Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk N lut 11, 2018 13:26  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Takiej intensywnej akcji w tym temacie to chyba nigdy nie było :-D

No dobra, przejrzę twoją zakładkę wymian i dam znać.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez Europejczyk N lut 18, 2018 15:10  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witajcie

Szybka aktualizacja z mojej strony :)

Koleżka zdobył dla mnie osobiście:

1x Loic Duval - na moim selfie z nim
2x Kamui Kobayashi

Dorwałem od znajomego z wymiany nowego kierowcę do mojej kolekcji
1x Mikko Kozarowitzky

Dodatkowo dostałem w super prezencie od niego bardzo rzadką kartę Nico Rosberga którą mam nadzieję, uda mnie się podpisać :)

Zapraszam

https://motorsport-autographs.weebly.com/new.html
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Cz mar 01, 2018 18:02  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Zrobiłem aktualizację i zapomniałem o tym napisać na forum :D

6x Jean-Marc Gounon
2x Nano da silva Ramos
6x Carlo Franchi

Są to odpowiedzi na moje listy. Do Dano da Silva Ramos'a wysłałem tylko 2 zdjęcia, ponieważ za pierwszym razem gdy wysłałem więcej (chyba 5) nie dostałem odpowiedzi. Obstawiam jednak, że list po prostu wtedy zaginął bo inni kolekcjonerzy w międzyczasie dostawali odpowiedzi ale tym razem dla pewności wysłałem tylko 2. Lepiej mieć 2 niż wcale :)

Zapraszam

Europejczyk

Postprzez Europejczyk Wt mar 06, 2018 14:34  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witajcie, dzisiaj mała aktualizacja - 2 odpowiedzi na moje listy

3x Ben Pon
10x Andrea de Adamich - wysłąłem 6 zdjęć i wszystkie zostały podpisane. Gratisowo dostałem kolejne 4 :)

Zapraszam

Ponadto zapraszam do oglądania dzisiejszego ElevenF1. Będzie tam wywiad z moim znajomym z którym lecę na GP Azerbejdżanu i jest aktualnie na testach :)
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Cz mar 15, 2018 9:48  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witajcie, czas na kolejną aktualizację która dotyczy tylko kart które kupiłem. Najpotrzebniejsze są bez podpisów co mnie cieszy (postaram się sam zdobyć autografy), a te z podpisami były zazwyczaj w "zestawie" z tymi niepodpisanymi. Jak cenowo ? Różnie - przykładowo wygrałem aukcje kupując 1 kartę Kubicy i 2 Heidfelda za 1,5 euro a za 1 kartę Kubicy i Vettela dałem 20 euro... Hamiltona 6 euro itd. Myślę, że łącznie wydałem około 200 zł.

6x Robert Kubica
1x Sebastian Vettel
1x Lewis Hamilton
2x Nick Heidfeld

Zapraszam

Poza tym już wszystkie zdjęcia na wyścig w Baku mam już wywołane i około 100 w pełni przygotowanych do podpisania w albumie :) Praca wre... Trochę się boję, że nie pomieszczę takiej ilości zdjęć i będę musiał zrezygnować z najmniej prawdopodobnych kierowców ale jestem dobrej myśli. Ostatnio kupiłem sobie walizkę podróżną bo nawet nie miałem :???: a w weekend biorę się za wyrabianie Wizy :) To już niedługo :popijawa:
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Pt mar 16, 2018 14:50  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witajcie

Tak jak kiedyś wspominałem, zamierzałem założyć kanał na YT i wrzucać tam różnego rodzaju fiomiki z wyjazdów na wyścigi - Trochę z toru, sesji autografów, podczas czekana na kierowców pod hotelami itd...

W tamtym roku nie miałem tego jeszcze w planach, więc materiałów nie mam za dużo... Tak naprawdę śladowe ilości,ale ważne że jest od czego już zacząć.
Mam gdzieś jeszcze filmiki z Indycar 2014 to kiedyś wrzucę w wolnej chwili.

https://www.youtube.com/user/BanibaOli/ ... subscriber

Zostawcie suba :grin:

Swoją drogą dostałem też propozycje wzięcia do Baku tej wielkiej sektorówki składającej się z 6000 zdjęć kibiców i rozwieszeniu jej na torze... ale jedzie nas tylko 2 i nie wiadomo, czy ktoś z polski jeszcze jedzie... Więc raczej niewykonalne :/
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Pt mar 30, 2018 11:49  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

U mnie ostatnio paczka z 11 kierowcami którzy już nie żyją. Wszystkich te autografy kupiłem na ebay. Łączny koszt około 400 zł.

Al Pease
Brian Shawe-Taylor
Frank Gardner
Jack Fairman
Jackie Lewis
Jim Rathmann
John James
Ottorino Volonterio
Rodger Ward
Tony Gaze
Trevor Taylor

Zapraszam

Odliczam dni... : )
Europejczyk

Postprzez Arturo_R30 Wt kwi 03, 2018 22:26  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witam, chwilę mnie tutaj nie było...
Nie dostałem przez ten czas zbyt wielu listów, ale autografy za to fajne :)
Myślę że jednak wkrótce się to zmieni, wysłałem bowiem parę listów i szykuję następne :)
Z nowości :
Nick Heidfeld i Felix Rosenqvist na karcie Mahindry, charakterystycznym czerwonym markerem podpisane :)
Andrea Caldarelli - kiedyś junior Toyoty, dziś kierowca Lambo w GT, prywatnie szwagier znanego z F1 Tonio Liuzziego :)
Duże zdjęcie A4 z Lambo i karta z F3 z 2008 - obydwa z dedykacjami :)
Karty z teamu Abt Sportsline - Daniel Abt na swojej karcie, Lucas di Grassi, Mattias Ekstrom - dwaj ostatni na kartach z Audi :)
No i absolutny hit -...... MIKA HAKKINEN ! :)
W końcu Latający Fin zagościł w mojej kolekcji :)

