seria RACE 07

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Woolf Śr gru 03, 2014 18:17  seria RACE 07

Obrazek

Wątek kiedyś obecny na tym forum, niesłusznie według mnie zamknięty, bo gra jest jednym z lepszych na chwilę obecną symulatorów i wciąga bez reszty. Zakupiłem ostatnio RACE 07 ze wszystkimi dodatkami i ku mojemu zdziwieniu, na serwerach wieczorami frekwencja jest nie najgorsza! Nigdy nie bawiłem się w grę sieciową i teraz wiem, co mnie ominęło. Postanowiłem regularnie zacząć rywalizować z "inteligentnymi" przeciwnikami, bo w porównaniu z AI rywalizacja jest o kilka rzędów wielkości lepsza :)

Tutaj zrodził się mój pomysł, by zebrać w większą grupę co większych pasjonatów tej gry i spontanicznie ścigać się w wolnym czasie. Koncepcja jest taka, że utworzyłem fejsbukową grupę, gdzie moglibyśmy sprawnie się komunikować w sprawie wspólnych sesji, a nuż uda się zebrać większą ekipę i organizować eventy z pełnym gridem :D

Zatem, jeśli są tutaj zainteresowani, zapraszam i do zobaczenia na torze! :-D
"I will move my challenges and my things that could make me a better driver, better person, and put my name into motorsport history."
Woolf

Postprzez Grekyy Śr gru 03, 2014 20:20  Re: seria RACE 07

Pomysł bardzo dobry ale spóźniony o kilka lat :) Możesz próbować zebrać grupkę, która Ci się sypnie pewnie przed 1 wyścigiem :P Przerabiałem kiedyś trochę lig i szczerze radzę, zarejestruj się na: http://race2play.com/ . Jak ogarniesz nawigację to zobaczysz jak łatwo dołącza się do eventów. Race07 z dodatkami do teraz jest tam dosyć popularny (swego czasu ścigałeś się tam głównie w Mini i Hondami Accord WTCC).

A co do samej gry... IMO jest lepszy od rFactora pod tym względem że samochody i tory są do siebie dobrane przez co oddają realizm lepiej niż składanka losowego moda rF z brzydkim torem sklejonym przez amatora.

Ja niestety już mocno się tymi simami znudziłem i czuję że są mocno przestarzałe.
Grekyy

GG: 1574067

Postprzez Woolf Cz gru 04, 2014 20:29  Re: seria RACE 07

Pomysł bardzo dobry ale spóźniony o kilka lat

Co masz na myśli? Gracze wciąż są, brak tylko inicjatywy z ich strony.

Grekyy napisał(a):Możesz próbować zebrać grupkę, która Ci się sypnie pewnie przed 1 wyścigiem

Właśnie rzecz sprowadza się do spontanicznych spotkań na multiplayerze, a nie ustalaniu konkretnych dat i godzin wyścigów.

Wydaje mi się, że tworząc taką mini-społeczność rywalizacja będzie na odrobinę wyższym poziomie, niż sesje z losowymi, zupełnie obcymi ludźmi. To zawsze możliwość dyskusji o setupach, technice jazdy, rozegranych wyścigach, czego nie uświadczysz na serwerze z którego ludzie znikają zaraz po wyścigu, albo gdy im nie idzie i nie masz z nimi później możliwości żadnego kontaktu. To jest cała idea, chyba nie aż taka utopijna :)
"I will move my challenges and my things that could make me a better driver, better person, and put my name into motorsport history."
Woolf

Postprzez Woolf N mar 13, 2016 17:20  Re: seria RACE 07

Poszukuję "na gwałt" toru Fuji Speedway dla RACE 07. Chodzi mi o aktualną konfigurację. Wiem, że takowa istnieje, bo widziałem filmy na YT - niestety udało mi się znaleźć tylko wersję z lat '70. Czy ktoś może posiada ją w swoich "zbiorach"? Jako entuzjasta tego japońskiego obiektu byłbym dozgonie wdzięczny! ;)
Woolf

Postprzez Blank N mar 13, 2016 23:28  Re: seria RACE 07

http://trippteamdownload.servegame.com: ... s_Grebe.7z

Sprawdź ten link, to chyba ten tor.

Postprzez Woolf Śr mar 16, 2016 20:26  Re: seria RACE 07

Tak, o to mi chodziło! Dzięki :-) Występuje u mnie jednak pewien problem na tym torze - po parudziesięciu sekundach jazdy gra zwyczajnie się zawiesza i nawet explorer.exe wymięka, muszę restartować system. Na innych torach tak się nie dzieje... Ktoś może miał coś podobnego?
Woolf

Postprzez Blank Śr mar 16, 2016 22:01  Re: seria RACE 07

Sprawdź jeszcze ten, może tamten ma coś w plikach popsute.

http://trippteamdownload.servegame.com: ... i_1_3_1.7z

Postprzez Woolf N sie 21, 2016 12:51  Re: seria RACE 07

Niestety tor z tego linku ma identyczną dolegliwość - podczas jazdy z AI gra po prostu zamiera po parudziesięciu sekundach. Przy pomocy wujka Google dowiedziałem się, że to powszechny problem i że został wykonany patch dla tego toru, jednak nie mogę się doszukać takiej łatki - trochę lat minęło. Czy ktoś może wie coś w tym temacie albo posiada działającą wersję?
Woolf

Postprzez Woolf Wt maja 08, 2018 15:24  Re: seria RACE 07

Czy ktoś posiada lub wie jak znaleźć mod GT Legends do gry Race07? Większość linków prowadzi dziś do nikąd.
Woolf

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry