"Szybko, szybciej, najszybciej" - premiera i konkurs!

Wczoraj książka oficjalnie trafiła do księgarni, u nas czekają na was darmowe egzemplarze.
15.04.2212:43
Redakcja
1731wyświetlenia

Od wczoraj najnowsza książka Mikołaja Sokoła - "Szybko, szybciej, najszybciej" trafiła oficjalnie do sprzedaży. Oczywiście najbardziej zagorzali fani mogą się już cieszyć lekturą, gdyż przedsprzedaż ruszyła nieco wcześniej. Jako redakcja F1WM możemy zapewnić, że lekturę czyta się z zapartym tchem. dlatego mamy przygotowaną dla Was pewną niespodziankę.

Najnowsza pozycja dotycząca F1 na polskim rynku wydawniczym to nie lada gratka dla każdego fana sportu, ale również dla osób, które chcielibyśmy zachęcić do śledzenia wyjątkowych zawodów, jakimi są wyścigi Grand Prix. Dzieło Mikołaja nie tylko w fantastyczny sposób opisuje legendarne wyścigi, ale jest również wzbogacone bogatą kolekcją fotografii, które mocno oddziałują na wyobraźnie w czasie pochłaniania kolejnych stron. Bo tylko tak da się czytać "Szybko, szybciej, najszybciej" - na wdechu, nie odrywając oczu od kolejnych stron.

Nie mogliśmy was zostawić tylko z taką recenzją. Dlatego w najbliższym czasie na naszym portalu ukaże się konkurs, w którym będziecie mogli wygrać własny egzemplarz książki. Zachęcamy więc do śledzenia naszej strony internetowej, by nie przegapić dodatkowego prezentu świątecznego.

Jeśli jesteście mniej cierpliwi, zapraszamy do zakupu książki pod adresem: https://bit.ly/szybko-szybciej-wyprzedz