Surviving to drive - konkurs!

Mamy dla was kilka egzemplarzy książki dzięki uprzejmości wydawnictwa SQN
26.04.2316:21
Redakcja
601wyświetlenia

Formuła 1 obfituje w barwne charaktery. Jednak nie ulega wątpliwości, że Gunther Steiner - szef zespołu Haas - jest jedną z najciekawszych osób w padoku. Jego dosadne i brutalne komentarze na temat otaczającej go rzeczywistości stały się już legendą.

Dlatego też wielu fanów z niecierpliwością czekało na książkę Surviving to drive, gdzie nasz bohater opowiada o kulisach prowadzenia ekipy F1. Tak samo brawurowe opisy, z jakimi mogliście się spotkać w pewnym popularnym serialu, a do tego wiele szczegółów, których jeszcze nie znacie. To wszystko znajdziecie w najnowszej pozycji wydanej przez SQN.

Dzięki patronatowi medialnemu z radością informujemy, iż przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym będzie można wygrać jeden z pięciu egzemplarzy Surviving to drive. Co należy zrobić, by wziąć udział? Nic trudnego!

Prosimy was o nieco kreatywności. Na nasz adres email (redakcja@f1wm.pl) prześlijcie wymyślone CV, które przekonałoby Gunthera do zatrudnienia was w zespole F1! Redakcja zbierze się w pełnym gronie i wybierze 5 najciekawszych prac konkursowych, które nagrodzimy książkami. Pamiętajcie, liczy się kreatywność, ale prosimy o zachowanie kulturalnego języka! Mimo wszystko wyobraźcie sobie, że aplikujecie do zespołu F1, a nie lokalnego warsztatu samochodowego... I pamiętajcie - NIE przesyłajcie nam swoich danych osobowych w wymyślonym CV!

Na wasze prace czekamy do niedzieli (30 kwietnia) do godziny 13:00 czyli do rozpoczęcia wyścigu o GP Azerbejdżanu. Powodzenia!