F1WM na Discord!

Zawitaliśmy na popularnej platformie komunikacyjnej.
07.09.2011:50
Redakcja
2421wyświetlenia

Świat komunikacji elektronicznej rozwija się niesamowicie szybko. Dla portalu jakim jest Wyprzedź Mnie! to pasjonująca historia podróży przez kolejne generacje chatów, shout-boxów, czy nieśmiertelnego forum internetowego. Jednak w ostatnim czasie świat ponownie przyśpieszył, co chcieliśmy nadgonić.

Forum chcąc nie chcąc się zestarzało, chat to już chyba wynalazek nie do końca znany przez młode pokolenie, a grupy na facebooku nie spełniają funkcji responsywnej komunikacji, nie mówiąc już o Disqus, który zalewa nas reklamami... Dlatego szukaliśmy czegoś, co będzie wygodne dla Was, ale również nam umożliwi szybszy i łatwiejszy kontakt. Narzędzi na rynku jest wiele, ciężko przewidzieć, które sprawdzi się najlepiej, dlatego chcemy ruszyć z pilotażowym wykorzystaniem platformy Discord.

Dlaczego Discord? Jest już popularny wśród wielu społeczności, jest dostępny na każdej platformie i daje łatwy dostęp do komunikacji zarówno tekstowej jaki i audiowizualnej. Zdecydowanie też zbliża administratorów, moderatorów i użytkowników. Wydaje się, że pozwoli nam to odpowiadać na wasze uwagi szybciej i wygodniej. Czy się sprawdzi? Zobaczymy. Chcemy, by F1WM było miejscem wygodnym dla wszystkich użytkowników, dlatego prosimy was o pomoc w dalszym rozwijaniu platformy.

Tymczasem zapraszamy wszystkich do rozmowy i na nasz serwer Discord pod linkiem: https://discord.gg/TAYArnz