Brown: Fani powinni być podekscytowani nowymi bolidami F1

"Bolidy będą bardzo szybkie, prezentują się wspaniale".
16.01.1708:50
Nataniel Piórkowski
1506wyświetlenia


Zak Brown gwarantuje, że nowe bolidy Formuły 1 będą odznaczały się świetnym, agresywnym wyglądem, dodając, że McLaren zaprezentuje swą tegoroczną konstrukcję pod koniec lutego.

Bolidy będą szybsze. Mam nadzieję, że ściganie będzie lepsze i bardziej wyrównane. Za każdym razem, gdy dochodzi do zmian w przepisach, ktoś radzi sobie z nimi lepiej niż oczekiwano, a ktoś inny popełnia nieoczekiwanie więcej błędów. Bolidy będą bardzo szybkie, prezentują wspaniale. Będą wyglądały na bardziej agresywne z większymi oponami i szerszymi skrzydłami - powiedział Brown.

Amerykanin podkreślił, że McLaren nie wyznaczył jeszcze daty prezentacji tegorocznej konstrukcji, ale ujawnił, że personel w Woking miał już okazję zobaczyć nowy samochód.

Pracujemy nad określeniem daty prezentacji. Na pewno odbędzie się ona na krótko przed startem testów w Hiszpanii, więc pod koniec lutego. Pokazaliśmy bolid naszym chłopcom i dziewczętom w McLarenie i jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co niesie przyszłość. Dograliśmy właśnie szczegóły związane z malowaniem bolidu i wydaje mi się, że fani będą podekscytowani tym, jak prezentuje się nasza konstrukcja: zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym - zaznaczył.

Wszyscy starają się jak mogą i mocno naciskają. Sezon 2015 był naprawdę bolesnym okresem dla zespołu. 2016 rok okazał się dobrym krokiem naprzód, ale wciąż nie zapewnił zespołowi miejsca, na którym chce się znajdować. Jeśli więc uda nam się powtórzyć postępy dokonane pomiędzy sezonem 2015 i 2016 na 2016 i 2017, to sądzę, że zmierzamy we właściwym kierunku - dodał.