Zapraszamy do wspólnego budowania portalu!

Wyprzedź Mnie! potrzebuje Waszej pomocy.
07.03.2418:00
Redakcja
1539wyświetlenia

Portal jakim jest Wyprzedź Mnie! to od zawsze projekt w całości niezależny i prowadzony przez pasjonatów. Nie zatrudniamy dziennikarzy, nie jesteśmy platformą do budowania zasięgów, interesuje nas tylko sport motorowy z naciskiem na Formułę 1. To przecież to, co wszyscy tu zebrani kochamy.

Taki profil ma swoje nieocenione zalety. Nie musimy spowiadać się wydawcy z wyświetleń. Nie musimy tworzyć "clickbaitowych" tytułów, byście oszukiwani byli zmuszeni do kliknięcia w linki. Nie musimy też łamać swoich kręgosłupów i reklamować czy polecać rzeczy, których wcale nigdy byśmy nie polecili. Nasze współprace marketingowe są szczątkową działalnością portalu i zawsze są związane z rzeczami z branży.

Niestety bycie niezależnym ma swoje wady. Portal nigdy nie przynosił jakichkolwiek zysków, wszystko co robimy jest dobrowolne i darmowe. Jako, że każdy z redaktorów ma swoje życie prowadzi to do sytuacji, że treści w portalu jest mniej niż byśmy tego chcieli. Nasze ambicje sięgają znacznie wyżej i dalej. Jednak proza życia jest nieubłagana. Robimy co możemy.

Tutaj przejdziemy do sedna tego newsa. Chcemy was zaprosić do współpracy przy tworzeniu treści na naszym portalu! Poszukujemy redaktorów chętnych zaangażować się w wspólne budowanie najlepszego portalu o Formule 1 w Polsce. Jak to zrobić? Nic trudnego!

Na naszego maila (redakcja@f1wm.pl) wyślijcie przykładowe tłumaczenie newsa z obcojęzycznego portalu lub newsa, którego sami zredagujecie. Alternatywnie może być również opis jednej z sesji weekendu wyścigowego (trening, kwalifikacje, wyścig). Najciekawsze propozycje zostaną zaproszone do współpracy.