"Szybko, szybciej, najszybciej" - konkurs z nagrodami!

Przygotowaliśmy niespodziankę dla każdego, kto chciałby swój egzemplarz książki.
25.04.2212:08
Redakcja
962wyświetlenia

Każdy kto śledzi nasz portal wie, że niedawno na półkach polskich księgarni ukazała się książka "Szybko, szybciej, najszybciej". To publikacja Mikołaja Sokoła, w której opisuje przełomowe dla Formuły 1 wyścigi Grand Prix. Część fanów z pewnością jest już po lekturze tego dzieła, gdyż pomimo dość sporej objętości, ciężko się od niej oderwać i czyta się go z zapartym tchem.

Jednak w czasie premiery obiecaliśmy wam niespodziankę, której szczegóły właśnie zdradzamy. Będzie to konkurs, w którym będziecie mogli w bardzo łatwy sposób zdobyć jeden z egzemplarzy książki wydanej przez wydawnictwo SQN. Co trzeba zrobić, by stać się właścicielem tej pozycji obowiązkowej na waszych półkach?

Zasady konkursu są bardzo proste. Opiszcie jeden wyścig, który najbardziej utkwił wam w pamięci. Jakie emocje przeżywaliście? Dlaczego akurat wybór padł na niego? Jedynym warunkiem technicznym jest zmieszczenie się w 300 słowach. Cztery najlepsze opisy w oczach reakcji nagrodzimy książką "Szybko, szybciej, najszybciej", jak również opublikujemy na łamach naszego serwisu w okolicach Grand Prix Miami. Wysyłając opis zgadzacie się na ewentualną publikację. Zgłoszenia przyjmujemy do końca niedzieli 1.05.2022 roku.

Zgłoszenia z opisami wysyłajcie na adres: redakcja@f1wm.pl. W temacie wiadomości wpiszcie "Konkurs F1WM".

Jeśli opisy nie są waszą najmocniejszą stroną, albo po prostu jesteście niecierpliwi, książkę możecie również nabyć pod adresem: https://bit.ly/szybko-szybciej-wyprzedz