Hulkenberg: Myśl o posadzie w Red Bullu rozgrzewa mnie

Niemiec dodał, że łączą go bardzo dobre relacje z Maksem Verstappenem.
28.11.2008:47
Mateusz Szymkiewicz
550wyświetlenia
Embed from Getty Images

Nico Hulkenberg przyznał, że myśl o zdobyciu posady w Red Bullu na sezon 2021 rozgrzewa go.

Niemiec jest jednym z trzech kandydatów do posady w stajni z Milton Keynes, która wciąż nie zadecydowała o przyszłości Alexandra Albona. 24-latek ma poznać swoje losy po Grand Prix Abu Zabi, natomiast za jego rywali spoza programu wymienia się właśnie Hulkenberga oraz Sergio Pereza z Racing Point.

Nie mogłem się tego spodziewać - odpowiedział Nico Hulkenberg na pytanie, czy jest zaskoczony, że łączy się go z Red Bullem. Jestem wdzięczny za to, że wszystko potoczyło się w ten sposób. Perspektywa otrzymania kolejnej szansy przy zmierzchu mojej kariery bardzo mnie rozgrzewa. Jednocześnie czuję jak bardzo brakuje mi rywalizacji.

33-latek dołączając do Red Bulla zostałby partnerem Max Verstappena i zapytany jakie łączą go relacje z Holendrem, odpowiedział: Verstappen? Wydaje mi się, że już kiedyś o nim słyszałem. Poważnie mówiąc, dobrze się z nim dogaduję, ale w tej chwili nie wypływam aż tak daleko z przemyśleniami. Jeśli nie wypali, będę dalej szukał. Nie mam nic konkretnego, ale są pewne zapytania z innych serii.