#MojSamochodNaVSR

Bądź częścią tegorocznego pit party podczas imprezy na stadionie narodowym!
24.08.1416:24
Łukasz Godula
1440wyświetlenia
VERVA Street Racing to największy festiwal motoryzacyjny w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się już 20 września na Stadionie Narodowym. Jak co roku, show poprzedzi Pit Party, czyli wystawa wyjątkowych sportowych maszyn i legend motoryzacji. Wśród ponad 300 niepowtarzalnych aut z całego świata może się znaleźć również Twój samochód!

Weź udział w konkursie #MojSamochodNaVSR i wygraj możliwość zaprezentowania go ponad 15 tysiącom fanów motoryzacji, którzy odwiedzą park maszyn podczas VERVA Street Racing. Ponadto będziesz miał niepowtarzalną okazję poznać zawodników ORLEN Team i VERVA Racing Team, a także zobaczyć zapierające dech w piersiach pokazy motoryzacyjne na żywo.

Jeżeli w Twoim garażu znajduje się samochód wyróżniający się wyglądem, wiekiem, historią lub osiągami to konkurs #MojSamochodNaVSR jest skierowany właśnie do Ciebie. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie www.mojsamochod.vervastreetracing.pl przesyłając zdjęcia samochodu wraz z krótkim opisem uzasadniającym jego nominację.

Jury wybierze trzy pojazdy, które zaprezentowane zostaną szerokiej publiczności już 20 września 2014 roku podczas VERVA Street Racing! Zgłoszenia można wysyłać do dnia 8 września 2014 r. Dla uczestników konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody dodatkowe.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie: www.mojsamochod.vervastreetracing.pl]

Link do regulaminu konkursu: www.mojsamochod.vervastreetracing.pl/Regulamin.pdf