To na razie tyle, ale liczę że wkrótce będzie więcej :)

PS Dostał może ktoś z Was coś od Haasa po liście/mailu ? Bo nie widziałem nigdzie w kolekcjach ....
Arturo
Arturo_R30

Postprzez Europejczyk Wt kwi 03, 2018 22:55  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Arturo - Fajnie, że w końcu odezwałeś się na forum. :)

Ja jednak tutaj nie o swoich nowościach a o zakomunikowaniu, że oficjalnie zakończyłem przygotowania na GP Azerbejdżanu.
Ostatnio również dostałem Wize. Muszę się w zasadzie tylko spakować... A, no i muszę kupić trochę Manatów które są dostępne chyba tylko w Warszawie ale to już na luzie. Co biorę ze sobą do podpisywania ?

- 4 czapki
- 380 zdjęć

Zdjęcia mam przygotowane w taki sposób:

Obrazek

Czy sobie poradzę ? Szczerze to się trochę obawiam i przydałaby mi się druga para rąk ale jestem dobrej myśli.
Życzcie mi szczęścia a ja odliczam już dni.

Wylatuję już 22 kwietnia nad ranem - najpierw do Kijowa. Tam mam 12h wolnego (przesiadka) podczas których mam zamiar z koleżką troszkę pozwiedzać. Następnie wieczorem z Kijowa już bezpośrednio do Baku. Pierwsze dni skupimy się na zwiedzaniu - jak już się tam jest to warto coś zobaczyć, a od środy przed GP skupiamy się już w 100% na autografach no i na oglądaniu wyścigów :). Każdy dzień z osobna będę oczywiście relacjonował tak jak podczas ostatniego wyjazdu do Budapesztu. Będę się starał aby lepiej to wyglądało i z większą ilością szczegółów.
Europejczyk

Postprzez Europejczyk Pn kwi 09, 2018 23:24  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Ups, zapomniałem dodać aktualizację na forum :)

Ostatnio spokojnie, 2 odpowiedzi na listy:

6x Eddie Cheever
6x Ingo Hoffmann

Zapraszam

Europejczyk

Postprzez jackautographs N kwi 15, 2018 22:38  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

To i ja dołożę swoje 3 grosze do tematu :) U mnie przez ostatni miesiąc praktycznie nic się nie działo, w połowie stycznia wysłałem 20 listów i spodziewałem się troszka więcej odpowiedzi zważywszy że już połowa kwietnia, tak czy inaczej mam już prawie przygotowaną partię listów na kwiecień, trochę skromniej bo sporo kasy wsadziłem w remont roweru a i zrobiłem swój pierwszy zakup na ebayu. Karty już idą więc myślę że ten tydzień będzie nieco lepszy.

A z nowości to już odsyłam na moją stronkę do zakładki NEW.
https://f1driversautographs.weebly.com/new.html

Pozdrawiam !
Moja kolekcja autografów ze świata F1 -------> https://f1driversautographs.weebly.com/
jackautographs

Postprzez Europejczyk Wt kwi 17, 2018 12:28  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witajcie

Ostatnio dostałem kilka autografó od znajomego, który otrzymał odpowiedzi na listy z moich adresów:

1. Gianmaria Bruni
2x Ian Ashley
2x Jean-Claude Rudaz
2x Michael Bleekemolen
2x Ben Pon
2x Ukyo Katayama
2x Giorgio Bassi
2x David Hobbs
2x Clive Puzey

Do wylotu pozostało... 5 dni :)

Zapraszam
Europejczyk

Postprzez Europejczyk So kwi 21, 2018 22:16  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

GP Azerbejdżanu

Dzień 0

Tak więc nadszedł ten dzień na który czekałem wiele miesięcy - dzień wylotu :) Jestem już spakowany i około 1 w nocy wyjeżdżam do Warszawy. Stamtąd odbieram kolegę i jedziemy prosto na lotnisko. O godzinie 6 mamy wylot, około 8:30 będziemy w Kijowie. Mamy tam cały dzień dla siebie, trochę pozwiedzamy i o 21 mamy lot do Baku. Około 1:30 w poniedziałek będziemy już na miejscu, więc jutrzejszy wpis też będzie taki luźniejszy :) Zaczynamy !
Europejczyk

Postprzez jackautographs N kwi 22, 2018 0:22  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Będę zaglądał, jestem ciekawy jak to będzie wyglądało :)
Moja kolekcja autografów ze świata F1 -------> https://f1driversautographs.weebly.com/
jackautographs

Postprzez Europejczyk Pn kwi 23, 2018 1:20  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dzień 1

Tak jak pisałem wcześniej, o godzinie 6 miałem samolot do Kijowa. Caly dzień w zasadzie chodziliśmy i zwiedzaliśmy ciekawe miejsca między innymi Majdan. Kijów ma wiele ciekawych miejsc do zobaczenia ale sam w sobie nie zrobił na mnie dobrego wrażenia...Wszędzie brudno i wszystko jest podniszczone a ludzie żyją biednie. W locie o 21 do Baku widzieliśmy juz kilku kibiców F1 którzy lecieli na wyścig, w tym osoby z naszego kraju :) Podobno ktoś ma tez przylecieć z mini sektorowką, więc będzie ciekawie :) Ja już natomiast jestem w pokoju hotelowym i idę spać, bo od rana zwiedzamy Baku. Od wtorku zaczynamy zabawę z autografami i może juz wtedy kogoś dorwiemy :)
Europejczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1