Haug: Kierowcy Mercedesa prezentują bardzo zbliżone tempo

Zdaniem Niemca bynajmniej nie jest ono słabe
06.04.1113:04
Grzegorz Filiks
1624wyświetlenia

Norbert Haug twierdzi, że reprezentanci zespołu Mercedes prezentują bardzo podobne tempo, a Michael Schumacher w tym roku nie powinien powtórzyć rozczarowujących rezultatów z sezonu 2010.

Przed inaugurującym tegoroczne mistrzostwa weekendem wyścigowym w Australii 7-krotny mistrz świata podkreślał, że nowy bolid ekipy z Brackley oraz opony Pirelli bardziej odpowiadają jego stylowi jazdy, ale na ulicach Albert Park znów musiał uznać wyższość młodszego kierowcy zasiadającego w drugim modelu W02 - Nico Rosberga.

Haug sprawujący rolę dyrektora sportowego w Mercedesie ma jednak swoje zdanie na temat całej sprawy. Nico i Michael byli naprawdę blisko siebie na testach - powiedział rodzimej agencji prasowej DPA. Podczas kwalifikacji w Melbourne Michaelowi zabrakło 0,1 sekundy, by wejść do Q3 - dodał.

Bądź co bądź 58-latek wysoko ceni obu zawodników Srebrnych Strzał i jego zdaniem nie jest niespodzianką, że Rosberg znów prezentuje się bardzo dobrze u boku utytułowanego zespołowego kolegi: Nico nie musi się ukrywać przed żadnym kierowcą i w mojej opinii powinien być prawdziwym punktem odniesienia dla każdego rywala.

Źródło: onestopstrategy.com

KOMENTARZE

10
Karas56
07.04.2011 09:27
ja ripostuje??? ja nawet sie za wiele nie odzywam..choc w tym temacie moglbym napisac co nie co..ale po co jak Ty jasiu tu jestes. Na Ciebie zadne argumenty nie dzialaja. Jak to kiedys ktos powiedzial: wczesnie wykryta inteligencja, jest calkowicie wyleczalna..
Karas56
06.04.2011 09:41
ja ripostue...zobacz ile Ty slow napisales.... .........i nic z nich nie wynika
Karas56
06.04.2011 03:46
czekasz na moja riposte? nie dostaniesz jej Celowo na tej stronie pojawil sie ten artykul zeby podsycic temat Schumachera. Przeciwnicy jego osoby to wiekszosc fanow z lat 2000-2006.
jpslotus72
06.04.2011 12:57
"Nico i Michael byli naprawdę blisko siebie na testach" - może mistrz stracił już tę "ikrę", która pozwoliłaby mu powtórzyć te wyniki w warunkach bojowych... Wygląda na to, że Schumi wpakował się w sytuację, z której nie można wyjść z "twarzą" (czyli bez mniejszego lub większego uszczerbku na wizerunku). Kontynuowanie podobnych wyników będzie dla niego równie upokarzające, jak ewentualne wycofanie się z ich powodu. Sam nawarzył sobie tego piwa - sam będzie musiał je wypić (chociaż do Oktoberfestu może zostać z niego już tylko gorzka piana). Jeszcze poczekajmy - dlatego wyżej piszę "wygląda na to", a nie "jestem przekonany" - ale nie wygląda to zbyt różowo dla teoretycznego "Nr 1" w Mercedesie.
Karas56
06.04.2011 12:39
jasiu wie o co chodzi...bo z wiochy pochodzi i ma w aucie workow ziemniaki 2 mowi ze wtedy spalanie mniejsze jak tralalalalalala..niely rym co?
patgaw
06.04.2011 12:01
ciekawe czy on na serio mysli ze ktos to lyka, czy to tylko taki desperacki pr?
Menuna
06.04.2011 12:00
A ja na to odpowiem filmem http://www.youtube.com/watch?v=iMObqBKCTkM Sprawdźcie sami!
AdJ
06.04.2011 11:49
Powtarzaj, powtarzaj... A nuż ktoś w to uwierzy...
rentonB
06.04.2011 11:25
To Haug jest problemem Mercedesa
archibaldi
06.04.2011 11:20
Zaklina słowami rzeczywistość. Tak, bo nie mamy oczu, nie potrafimy ocenić...