Wolff deklaruje chęć dalszej współpracy z Mercedesem

Austriak ponownie dementuje plotki łączące go z projektem Lawrence'a Strolla.
04.04.2009:38
Maciej Wróbel
437wyświetlenia
Embed from Getty Images

Toto Wolff przyznaje, że współpraca z Mercedesem pozostaje priorytetem w jego karierze.

W ostatnich kilku miesiącach spekulowano o połączeniu sił Toto Wolffa z Lawrencem Strollem. W tę środę - pomimo trwającej pandemii - Kanadyjczyk oficjalnie ogłosił, że od sezonu 2021 Racing Point przyjmie nazwę Aston Martin.

W rozmowie z ORF szef Mercedesa jednoznacznie zdementował pogłoski łączące go z brytyjskim producentem samochodów. Plotki o tym, że miałbym zostać szefem Aston Martina są bezpodstawne. Moim priorytetem pozostaje współpraca z Mercedesem i grupą Daimler.

Grupa inwestorów pod przewodnictwem Lawrence'a Strolla wykupiła udziały w Aston Martinie, ale to tylko decyzja biznesowa. Jakakolwiek rola dla mnie w ich ekipie nie podlegała dyskusji. Nasz zespół funkcjonuje doskonale dla marki Mercedes. Wszystko również wskazuje na to, że nasza współpraca będzie kontynuowana przez kilka kolejnych lat.

Jestem z Mercedesem już od ośmiu lat i naprawdę lubię pracować z tą grupą. Równocześnie dyskutujemy z Olą Kalleniusem na temat tego jak będzie wyglądać nasza współpraca w przyszłości - zakończył Wolff.