Marussia połączy się z Sauberem?
Zdaniem AMuS właściciele stajni z Banbury mają dość walki na końcu stawki
29.11.1313:31
3543wyświetlenia

Niemiecki Auto Motor und Sport uważa, że właściciel zespołu Marussia chce wykupić udziały w Sauberze.
Ekipa z Banbury od samego początku ma problemy finansowe i nie zmieniło się to, kiedy zespół został przemianowany z Virgin na Marussia.
Zdaniem niemieckiego pisma właściciele zespołu chcą pozostać w Formule 1, jednak nie chcą dalej opróżniać własnych kieszenie w walce na końcu stawki. Podobno wcześniej Rosjanie przymierzali się do odkupienia udziałów Toto Wolffa w Williamsie, jednak szefowa zespołu, Claire Williams, sprzeciwiała się temu chcąc zachować niezależność. Teraz mówi się, że ich uwaga skupiła się na Sauberze.
Warto również dodać, że zdaniem holenderskiej telewizji RTL, Marcel Boekhoorn, jeden z najbogatszych ludzi w Holandii, jest zainteresowany zakupem udziałów w Force India. Mogłoby to zapewnić, że Giedo van der Garde pozostanie w F1, gdyż Boekhoorn jest jego teściem.
KOMENTARZE