zrywana. Nie była to wina przerw w internecie. Zgłaszałem problemy do obsługi playera, czasem coś tam pomogli, ale zwykle było już po wyścigu czy kwalifikacjach i pozostawały powtórki. Ze 2-3 razy dostałem jako rekompensatę jakiś dostęp do filmów na playerze przez miesiąc, może z jeden czy dwa filmy wtedy obejrzałem. Ale pozostał niedosyt. Dlatego szukam alternatywy. Co do samego Eleven to denerwowało mnie, żę raz sesja jest na jednym kanale, innym razem na drugim. Merytorycznie ekipa jest bardzo dobrze przygotowana, ale te ich heheszki o ile były na początku zabawne to teraz już nudzą. Jedyne co z nich wnioskuję, że atmosfera wśród chłopaków i pani Aldony jest bardzo pozytywna. Ale to nie jest powód, by na każdym kroku robić sobie żarty z siebie nawzajem i ze wszystkiego dookoła. O ile panowie na Polscacie byli mocno "sztywni" i na siłę próbowali niekiedy rozbawić publikę swoimi dowcipami to tak teraz jest przejaskrawienie w drugą stronę. Trzeba pamiętać, że transmisji nie oglądają tylko nastolatki i studenci, ale też ludzie starsi (nie koniecznie emeryci) i do nich taki przekaz średnio dociera.

Teraz na miesiąc wykupiłem Eleven na platformie cyfrowego operatora tv, zobaczymy jak to będzie. Ale skłaniam się ku Sky. Do playera raczej nie wrócę.
Mariusz

GG: 1111640

Postprzez AleQ Pn mar 19, 2018 16:10  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

"As long as the car is not red, I wish you the best! "
AleQ

GG: 34206631

Postprzez cravenciak Pn mar 19, 2018 18:01  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Ludzie raczej nie chwalą tej usługi...
ObrazekObrazek
cravenciak

Postprzez mfm Pn mar 19, 2018 22:30  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Ja początkowo korzystałem z Playera, ostatecznie wylądowałem na pakiecie Ipli za 15 zł/30 dni. Bardziej stabilna usługa, choć przyznaję, że transmisja szła z lekkim opóźnieniem koło 2 minut. Dla jednego będzie do wada, mi to w sumie nie przeszkadzało - stabilność była decydująca.
mfm

Postprzez djescape Wt mar 20, 2018 11:25  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

cravenciak napisał(a):Ludzie raczej nie chwalą tej usługi...

Przez ostatnie 2 lata korzystałem z playera do oglądania F1. Obecnie mam wykupiony pakiet na stronie Eleven. Dlaczego zmieniłem? Hmmm... Player po zmianie aplikacji nie zmienił się na lepsze, miałem problemy z oglądaniem poprzez apkę mobilną. Czasami występowały problemy z transmisją nawet przy łączu 60Mbps. Najbardziej zdenerwowało mnie zdjęcie powtórek wyścigów na żądanie w środku sezonu bez informacji. Po ogromnych protestach użytkowników zostały przywrócone, lecz nadszarpnięte zaufanie pozostało.

Póki co, do usługi na stronie eleven nie mam większych zastrzeżeń, może poza przestarzałym odtwarzaczem. Materiały można oglądnąć "On Demand" 24h po emisji. Zobaczymy jak się będzie spisywać w "warunkach bojowych".

Ipla wg mnie jest strasznie niestabilna. Widać to zwłaszcza przy większym obciążeniu (ruchu). Podczas meczów reprezentacji gdy ruch był ogromny, można było przegapić przez te problemy do 1/4 meczu.
djescape

Postprzez xdomino996 Wt mar 20, 2018 11:39  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Kupował ktoś ten pakiet Playera?
Bo mam zamiar, ale musilabym mieć możliwość oglądania z odtworzenia. A na razie widzę że wszędzie jak czytam o tym pakiecie to jest ze na żywo/live
xdomino996

GG: 11458697

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach