Steiner niewzruszony wypowiedzią Abiteboula na temat Magnussena

Szef Haasa przyznał, że nie może doczekać się rozpoczęcia współpracy z Duńczykiem
13.01.1715:14
Mateusz Szymkiewicz
929wyświetlenia


Gunther Steiner stojący na czele Haasa postanowił odnieść się do niedawnej wypowiedzi Cyrila Abiteboula na temat Kevina Magnussena.

24-latek, który najbliższe dwa sezony spędzi w amerykańskiej stajni, został skrytykowany przez Abiteboula za brak dyscypliny oraz niewystarczające postępy na tle Jolyona Palmera podczas zeszłorocznych zmagań w barwach Renault.

Nowy szef Duńczyka poproszony o komentarz w tej sprawie, odpowiedział: Kevin jest szanowanym kierowcą wyścigowym i muszę to podkreślić. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia z nim współpracy - powiedział Gunther Steiner.

Zdaniem korespondenta duńskiej gazety BT - Petera Nygaarda, Abiteboul wyraził złą opinię na temat Magnussena z innych powodów. Jeżeli Abiteboul jest zły na Magnussena, to sugeruje to, że zarząd Renault nie mówi jednym głosem, co jest śmieszne. To jest dokładnie ten powód, dla którego odszedł Frederic Vasseur.

KOMENTARZE

1
Phaedra
13.01.2017 02:29
Założę się, że to z osoba Cyryla zniechęciła Allisona do powrotu i jeszcze wielu zniechęci. Dziwię się że gość ma ochotę na puszczanie śmierdzących bąków i dyskusje z Kevinem. Już wydymał Freda ale teraz Fred, wydyma ich. Ciekawe czy nie skuma się z Denisem przy projekcie "Manor"