Di Resta chciałby wiedzieć kto zastąpi Hulkenberga w Force India

Szkot jest zaskoczony długim zwklekaniem z podjęciem decyzji przez jego zespół
13.01.1322:59
Bartosz Pyciarz
1759wyświetlenia

Paul di Resta przyznał, że jest nieco zaskoczony tak długim zwlekaniem z podjęciem decyzji przez Force India odnośnie drugiego kierowcy ekipy z Silverstone. 26-letni Szkot również chciałby wiedzieć kto zastąpi Nico Hulkenberga, który odszedł do zespołu Sauber.

Jestem zaskoczony tym, że nic jeszcze nie zdecydowano. Zespół stwierdził, że ogłoszą swoją decyzję w odpowiednim do tego czasie i ja zamierzam w pełni to respektować. Spytany czy to opóźnienie może wpłynąć jakoś na jego przygotowania do sezonu odpowiedział: W ostateczności tak.

Ale koniec końców znam swoją pracę i jestem w pełni skoncentrowany na tym, co muszę osiągnąć w tym momencie. Znam ludzi pracujących w zespole, znam mechaników. Czuję się wśród nich bardzo dobrze, a podczas ostatniej wizyty w fabryce widziałem, że jest tam bardzo dobra atmosfera.

Di Resta przyznał także, że jest rozczarowany drugą częścią sezonu 2012 w swoim wykonaniu, w którym ostatecznie zdobył 17 punktów mniej niż Hulkenberg. Czasem przychodzi taki czas, gdzie musisz zebrać się w sobie i wydostać się z kryzysu. Mam nadzieję, że ten rok będzie pod tym względem lepszy.

Źródło: onestopstrategy.com

OSTATNIE POKREWNE TEMATY