GP Meksyku

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez rocque Pn lis 02, 2015 16:26  GP Meksyku

Ostatnie kilka wyścigów nie było nowego tematu to chyba jak założę takowy to dramatu nie będzie :D
Troszkę się odbiła Rosja czkawką, bo jeden i drugi Nico dał pupy i po Stanach brakło hajsu na Hamiltona... no ale welcome to top300 drugi raz w tym roku.
Chyba trochę zaryzykowałem albo pokpiłem dwa ostatnie wyścigi, bo natchniony GP Rosji wsadziłem Hulka na podium :twisted:
Szkoda troszkę, że przed tym wyścigiem zmieniłem w ostatniej chwili Hamiltona na Vettela na pudle, no ale przyzwoity wynik osiemnastu punktów z typowania jest.
Ciekawe czy znajdzie się ktoś odważny i postawi na Ferrari chociaż na jedno z pozostałych GP (w nadziei na jakiś crash Mercedesów, dwie awarie, czy jakiś inny dramat). Jakoś mnie na Interlagos szczerze powiedziawszy nie kusi ta opcja, chyba sobie dam spokój i spokojnie będę napawał się widokiem: jak wędruję w górę tabeli kosztem tych, którzy gdzieś przespali przesiadkę na Mercedesa albo ich zwyczajnie nie stać :)
"Wielu kierowców posiada nadzwyczajny talent: Kubica, Sainz, Hülkenberg, Leclerc..., a jednak niektórzy z nich nadal nie wstąpili na podium - to jest Formuła 1." - Fernando Alonso
rocque

Postprzez cwiek Wt lis 03, 2015 0:43  Re: GP Meksyku

A ja przed Meksykiem zamieniłem Vettela na Hamiltona, co było ostatnim krokiem do posiadania pełnego składu Mercedesa.

Suma punktów zdobytych przez twój zespół
w GP Meksyku:

129 (składniki) + 16 (typowanie) = 145

Pozycja w klasyfikacji: 25
Zmiana od ostatniego GP: 2 w górę

Kilka wyścigów temu liczyłem jeszcze na TOP10. Ale i tak mam się z czego cieszyć, jak do tej pory najlepszym moim wynikiem w generalce było 232. miejsce w zeszłym sezonie.
cwiek

GG: 8420620

Postprzez lakeman Wt lis 03, 2015 12:44  Re: GP Meksyku

Ja liczyłem, że przed GP Rosji wymienię Williamsowy silnik na Mercedesa, ale brakowało kasy, a po GP USA Williams tak staniał, że zabrakło dwóch "baniek". Zastanawiałem się czy nie wymienić Williamsa na Ferrari przed Meksykiem, ale całe szczęście się powstrzymałem. Teraz kompletuję Mercedesa, 118 pozycja w generalce, może się uda do TOP 100 doszlusować, teraz typowanie kluczowe :)
A, no i 10000pkt przekroczone na liście wszechczasów, to też jakiśtam sukces :)
lakeman

Powrót do Grand Prix Manager