Nasr ogłosi swoje przyszłoroczne plany na Interlagos?

Brazylijczyk liczy, że informacja o startach zostanie ujawniona podczas jego domowej rundy
28.10.1615:48
Natalia Musiał
635wyświetlenia


Kontrakt Felipe Nasra wygasa wraz z końcem tego roku. Kierowca mimo braku nowej umowy podkreśla, że jest pewien zachowania fotelu wyścigowego w Formule 1.

Monisha Kaltenborn nie ukrywa, że Sauber rozważa przedłużenie współpracy z Brazylijczykiem, który może dać im odpowiednie wsparcie finansowe. Sam zawodnik ma nadzieję, że spekulacje na temat jego przyszłości zakończą się w przeciągu dwóch tygodni.

Poczekajmy do Brazylii - stwierdził. Mogę powiedzieć, że ciężko pracujemy. Pozostaje jednak jeszcze sporo do zrobienia, więc mam nadzieję, że w końcu będziemy mogli się określić.

Kierowca szwajcarskiego zespołu jest łączony także z ewentualnym przejściem do Force India i zajęciu miejsca przechodzącego do Renault Nico Hulkenberga. 24-latek zapewnił jednak, że nie prowadził żadnych rozmów ze składem z Silverstone.

Do tej pory nie było z naszej strony żadnych rozmów i powiązań z zespołem. Wyobrażam sobie, że to posada, której przygląda się wielu zawodników. To ekipa, która w ostatnim czasie bardzo dobrze się prezentowała.

KOMENTARZE

1
enstone
28.10.2016 02:42
Sądzę, że Sauber lub Haas.