F1 oferuje części kibiców zwrot 200 dolarów

Voucher do sklepu GP Las Vegas otrzymają tylko nabywcy czwartkowych biletów.
18.11.2309:20
Nataniel Piórkowski
595wyświetlenia
Embed from Getty Images

Nabywcy jednodniowych biletów na czwartkowe sesje GP Las Vegas otrzymają rekompensatę w formie kuponu do oficjalnego sklepu imprezy.

W czwartek fani na trybunach mogli podziwiać bolidy F1 tylko przez dziewięć minut. Następnie FP1 zostało przerwane w związku z obluzowaniem się pokrywy zaworu, która uszkodziła bolidy Carlosa Sainza i Estebana Ocona.

Drugi trening ruszył z 2,5-godzinnym opóźnieniem, przez co organizator nie był w stanie zapewnić personelu do obsługi kibiców.

W wydanym w piątek czasu lokalnego wspólnym komunikacie F1 i GP Las Vegas, możemy przeczytać, że prawo federalne USA określa godziny pracy transportowców, policjantów oraz innych osób odpowiadających za utrzymanie porządku oraz bezpieczeństwa publicznego. Zaznaczono także, że przestrzenie gościnne musiały zostać wysprzątane oraz zaopatrzone przed piątkowymi sesjami.

Większość fanów zdecydowała się na zakup trzydniowych biletów. Kibice, którzy nabyli wejściówki wyłącznie na czwartek, otrzymają voucher w kwocie 200 dolarów, który będzie mógł zostać wykorzystany w oficjalnym sklepie GP Las Vegas.

Bilety na czwartkowe treningi kosztowały odpowiednio 218 dolarów w przypadku trybun przy Sphere oraz 235 dolarów w pozostałych strefach.