Bottas nie wie, czy będzie za rok w Williamsie

Fin stwierdził, że musi jeszcze poczekać na nowy kontrakt
23.07.1521:35
Paweł Zając
927wyświetlenia


Valtteri Bottas przyznał, że musi jeszcze poczekać na poznanie swoich przyszłorocznych planów i jak na razie nie wiadomo, czy pozostanie on w ekipie Williams. Fin jest jednym z najgorętszych nazwisk na tegorocznym rynku transferowym i wiele się mówi, o jego potencjalnym przejściu do Ferrari.

Podczas spotkania z dziennikarzami na torze Hungaroring Bottas zdradził, że jeszcze nic nie zostało postanowione. Oczywiście jest teraz sporo plotek, jednak u mnie nic się nie zmieniło - powiedział zawodnik Williamsa. Jako kierowca chciałbyś wiedzieć tak szybko jak to możliwe, jednak czasem trzeba poczekać. Dla mnie to jednak niewiele zmienia - to czy zapoczątkuję jakieś poważne transfery czy nie.

Fin dodał również, że nie wie jeszcze czy zostanie z Williamsem. Nie wiem, co się stanie. Nic nie jest potwierdzone. Wszyscy w Williamsie liczyli na krok naprzód, jednak w tym roku osiągi są podobne. Wierzę jednak w przyszłość tej ekipy, która wielokrotnie była na szczycie, ale tak jak mówiłem wcześniej, nie wiem czy będę jej częścią.

Tymczasem Felipe Massa stwierdził, że chciałby zostać w Williamsie na trzeci sezon. Mam nadzieję i nie widzę powodu, dla którego miałoby mnie tu nie być. Podoba mi się praca z zespołem, który szanuje mnie w 100%. Cały czas rośniemy, nabieramy siły. Chcę jeździć dla Williamsa w przyszłym roku.