M-Sport zaprezentował nowe malowanie Fiest Evansa i Tanaka

Nawiązuje ono do historii Forda w Rajdowych Mistrzostwach Świata.
07.01.1513:40
Nataniel Piórkowski
1869wyświetlenia

Ekipa M-Sport zaprezentowała nowe malowanie swych samochodów, jakie w tegorocznym sezonie będą rywalizowały w Rajdowych Mistrzostwach Świata.

Brytyjski zespół pragnie uczcić w tym roku długą i owocną obecność Forda w WRC. Nowe malowanie rajdowych Fiest, za kierownicą których zasiądą Elfyn Evans oraz Ott Tanak jest inspirowane barwami samochodow, w jakich odpowiednio w 1980 i 1989 roku rywalizowali Hannu Mikkola i Colin McRae.

Tworząc tegoroczne malowanie chcieliśmy uzyskać coś świeżego i ekscytującego, świętując długą i prestiżową obecność Forda w Rajdowych Mistrzostwach Świata - powiedział szef M-Sport, Malcolm Wilson. Przez lata, kilka cudownych schematów kolorystycznych Forda zapisało się w historii sportu, zdobywając popularność na całym świecie. Cieszymy się, że niektóre z tych sławnych malowań znajdą swoje odbicie w wyglądzie naszego tegorocznego samochodu - dodał.

Brytyjczyk potwierdził również dalszą współpracę z kluczowymi partnerami ekipy: Nadal cieszymy się wspaniałym wsparciem ze strony Forda, Castrola oraz Michelin, nie zapominając oczywiście o innych ważnych partnerach handlowych. Nie możemy się już wspólnie doczekać nowego sezonu.


KOMENTARZE

3
enstone
07.01.2015 09:06
Bardzo dokładnie odwzorowana flaga Estonii :D @Lolkoski Zawsze można kupić sobie jakieś Saxo VTS, 106-stke czy Fieste mk3 :D pomalować w te fordowskie barwy i wystartować w KJS za bardzo przyzwoite pieniądze :))
Lolkoski
07.01.2015 07:18
Tak fajnie wszystko tylko czemu nic o Kajto nie napisaliście? @ adakar on przynajmniej miał i może mieć jeszcze szansę a twoje kończą np. Na konsoli ;p
Adakar
07.01.2015 02:53
bardzo ładne - fordowskie takie. To mogły być malowania Kubicy ... ale nie są :-D