Zobacz wątek - GP Abu Zabi • Forum Wyprzedź Mnie!

GP Abu Zabi

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez rolnik sam w dolinie N lis 27, 2016 19:27  GP Abu Zabi

U mnie dzisiaj trochę jak u Hamiltona.
Miałem bezpieczną przewagę nad P4, małą stratę do P2 i sporą do P1. Więc uznałem, że pora zaatakować wyrzucając część Mercedesów.
Wszystko jednak poszło dzisiaj po myśli ludzi z kompletem Mercedesa i na tym P3 sobie zostanę (z większymi stratami niż miałem ale to nic nie zmienia).
Tak czy siak dobry wynik, po słabym początku sezonu brałbym w ciemno. Wiem przez co przegrałem, nie wszystko oczywiście było zależne ode mnie (np. pech w Austrii gdzie miałem 2xMercedesa bez RBR).

gg dla pele1985, 16 wyścigów na prowadzeniu o czymś świadczy.
rolnik sam w dolinie

GG: 8274891

Postprzez pele1985 N lis 27, 2016 20:58  Re: GP Abu Zabi

Dziękuję rolnik :)
Gratuluję podium :) i skupiamy się na budowie samochodów na następny sezon :)

p.s.

twoją taktykę na ostatni wyścig zastosowałem bodajże w sezonie 2013, ale.... również bez efektów :)
pele1985

Postprzez sneer N lis 27, 2016 21:35  Re: GP Abu Zabi

Gorycz mistrzostwa Nico osłodziło mi dzisiaj wygranie wyścigu. Fakt, że z 81 osobami, ale dobre rzeczy trzeba przeżywać wspólnie. :)
Podpis odjechał
sneer

Postprzez rocque N lis 27, 2016 21:37  Re: GP Abu Zabi

Pancerne Mercedesy mnie wykończyły :lol:
@rolnik
Liczyłem kasę i przed Austrią byłem jakieś 100 tysi przed Tobą i 30pkt z tyłu... :razz:
Obrazek
Moje ulubione akcje z tego sezonu:
- kupienie Williamsa na Austrię i od razu przestali istnieć na torze
- wsadzenie na pudło Dana i Maxa na Węgrzech, a oni sobie dojeżdżają wyścig później
- kupienie Ferrari na Belgię i od razu karambol :twisted: i ten mega fuks HAM z końca na P3
- kombinowanie jak koń pod górę przez kilka wyścigów, a jak już dałem spokój i kupiłem full-Merc na Malezję, to... :mur:

Może byłoby top5 jakbym nie kombinował, no ale... i tak najlepszy wynik w "karierze". Miejsce nr 33, pewnie dlatego, bo mnie Maksiu wywindował w górę na początku :wink:

Gratulacje dla wszystkich i dzięki za udział!
"Wielu kierowców posiada nadzwyczajny talent: Kubica, Sainz, Hülkenberg, Leclerc..., a jednak niektórzy z nich nadal nie wstąpili na podium - to jest Formuła 1." - Fernando Alonso
rocque

Postprzez christoff.w Pn lis 28, 2016 1:42  Re: GP Abu Zabi

Wygrana tylu osób na ost.gp o czymś świadczy.
Gratulka dla wygranego a ja gdyby nie przeoczyl trzech pierwszych gp pewnie bylbym w top 5 a tak to 195 :p
Byle do wiosny! ;)
christoff.w

Powrót do Grand Prix Manager