F1 2018Australia Bahrajn Chiny Azerbejdżan  Hiszpania Monako Kanada Francja Austria Wielka Brytania Niemcy Węgry Belgia Włochy Singapur Rosja Japonia USA Meksyk Brazylia Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Inne serie
•  Wiadomości o serii
•  Rekordziści serii
•  Oficjalna strona
Sezon 2016
Sezon 2015
Sezon 2014
Sezon 2013
Sezon 2012
Sezon 2011
Sezon 2010
Sezon 2009
Sezon 2008
Sezon 2007
Sezon 2006
Sezon 2005
Kierowcy innych serii i uczestnicy testów F1
Najbliższe wyścigi i zwycięzcy ostatnich
Globalni rekordziści
    Ostanie wiadomości
    o wszystkich seriach:

    Sirotkin został zaproszony przez Audi na testy samochodu DTM

    Bottas weźmie udział w Arctic Lapland Rally

    Mick Schumacher będzie ścigał się w Formule 2

    Fuoco wygrywa na zakończenie sezonu F2

    Mazepin wygrywa ostatni wyścig GP3 w historii

    Russell wygrywa i zostaje mistrzem F2 w Abu Zabi

    Pucini wygrywa główny wyścig GP3, Hubert zostaje mistrzem

    Dan Ticktum wygrał wyścig o Grand Prix Makau (akt.)

    Bob Fernley stanie na czele zespołu McLarena w Indianapolis 500

    Fernando Alonso weźmie udział w przyszłorocznym Indianapolis 500

    Więcej wiadomości...
    GP2 Series > 2011 > Final (główny bez pkt.), Yas Marina - 5,554 km
    P. #KierowcaNar.ZespółSamochódOkr.Czas/strataPkt.
    1. 7Fabio LeimerRacing EngineeringDallara GP2/11 Renault3158:53,563
    2. 26Luiz RaziaTeam AirAsiaDallara GP2/11 Renault31+0:06,911
    3. 3Jolyon Palmer (D)Barwa AddaxDallara GP2/11 Renault31+0:28,708
    4. 10Marcus EricssoniSport InternationalDallara GP2/11 Renault31+0:29,812
    5. 18Kevin Ceccon (D)Scuderia ColoniDallara GP2/11 Renault31+0:36,619
    6. 9Tom Dillmann (D)iSport InternationalDallara GP2/11 Renault31+0:41,518
    7. 22Antonio Felix da Costa (D)Ocean Racing TechnologyDallara GP2/11 Renault31+0:42,496
    8. 5James Calado (D)Lotus ARTDallara GP2/11 Renault31+0:45,669
    9. 8Nathanael Berthon (D)Racing EngineeringDallara GP2/11 Renault31+0:51,345
    10. 19Stefano ColettiScuderia ColoniDallara GP2/11 Renault31+1:02,481
    11. 17Giacomo RicciSuper Nova RacingDallara GP2/11 Renault31+1:08,632
    12. 12Rio Haryanto (D)DAMSDallara GP2/11 Renault31+1:13,503
    13. 27Alexander Rossi (D)Team AirAsiaDallara GP2/11 Renault31+1:16,572
    14. 23Nicolas Marroc (D)Ocean Racing TechnologyDallara GP2/11 Renault31+1:28,973
    15. 11Nigel Melker (D)DAMSDallara GP2/11 Renault31+1:30,328
    16. 20Julian Leal (D)Trident RacingDallara GP2/11 Renault31+1:33,669
    17. 2Mihai Marinescu (D)RapaxDallara GP2/11 Renault31+1:35,344
    18. 16Fabio Onidi (D)Super Nova RacingDallara GP2/11 Renault31+1:43,541
    19. 21Stephane RichelmiTrident RacingDallara GP2/11 Renault301 okr.
    20. 14Josef KralArden InternationalDallara GP2/11 Renault301 okr.
    21. 6Esteban Gutierrez (D)Lotus ARTDallara GP2/11 Renault301 okr.
    Niesklasyfikowani
    4Jake Rosenzweig (D)Barwa AddaxDallara GP2/11 Renault23
    15Simon Trummer (D)Arden InternationalDallara GP2/11 Renault23
    25Jan Charouz (D)CarlinDallara GP2/11 Renault18
    24Max ChiltonCarlinDallara GP2/11 Renault2
    1Dani ClosRapaxDallara GP2/11 Renault1
    Najszybsze okrążenie: Fabio Leimer (Racing Engineering) - 1:51,493
    Pole position: Fabio Leimer (Racing Engineering) - 1:49,363
    Objaśnienie skrótów: D - debiutant
    Relacja z imprezy  |  Zdjęcia z imprezy  |  Klasyfikacje generalne  |  Kalendarz wyścigów

    GP2 Series > Wszystkie wyścigi rozegrane na torze Yas Marina
     DataWyścigOkr. Zwycięzca 
     27.11.2016Abu Zabi 2 (sprint)220h41m36,580 - A. Lynn (DAMS)wyniki
     26.11.2016Abu Zabi 1 (główny)310h59m14,764 - P. Gasly (Prema Racing)wyniki
     28.11.2015Abu Zabi (główny)311h03m32,405 - S. Vandoorne (ART Grand Prix)wynikiopis
     23.11.2014Abu Zabi (sprint)220h41m37,752 - S. Coletti (Racing Engineering)wynikiopis
     22.11.2014Abu Zabi (główny)311h00m56,725 - S. Vandoorne (ART Grand Prix)wynikiopis
     03.11.2013Abu Zabi (sprint)220h44m04,124 - J. Calado (ART Grand Prix)wynikiopis
     02.11.2013Abu Zabi (główny)291h00m16,414 - A. Rossi (Caterham Racing)wynikiopis
     13.11.2011Final (sprint bez pkt.)220h41m26,194 - J. Calado (Lotus ART)wynikiopis
     12.11.2011Final (główny bez pkt.)310h58m53,563 - F. Leimer (Racing Engineering)wynikiopis
     14.11.2010Abu Zabi (sprint)220h49m59,120 - D. Valsecchi (iSport International)wynikiopis
     13.11.2010Abu Zabi (główny)310h59m53,752 - S. Perez (Barwa Addax)wynikiopis


    F1WM
    F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
    Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
    Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
    Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
    Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
    Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
     
      •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
    Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca