F1 2018Australia Bahrajn Chiny Azerbejdżan  Hiszpania Monako Kanada Francja Austria Wielka Brytania Niemcy Węgry Belgia Włochy Singapur Rosja Japonia USA Meksyk Brazylia Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Inne serie
•  Wiadomości o serii
•  Rekordziści serii
•  Oficjalna strona
Sezon 2016
Sezon 2015
Sezon 2014
Sezon 2013
Sezon 2012
Sezon 2011
Sezon 2010
Sezon 2009
Sezon 2008
Sezon 2007
Sezon 2006
Sezon 2005
Kierowcy innych serii i uczestnicy testów F1
Najbliższe wyścigi i zwycięzcy ostatnich
Globalni rekordziści
    Ostanie wiadomości
    o wszystkich seriach:

    Bottas weźmie udział w Arctic Lapland Rally

    Mick Schumacher będzie ścigał się w Formule 2

    Fuoco wygrywa na zakończenie sezonu F2

    Mazepin wygrywa ostatni wyścig GP3 w historii

    Russell wygrywa i zostaje mistrzem F2 w Abu Zabi

    Pucini wygrywa główny wyścig GP3, Hubert zostaje mistrzem

    Dan Ticktum wygrał wyścig o Grand Prix Makau (akt.)

    Bob Fernley stanie na czele zespołu McLarena w Indianapolis 500

    Fernando Alonso weźmie udział w przyszłorocznym Indianapolis 500

    Marcus Ericsson dołączy do stawki IndyCar w sezonie 2019

    Więcej wiadomości...
    GP2 Series > 2010 > Abu Zabi (sprint), Yas Marina - 5,554 km
    P. #KierowcaNar.ZespółSamochódOkr.Czas/strataPkt.
    1. 10Davide ValsecchiiSport InternationalDallara GP2/08 Renault2249:59,1206
    2. 14Luiz RaziaRapax TeamDallara GP2/08 Renault22+0:00,9255
    3. 12Romain GrosjeanDAMSDallara GP2/08 Renault22+0:05,1074
    4. 8Dani ClosRacing EngineeringDallara GP2/08 Renault22+0:05,5973
    5. 5Josef Kral (D)Super NovaDallara GP2/08 Renault22+0:17,8532
    6. 21Brendon Hartley (D)Scuderia ColoniDallara GP2/08 Renault22+0:21,9241
    7. 1Jules Bianchi (D)ART Grand PrixDallara GP2/08 Renault22+0:22,567
    8. 11Jerome D'AmbrosioDAMSDallara GP2/08 Renault22+0:24,655
    9. 15Pastor MaldonadoRapax TeamDallara GP2/08 Renault22+0:25,171
    10. 26Michael HerckDavid Price RacingDallara GP2/08 Renault22+0:25,672
    11. 16Charles Pic (D)Arden InternationalDallara GP2/08 Renault22+0:31,924
    12. 18Max Chilton (D)Ocean Racing TechnologyDallara GP2/08 Renault22+0:35,401
    13. 7Ho-Pin TungRacing EngineeringDallara GP2/08 Renault22+0:36,654
    14. 27Fabrizio Crestani (D)David Price RacingDallara GP2/08 Renault22+0:37,828
    15. 19Fabio Leimer (D)Ocean Racing TechnologyDallara GP2/08 Renault22+0:38,401
    16. 17Rodolfo Gonzalez (D)Arden InternationalDallara GP2/08 Renault22+0:38,964
    17. 9Oliver Turvey (D)iSport InternationalDallara GP2/08 Renault22+0:46,516
    18. 20James Jakes (D)Scuderia ColoniDallara GP2/08 Renault22+0:51,778
    19. 3Giedo van der GardeBarwa AddaxDallara GP2/08 Renault22+1:16,380
    Niesklasyfikowani
    6Marcus Ericsson (D)Super NovaDallara GP2/08 Renault18
    24Federico Leo (D)Trident RacingDallara GP2/08 Renault10
    2Sam Bird (D)ART Grand PrixDallara GP2/08 Renault4
    4Sergio PerezBarwa AddaxDallara GP2/08 Renault4
    Nie wystartowali
    25Adrian ZauggTrident RacingDallara GP2/08 Renault0
    Najszybsze okrążenie: Giedo van der Garde (Barwa Addax) - 1:50,110 na 20 okrążeniu
    Premia za najszybsze okrążenie w Top 10: Luiz Razia (Rapax Team) +1 pkt.
    Objaśnienie skrótów: D - debiutant
    Relacja z imprezy  |  Zdjęcia z imprezy  |  Klasyfikacje generalne  |  Kalendarz wyścigów

    GP2 Series > Wszystkie wyścigi rozegrane na torze Yas Marina
     DataWyścigOkr. Zwycięzca 
     27.11.2016Abu Zabi 2 (sprint)220h41m36,580 - A. Lynn (DAMS)wyniki
     26.11.2016Abu Zabi 1 (główny)310h59m14,764 - P. Gasly (Prema Racing)wyniki
     28.11.2015Abu Zabi (główny)311h03m32,405 - S. Vandoorne (ART Grand Prix)wynikiopis
     23.11.2014Abu Zabi (sprint)220h41m37,752 - S. Coletti (Racing Engineering)wynikiopis
     22.11.2014Abu Zabi (główny)311h00m56,725 - S. Vandoorne (ART Grand Prix)wynikiopis
     03.11.2013Abu Zabi (sprint)220h44m04,124 - J. Calado (ART Grand Prix)wynikiopis
     02.11.2013Abu Zabi (główny)291h00m16,414 - A. Rossi (Caterham Racing)wynikiopis
     13.11.2011Final (sprint bez pkt.)220h41m26,194 - J. Calado (Lotus ART)wynikiopis
     12.11.2011Final (główny bez pkt.)310h58m53,563 - F. Leimer (Racing Engineering)wynikiopis
     14.11.2010Abu Zabi (sprint)220h49m59,120 - D. Valsecchi (iSport International)wynikiopis
     13.11.2010Abu Zabi (główny)310h59m53,752 - S. Perez (Barwa Addax)wynikiopis


    F1WM
    F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
    Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
    Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
    Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
    Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
    Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
     
      •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
    Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca