Sir Frank Williams przechodzi rekonwalescencję po zapaleniu płuc

Szef stajni z Grove trafił do szpitala po Grand Prix Włoch.
29.10.1615:17
Nataniel Piórkowski
903wyświetlenia


Dyrektor wykonawczy Williams Racing - Mike O'Driscoll, ujawnił, że założyciel i szef zespołu - Sir Frank Williams, przechodzi rekonwalescencję po zapaleniu płuc.

Zarówno Williams jak i jego córka, pełniąca funkcję wiceszefowej teamu, nie byli obecni na torach Grand Prix od wrześniowego wyścigu na Monzy. W trakcie piątkowej konferencji prasowej FIA O'Driscoll potwierdził, że jest to związane z problemami zdrowotnymi Sir Franka.

Jak wiecie Frank rozchorował się na Monzy. Przez wiele dekad był stałym bywalcem padoku i teraz czujemy się nieco dziwnie nie mając go obok siebie. Za nim trudny okres w szpitalu. Stwierdzono u niego zapalenie płuc. Przechodzi rekonwalescencję, wolną acz stałą. Liczymy, że wkrótce ponownie zobaczymy go w Grove. Wszyscy znamy jego determinację - powiedział Brytyjczyk.

Ze zrozumiałych względów Claire Williams zdecydowała się wspierać swego ojca w trakcie pobytu w szpitalu - nie można jednak wykluczyć, że powróci na padok w trakcie Grand Prix Abu Zabi. Claire zdecydowała się zostać blisko domu, blisko Franka. Spodziewamy się, że powróci na tor. Na szczęście w dzisiejszym świecie mamy do dyspozycji nie tylko połączanie telefoniczne. Pozostajemy w kontakcie. Claire jest zaangażowana we wszystko, co robimy: minuta po minucie, dzień po dniu. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z nią pod koniec roku. Liczę, że dojdzie do tego w Abu Zabi.

KOMENTARZE

3
marios76
29.10.2016 02:17
Tak, prawda: temu Panu determinacji na pewno nie brakuje. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i to jego pelni, tak by mogl cieszyc sie chocby drobnymi sukcesami ze swoim zespolem na padoku podczas GP.
bartoszcze
29.10.2016 02:12
Zdrówka, Frank!
jimi997
29.10.2016 01:41
Sir Williams życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na tor !!!