BWT pozostanie sponsorem Astona Martina

Ekipa z Silverstone współpracuje z austriackim przedsiębiorstwem od 2017 roku.
24.02.2115:30
Mateusz Szymkiewicz
1323wyświetlenia
Embed from Getty Images

Zespół Aston Martin potwierdził, że BWT pozostanie jego sponsorem w sezonie 2021.

Austriackie przedsiębiorstwo współpracuje z ekipą z Silverstone od 2017 roku, natomiast w sezonie 2020 było jej tytularnym partnerem. Podczas czterech lat współpracy bolidy Force India oraz Racing Point dysponowały charakterystycznym różowym malowaniem, które zniknie od nadchodzących mistrzostw na rzecz historycznych barw Astona Martina.

Jak potwierdził brytyjski zespół, BWT pozostanie w roli jednego z mniejszych sponsorów, dysponując subtelną ekspozycją na bolidach. Rolę tytularnego partnera przejmie amerykańska firma z branży IT - Cognizant.

Jestem dumny, że mogę nadal wspierać ten wspaniały zespół i rozpocząć nowy rozdział związany z powrotem Astona Martina do Formuły 1. Widząc, jak mocny sezon 2020 zanotowała ekipa, wierzymy, że nadchodzące lata będą bardzo obiecujące i chcemy wspierać tę podróż na czoło stawki - powiedział Andreas Weissenbacher, prezes BWT.

W ostatnich tygodniach spekulowano, że firma BWT dąży do pozostania w Formule 1 w roli tytularnego sponsora. Austriackie przedsiębiorstwo łączone było ze współpracą z Alpine, Haasem oraz Williamsem.