GP Singapuru

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez sneer N wrz 20, 2015 19:30  GP Singapuru

W końcu 120 pkt. I nawet Kimi dojechał, choć wyprzedzenia Daniela było już poza jego zasięgiem. Jestem 29, odrabiam powoli straty. I stać mnie już na Merca.... tylko pytanie czy to ma sens zamiast Ferrari.....
Podpis odjechał
sneer

Postprzez rocque N wrz 20, 2015 21:31  Re: GP Singapuru

Koniec zabawy w tym roku, już definitywnie...
Zamiast poświęcić wynik z Włoch żeby kupić drugiego Mercedesa (mam bolid i silnik) trzeba było na Belgię kupić dwa Lotusy i Pereza, a na Włochy i Singapur wymienić na Ferrari. Teraz to i tak nie ma większego znaczenia, bo nawet gdyby Mercedes wygrywał to zbytnio rozmienił się na drobne i każdy z czołówki może go kupić, a po tym wyścigu wyleciałem z top500 także już na pewno nie nadrobię. Plan był taki, że mieli ustrzelić dublet, podrożeć o 7mln i być nie do kupienia dla Was :D Tymczasem ja spokojnie dokupiłbym Rosberga albo Vettela i Hamiltona i jechałbym tym składem do mety. Myślałem nad dokupieniem Ferrari na to GP, bo po FP3 było widać, że coś jest nie tak, ale po kupieniu Mercedesa za 40mln na Belgię to już się mijało z celem. Zostawienie Riccardo i Red Bulla też nie dałoby wiele.
Szkoda, bo po cyrku na Węgrzech się robiło naprawdę ciekawie w moim przypadku, a po Belgii byłem w top300. Teraz z top500 wyleciałem i nawet jak się Ferki rozkraczą w Japonii to nie stanieją, bo mieli wtopę na Węgrzech w Belgii i kto straci ten się przesiądzie na Mercedesa.

41pkt
Ostatnio edytowano N wrz 20, 2015 21:47 przez rocque, łącznie edytowano 2 razy
"Wielu kierowców posiada nadzwyczajny talent: Kubica, Sainz, Hülkenberg, Leclerc..., a jednak niektórzy z nich nadal nie wstąpili na podium - to jest Formuła 1." - Fernando Alonso
rocque

Postprzez Arya N wrz 20, 2015 21:38  Re: GP Singapuru

Wooohooo! Po miesiącach frustracji i błąkania się gdzieś między 100 a 400 w końcu nagroda. Wygrany wyścig i punktowy rekord w tym sezonie - 146 :hurra: Skład Ferrari w końcu się opłacił, a dodatkowo zakup Ricciardo był tutaj strzałem w dziesiątkę :-) No i na koniec awans na okrągłą setkę. Wiem, że do walki o ścisłą czołówkę z początku sezonu już raczej nie wrócę, ale poczułam znowu sens walczenia w GPM w tym roku :)
#5 #7
Arya

GG: 37788836

Postprzez christoff.w N wrz 20, 2015 22:28  Re: GP Singapuru

Cale Ferrari sie opłaciło,ale czy to pozwoli na wygraną? Chyba nie. Trzeba będzie sprzedać Kimiego i kupić Lewisa, no ale zob po Japonii. ;)

-- N wrz 20, 2015 21:38 --

Ps.zakup Ricardo to były tylko 3punkty więcej. Zakup dodatkowego składnika czerwonych to był prawdziwy strzał w 10!
Arya@- wygrałeś/aś bo typowałeś/aś dobrze. (23pkt) Gdybym lepiej wytypował zdobyłbym maxa no ale niestety.
Zakup Mercedesa na Japonię może być kokejnym strzałem w dziesiątkę,bo raczej wrócą do gry. Okaże się po treningach ;)
(Nie Lewisa,jak napisałem poprzednio ;) )
Wygra ten kto będzie już tylko dobrze typował, mając Ferrari i Mercedesa oraz Vettela i Hamiltona, no chyba že znów się raz namiesza i np: williams wróci do gry(?) :D
christoff.w

