Kolejnych dwóch członków Williamsa opuściło szpital

W Hiszpanii pozostaje jeszcze jeden pracownik brytyjskiej ekipy
15.05.1211:18
Paweł Zając
1496wyświetlenia

Zespół Williams potwierdził, że kolejnych dwóch członków ekipy opuściło szpital i wróciło do domu, po tym jak zatruli się toksynami podczas pożaru garażu.

W hiszpańskim szpitalu pozostaje jeszcze jeden pracownik Williamsa, jednak najprawdopodobniej będzie mógł wrócić do Wielkiej Brytanii w ciągu najbliższych dwóch dni. W oświadczeniu wydanym przez brytyjską ekipę możemy przeczytać, że śledztwo, dotyczące przyczyn, pożaru wciąż trwa.

Szef ekipy z Groove, Sir Frank Williams, powiedział, że jest zadowolony widząc większość zespołu w fabryce już w poniedziałek. Jestem zadowolony widząc większość naszego zespołu w fabryce dziś rano. Jeden z naszych pracowników pozostaje jeszcze w Hiszpanii, jednak spodziewamy się jego szybkiego powrotu - powiedział Williams.

Jesteśmy zadowoleni, że to zdarzenie zostało dość szybko zażegnane i było relatywnie niewielkie. Pomimo tego, że incydent był niespodziewany i rzecz jasna niepożądany, to pokazał on koleżeństwo i ducha współpracy jaki panuje w padoku. Zdumiewająca reakcja zespołów oraz personelu na torze była natychmiastowa, bezwarunkowa i wręcz przytłaczająca.

Źródło: autosport.com

KOMENTARZE

1
TommyYse
15.05.2012 08:53
''pokazał on koleżeństwo i ducha współpracy jaki panuje w padoku'' - i tu się zgodzę, też na to zwróciłem uwagę