Dla Szwajcara będzie to debiut w tej imprezie
27.11.1314:25
Paweł Zając
2483wyświetlenia

Tegoroczny mistrz GP2, Fabio Leimer zadebiutuje w Race of Champions, podczas grudniowej wizyty imprezy w Tajlandii.

Szwajcar w tym roku wygrał trzy wyścigi i siedmiokrotnie stawał na podium, co pozwoliło mu na zdobycie tytułu podczas ostatniej rundy mistrzostw.

Jestem bardzo podekscytowany zaproszeniem na tegoroczną edycję Race of Champions i chciałem bardzo podziękować organizatorom - powiedział Leimer. To będzie mój pierwszy udział w ROC, więc to wielki zaszczyt i nie mogę doczekać się pojedynków z najlepszymi kierowcami w sportach motorowych.

Innymi zawodnikami, którzy potwierdzili swój udział w imprezie są między innymi Michael Schumacher, Sebastien Ogier, Tom Kristenen czy Mick Doohan. Tegoroczna edycja Wyścigu Mistrzów odbędzie się w weekend 14-15 grudnia w Bangkoku.