Postprzez Arya N wrz 20, 2015 22:48  Re: GP Singapuru

Ten strzał w 10 to w tym kontekście, że przed GP miałam skład Hulkeberg/Vettel/Ferrari/Ferrari, zatem wymienienie Hulkenberga na Ricciardo było najlepszą rzeczą, jaką mogłam zrobić :-) Oczywiście w perspektywie tego GP, w sumie może faktycznie za tydzień się okaże, że lepiej byłoby kupić Kimiego, ale to się pomartwię po następnych treningach o to, co robić dalej. Może kupię Hamiltona, staniał :-D
#5 #7
Arya

Postprzez Saruto N wrz 20, 2015 23:38  Re: GP Singapuru

119 pkt. szkoda Massy, byłoby więcej punktów i kasy.
Ci co nie zmienili na Merca mieli sporo farta :D
Saruto

Postprzez sneer Pn wrz 21, 2015 20:13  Re: GP Singapuru

@Arya: gratulacje :)
Podpis odjechał
sneer

Postprzez marek84 Pn wrz 21, 2015 21:31  Re: GP Singapuru

No jak ktoś ma kasę, to można kombinować :) Lewis staniał, w cenie Vettela (i Ferrari) jeszcze jest 0 ze SPA, więc po Japonii raczej też podrożeje. A jak widzicie JAponię: kupować RIC (bo na VET i HAM mnie nie stać, ROS nie chcę), czy czekać wyścig na VET/HAM?
marek84

Postprzez Master Wt wrz 22, 2015 20:07  Re: GP Singapuru

3x Merc + Sauber.
Zobaczymy jak to wyjdzie. :D
Master

Postprzez Saruto Wt wrz 22, 2015 20:49  Re: GP Singapuru

Najlepsze zmiany zawsze mam godzinę przed kwalifikacjami. Więc jeszcze poczekam.
Na takie zmiany jeszcze mnie nie stać, ale jakiegoś Merca może kupię.
Saruto

Postprzez Arya Śr wrz 23, 2015 19:28  Re: GP Singapuru

@sneer
Dziękuję i również gratuluję miejsca w generalce :-D To się Ferrari odpłaciło w końcu ładnie.

@Saruto
Heh, na godzinę przed kwalifikacjami to i tak wcześnie, ja najczęściej skład sobie zmieniam na kilkanaście albo nawet kilka minut przed qualem, a przed weekendem to mi się w ogóle nigdy nie zdarzyło :-P

Teraz będzie ciekawy weekend, bo ceny Ferrari i Mercedesa, jak również Red Bulla i Williamsa, są bardzo wyrównane. No mnie na przykład oczywiście nie stać, żeby wszystko zmienić na Mercedesa, ale bolid w końcu dałoby się. Więc zobaczymy.
#5 #7
Arya

Postprzez rocque Śr wrz 23, 2015 23:43  Re: GP Singapuru

Hulk prawdopodobnie za Nasra, Sainz, 2x Mercedes. Skończą się wpadki i będą solidne punkty, przynajmniej taką mam nadzieję. Jak będzie dublet to po tym GP za Sainza Rosberg i spokojne zbieranie na Hamiltona.
Na pocieszenie w okolicach top500 mało kto powinien mieć taki skład jak ja, więc chyba już dalej nie spadnę...
"Wielu kierowców posiada nadzwyczajny talent: Kubica, Sainz, Hülkenberg, Leclerc..., a jednak niektórzy z nich nadal nie wstąpili na podium - to jest Formuła 1." - Fernando Alonso
rocque

Postprzez christoff.w So wrz 26, 2015 1:21  Re: GP Singapuru

No i po 2 treningach nadal nic nie wiadomo! :D

Oby trzeci coś nam podpowiedział! :)
christoff.w

Postprzez Saruto So wrz 26, 2015 7:34  Re: GP Singapuru

Mercedes - to mi powiedział trzeci trening.
Saruto

Powrót do Grand Prix Manager