W tłumaczeniu wypowiedzi Paula di Resty jest błąd: "Byliśmy najszybsi w Q3 i mogłem powtórzyć ten czas w Q3, co dałoby mi lepsza pozycję."
Konfederat1970
23.06.2012 10:12
Liczę, że w końcu kierowcom Lotusa powiedzie się i któryś z nich wygra (Raikkonen - proszę :)). Również myślę o Schumacherze w Mercedesie, aby poprawił swój stan posiadania punktów w klasyfikacji kierowców np. 15 lub 12 pkt., odpowiednio za miejsce 3 lub 4. Niech pokaże swój lwi pazur, stać go na szybką jazdę. Wtedy szybko odejdą w zapomnienie komentarze o rychłym odejściu 7-krotnego mistrza świata na emeryturę.
IceMan11
23.06.2012 08:11
Coś dziwne, że w przypadku Button'a od GP Hiszpanii wszystko jest świetnie, a przychodzą kwalifikacje i jest faaataaalnie - jego słowa. Wygląda to trochę na wymówkę, ale nie wiem czy to dobra wymówka - raczej mocno słaba. Ale powiedzmy, że wierzę w jego słowa. Choć nie ukrywam, że ciężko w to uwierzyć :)
KOMENTARZE